קפיצת מחירים עצבנית לזכרונות - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קפיצת מחירים עצבנית לזכרונות

demultiplexer

Recommended Posts

מה שהולך פה זה ככה :

יצרניות הזיכרונות יצרו כמות אדירה של לקראת החגים שהיו במעבר בין שנת 2000 ל-2001 (זה היה לפני שנה). בגלל שכבר אז התחיל מיתון בעולם ואנשים הפסיקו להוציא הרבה כסף על מתנות לחגים וגם על סתם קניות רגילות, לא היה ביקוש לזיכרונות האלה כמו שלא היה ביקוש גבוה בכלל למחשבים אישיים.

ברגע שנתקעים עם מלאי שלא נמכר, המחירים מתחילים לרדת (זה היה תהליך הדרגתי)

אנשים ראו שהמחיר ירד חזק תוך כמה חודשים ומ-64 או 128 מ"ב אנשים הוסיפו גם עד נפח של 512 מ"ב. תוך כמה חודשים המלאי ההוא נגמר והיצרנים חזרו למצב נורמלי של יצור-צריכה. וככה חזרנו לצערינו למחירים שהיו לפני קצת יותר משנה. תוסיפו לזה גם את שער הדולר שממש משתולל בימים האחרונים ואנחנו בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לי יש 3 כרטיסים של 256 מגה שאני רוצה למכור בשביל לקנות זכרון חדש ללוח החדש שיבוא.לא נראה לי שאני יצליח למכור אותם למישהוא עכשיו.

2.לא הבנתי מה קשור למלאי ההוא שהיה לפני שנה של זכרונות ישנים ולעליית מחירי הזכרונות החדשים שבטח לא היו במלאי ההוא.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהולך פה זה ככה :

יצרניות הזיכרונות יצרו כמות אדירה של לקראת החגים שהיו במעבר בין שנת 2000 ל-2001 (זה היה לפני שנה). בגלל שכבר אז התחיל מיתון בעולם ואנשים הפסיקו להוציא הרבה כסף על מתנות לחגים וגם על סתם קניות רגילות, לא היה ביקוש לזיכרונות האלה כמו שלא היה ביקוש גבוה בכלל למחשבים אישיים.

ברגע שנתקעים עם מלאי שלא נמכר, המחירים מתחילים לרדת (זה היה תהליך הדרגתי)

אנשים ראו שהמחיר ירד חזק תוך כמה חודשים ומ-64 או 128 מ"ב אנשים הוסיפו גם עד נפח של 512 מ"ב. תוך כמה חודשים המלאי ההוא נגמר והיצרנים חזרו למצב נורמלי של יצור-צריכה. וככה חזרנו לצערינו למחירים שהיו לפני קצת יותר משנה. תוסיפו לזה גם את שער הדולר שממש משתולל בימים האחרונים ואנחנו בבעיה.

ותוסיף לזה גם את נפילת ה-WTC בניו יורק, דבר שיצר ביקוש רב לזיכרונות בפרט, וחלקי מחשב בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ב-100 אחוז (לצער כולנו כמובן.. )

הכל קשור. הרי לא תצפו שאת ה-SDRAM ימכרו פתאום במחיר גבוה מאד בעוד שה- יהיו זולים. המגמה היא גלובלית וכל העולם מושפע ממנה (וישראל היא ממש לא "אי של יציבות" ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לי יש 3 כרטיסים של 256 מגה שאני רוצה למכור בשביל לקנות זכרון חדש ללוח החדש שיבוא.לא נראה לי שאני יצליח למכור אותם למישהוא עכשיו.

2.לא הבנתי מה קשור למלאי ההוא שהיה לפני שנה של זכרונות ישנים ולעליית מחירי הזכרונות החדשים שבטח לא היו במלאי ההוא.?

ה3 הם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...