שאלה בקשר לבגרויות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לבגרויות

--Adidas

Recommended Posts

כמה בגרויות יש בכיתה י'? אם חשוב מגמה אז אני אלקטרוניקה ומחשבים .זה דיי רגיל כזה

בקיצור אני צריך לדעת כמה בגרויות יש ? במה יש י יחידות ראשונות והכל.

למה אני רוצה לעבוד על קטנוע וללמוד ורציתי לדעת אם זה יפגע לי בלמידה .שיעורים וכאלה אני לא עושה ,אבל ללמוד לבגרויות אני ילמד .

ורציתי לדעת ,כמה זה זה בערך משמרת בתור שליח בשעות ? למה אם זה נגיד ככה 8 שעות ויותר ,אז לא ניראה לי מתאים לי העבודה .

מה אתם אומרים ? בכלל כיתה י' נחשבת לשנה קשה ? עד עכשיו, לא למדתי. היתי במופת ,אבל בגלל התנהגות מלא חיסורים וכאלה אז מעיפים אותי .

תודה למי שיעזור כי זה באמת חשוב לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תקשיב לי בי' היה לי שנה סבבה

הברזתי מלא היו לי כולה 2 בגרויות בלשון והיסטוריה.

כיתה י''א זה ממש יותר קשה 4 בגרויות, זה ממש קפיצה, י''ב בכלל 8 בגרויות עוד יותר קשה.

כרגע תתחיל לעבוד, תעשה רישיון בחופש, תמשיך לעבוד בי''א תראה אם אתה מסתדר עם הזמן והעבודה בלימודים וזה, אם לא תצא,

חבל ללא להשקיע ללימודים בשביל 100 שקל למשמרת שאחרי תדפק ותשלים בגרויות.

תעשה חושבים, דבר עם ההורים שלך כך עצה מיותר מנוסים ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה אחי .. אתה בטוח שזה שתי בגרויות שמעתי משהו שעושים יחידה ראשונה במתמתיקה באנגלית וכאלה מה זה לא נחשב או מה ?

ואם אפשר עוד תגובות בבקשה זה מאוד חשוב לי הנושא הזה ואין לי האמת את מי לשאול חוץ מפה בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו, זה מאוד תלוי בבי"ה, אני לדוגמא עשיתי בי' 1 יח"ל בלשון, 1 יח"ל בהיסטוריה, ו3 יח"ל במחשבים

השניה ביא' עשיתי את כל ה יח"ל5 באנגלית, 2 טפסים במתמטיקה (טופס 005, ו003), 2יח"ל מחשבים יש לי עוד ספרות, פיזיקה.

ושנה הבאה יש תנ"ך, פיזיקה,מתמטיקה, אזרחות, ופרויקט מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בי' עשיתי יח' בצרפתית יעשה יח' בלשון והיסטוריה ופרוייקט שהוא יח' 1 במדע חישובי

עדיף שלא ;D

אגבף הבגרות בהיסטוריה היום היא ב2 וחצי, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח ברצינות את הלימודים לא נראה לי שעבודה זה יהיה שילוב טוב.

לי יש בגרות בלשון,היסטוריה,מחשבים לחלק מתמטיקה גם.

ד"א הבגרות בהיסטוריה עוד שעתיים.

המלצה שלי: תוותר על עבודה ותשקיע יותר בלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...