מעוניין לשדרג לג'יגה זיכרון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לשדרג לג'יגה זיכרון

Doctor Robert

Recommended Posts

הבעיה היא שיש לי מחשב עם לוח אם גרוטאה, inter silver reef:

http://www.intel.com/design/motherbd/sv/

לכן, אני כעת לא מעוניין להשקיע הרבה ולהחליף לוח (שיגרור החלפת מעבד וכו'...). אבל אני בכל זאת מעוניין להגדיל את הזיכרון ל-ג'יגה.

כרגע יש לי במחשב חצי ג'יגה זיכרון במהירות 333MHz (יש רק 2 סלוטים של זיכרון בלוח אם), אני כניראה העיף אותם ואקנה סטיק אחד של ג'יגה.

רציתי לדעת - האם הלוח אם תומך בזיכרון במהירות 400MHz ? במידה ואני אקנה זיכרון במהירות הזאת והלוח לא תומך בו, הזיכרון יעבוד ב-333MHz או שלא יעבוד בכלל?

כמו כן, ראיתי שזכרונות זולים מאד, יותר מזכרונות DDR1, אם אני אחבר זכרון ללוח שתומך רק ב-DDR1, הזכרון לא יעבוד בכלל או שיעבוד על DDR1 בהתאם למהירות שהלוח תומך בה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 החריצים אצלך תפוסים? אם כן, אתה יכול לשמור על אחד הסטיקים ויהיה לך ג'יגה ורבע של זיכרון.

וכמו שאמר זה שמעלי,

אתה לא יכול להרכיב כי הוא שונה פיזית מDDR. ובלוח שלך DDR400 יעבוד במהירות 333.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! :)

דרך אגב, כל DDR1 יעבוד עם הזכרון הנוכחי שלי (אם אשמור סטיק אחד של 256 ואפעיל אותם במקביל) בהרמוניה בתנאי שהם פועלים באותו תדר?

דרך אגב, אם אני ארחיב את הזיכרון לגיג'ה ורבע, אמור להיות שיפור משמעותי בביצועים של המחשב ובמהירות? (שיפורים שאני ארגיש, אני לא ... אני פשוט רוצה שהיישומים יעבדו לי מהר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הכוונה הייתה אם יהיו שיפורים משמעותיים בין חצי ג'יגה (שיש לי עכשיו) לבין 1.25 ג'יגה. אני לא משחק במחשב, אני לא גיימר, אני מעוניין שיישומים יעבדו לי יותר מהר והאם אני ארגיש הבדל ביישומים ובעבודה במחשב?

יש לי מעבד 2.4GHz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ולגבי השאלה שנייה:

ציטוט

כל DDR1 יעבוד עם הזכרון הנוכחי שלי (DDR1 333MHz) אם אשמור סטיק אחד של 256 ואפעיל אותם במקביל, בתנאי שהם פועלים באותו תדר?

כן, בתנאי שהוא 333MHz לפחות. לזכרונות DDR1 אין חשיבות שהסטיקים בשני גדלים שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...