מה דעתכם על NZXT Nemsis Elite? עריכה:שאלה על LEXA ועל ביקורת באתר ובקשה להמלצה. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על NZXT Nemsis Elite? עריכה:שאלה על LEXA ועל ביקורת באתר ובקשה להמלצה.

eyalha

Recommended Posts

בפורום מדובר הרבה על המארזים של NZXT אבל על הNEMESIS לא שמעתי בכלל..

מה דעתכם עליו? איך הוא ביחס לאפולו / לקסה? הוא מתומחר כמו הלקסה בערך..

http://tms.co.il/product_info.php?cPath=83_25_377&products_id=3555

http://www.nzxt.com/products/nemesis_elite/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצועצע מדי לטענתי...

אבל יש לו מסך שמציג טמפ' (פיצ'ר מעניין), חלון יחסית גדול וגריל מעניין למאוורר בצד. החסרון שלו (לדעתי) הוא שהדלת הורסת את כל המראה החלק והאחיד שדלת אמורה להקנות למארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה בקשר לLEXA.

בביקורות באתר כתוב ש "נועלן כרטיסי הרחבה בעייתי במיוחד עם כבדים וגדולים ".

מה זה אומר? המארז יסכן את ה8800GTS 640? יש לכך סיכוי קלוש? (ביחס למארזים אחרים?)

שאלה נוספת,

איזה מארז מומלץ במידה ולא אצליח להגדיל את התקציב ללקסה, בתקציב של 800-900 ש"ח למארז + ספק?

האפשרויות שהומלצו בעבר, אפולו + ליברטי 400/ סונטה 3 לא נמצאות במלאי של IQPC אז אם אפשר המלצות אחרות תוך ציון חסרונן. (הדרישות היא מארז מאוורר, שקט יחסית אבל לא ברמה של שקט של כיסא, וספק ל 8800GTS E6600 עם סיכוי לOC)

אשמח לתשובות על שתי השאלות! תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא זקוק לשקט מאוד אז אפולו+ליברטי יהיה שילוב לא רע בכלל..

שאלתי כבר בפורום מפרטים ולא ממש קיבלתי תשובה חד משמעית...

מי יהיה יותר טוב, הלקסה+ליברטי 400, או האפולו+הליברטי 400?

ובמה זה מתבטה כמובן.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון הלקסה יותר מאורר אבל זה בא לידי ביוטוי במעלה או שתיים פחות או יותר,וכמובן ההבדל הגדול הוא בעיצוב..אני באופן אישי בתור אחד שהעיצוב זה בתחית סדר העדיפויות שלי היתי נשאר עם האפולו ולא משקיע עוד 200+ ש"ח ללקסה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון הלקסה יותר מאורר אבל זה בא לידי ביוטוי במעלה או שתיים פחות או יותר,וכמובן ההבדל הגדול הוא בעיצוב..אני באופן אישי בתור אחד שהעיצוב זה בתחית סדר העדיפויות שלי היתי נשאר עם האפולו ולא משקיע עוד 200+ ש"ח ללקסה..

האם זה משפיע בעוד משהו חוץ מהעיצוב?

האם יש לו למשל איזהשהים בעיות מול האפולו או שהוא לגמרי אותו דבר מבפנים?

כי פשוט לIQPC (שאני קונה מהם בסוף, כי פנדס החוצפנים האלו העלו בעשרות שקלים כל חלק ממה שהייית אמור לקחת, אפילו את השירות של בניית מחשב חדש העלו ל200 שקל!) אין את זה במלאי(האפולו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא זקוק לשקט מאוד אז אפולו+ליברטי יהיה שילוב לא רע בכלל..

שאלה נוספת,

איזה מארז מומלץ במידה ולא אצליח להגדיל את התקציב ללקסה, בתקציב של 800-900 ש"ח למארז + ספק?

האפשרויות שהומלצו בעבר, אפולו + ליברטי 400/ סונטה 3 לא נמצאות במלאי של IQPC אז אם אפשר המלצות אחרות תוך ציון חסרונן. (הדרישות היא מארז מאוורר, שקט יחסית אבל לא ברמה של שקט של כיסא, וספק ל 8800GTS E6600 עם סיכוי לOC)

לכן כמו שציינתי השילוב עם אפולו לא רלוונטי בשבילי. אשמח להמלצה אחרת.

אשמח לתשובה גם על השאלה הראשונה שלי שנבעה מביקורת באתר שלא יצא מצב שאני אגרד כסף ללקסה בשביל שהוא יסכן לי את הכרטיס מסך.. (או שאני סתם פרנואיד :P פשוט לא הבנתי מה המשמעות של השורה ההיא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן כמו שציינתי השילוב עם אפולו לא רלוונטי בשבילי. אשמח להמלצה אחרת.

אשמח לתשובה גם על השאלה הראשונה שלי שנבעה מביקורת באתר שלא יצא מצב שאני אגרד כסף ללקסה בשביל שהוא יסכן לי את הכרטיס מסך.. (או שאני סתם פרנואיד :P פשוט לא הבנתי מה המשמעות של השורה ההיא)

כה גם אני קראתי את הביקורת וקצת התחלתי לפחד חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג לגבי מה שרשמו בביקורת..זה אחד היתרונות של הביקורות (רואים דברים קטנים שלא נראים בדר"כ)

קישור לביקורת: http://hwzone.co.il/reviews/nzxt_lexa/7/

אז לא כדאי לקנות את הLEXA? מישהו יודע משהו לגבי הביקורת הזאת? מה זה אומר? כי אפולו והסונטה ירדו מהפרק, עכשיו מסתבר שגם הלקסה? (אם קיים חשש לנזק לכרטיס מסך למה מומלץ לכ כך הרבה משתמשים עם GTX המארז הזה?)

עריכה:

עכשיו רק ראיתי בביקורת שכתוב

"בחלקו האחורי של המארז, נמצאים חריצי ההרחבה, פאנל ה-I/O עבור לוח האם ומאוורר 120 מ"מ כחול המוציא אוויר חם מהמארז. ההתקן המשמש לקיבוע כרטיסי ההרחבה במקומם הוא אינטואיטיבי ונוח לשימוש, כאשר כל שעליכם לעשות הוא להרים את הידית ולמשוך אותה הצידה.

עם זאת, יש לציין כי כשהדבר נעשה, מתנתקים כל כרטיסי ההרחבה מהמארז. אם תרצו, למשל, להחליף את כרטיס המסך, יתנתקו גם כרטיס הקול וחיבורי ה-.

מנגנון זה של נעילה נמצא על ידינו מעט בעייתי שכן במקרים מסוימים לא הצליח המנגנון להינעל עד הסוף ומעט תנועה אפשרה לו להשתחרר ובכך לסכן את כרטיס המסך היקר שלנו בנפילה חופשית. מארז שכזה, המיועד לנשיאה (למסיבות , למשל) לא אמור לסבול מבעיה כזו, ואנו ממליצים לכל מי שרוכש את המארז לפרק את המנגנון (תהליך פשוט למדי) ולחבר את הכרטיסים שלו בדרך הקונבנציונאלית עם ברגים."

מה זה פאנל I/O?

מה הכוונה במנגנון? מעין מנעולון שנועל את הכרטיסים? עם איזה ברגים מקבעים כרטיס מסך? ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה. :)

אשמח לתגובה גם על שאר השאלות..

מה הכוונה במנגנון? מעין מנעולון שנועל את הכרטיסים? עם איזה ברגים מקבעים כרטיס מסך?

איזה מארז מומלץ במידה שאני לא אצליח לחרוג בשביל הלקסה בתקציב של 450 ש"ח (800-900 עם ספק) חוץ מהאפולו והסונטה 3.. מIQPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא שוב את הביקורת, הכל רשום

מנגנון

(ז') מכניזם, צורת התפקוד, דרך הפעולה; מערכת, הרכב, מבנה, אפרט; צוות, סגל, דרג, עובדים, פרסונל

הנועל כרטיסים זה פשוט ברזל שמחזיק את הכרטיסים - קרא שוב את הביקרות

עם איזה ברגים נועלים את הכרטיס? ברגים רגילים, מן הסתם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...