Silverstone TJ06-TJ07 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Silverstone TJ06-TJ07

Hatori_Hanzo

Recommended Posts

אני מעוניין לרכוש את אחד משני המארזים הנ"ל,דיברתי עם www.lascala.co.il שהם היבואנים של החברה בארץ ואמרו לי שאין בכלל כוונה ליבא את TJ06 שזה מארז ממש מצויין לטעמי,ו- TJ07 יקח עוד חודשיים עד שהוא יגיע לארץ ???

יש למישהו מושג איך אני מעשית בכל זאת משיג את אחד משני המארזים האלה? התקציב שלי עד 900ש"ח.

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארזים מדהימים

אבל אם אין בארץ אין לך ברירה אלא לחכות

משלוח מחו"ל של דבר בגודל ומשקל כזה יעלה המון

ניסית לדבר עם החנויות בישראל שמציגות את המארזים באתר שלהן? אולי הן מיבאות באופן עצמאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נעול,גם ג'יגהבייט אורורה 570 מדבר אליי...אבל גם אותו חסר בארץ,בדקתי בכל החנויות!!

אני מחפש מארז איכותי,שקט ועם חלון צד חובה! הזמנתי קירור מים של Swiftech ואלה שלושת המארזים שהכי מצאו חן בעיניי,אני זקוק להמון מקום בפנים ושיקרר טוב,כמובן שLian li מעולים גם כן,אבל לא בתקציב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שגם הTJ 07 לא בתקציב שלך נכון? הוא עולה יותר מהA10 הוא בערך כמו הPC 201 קצת יותר (שעולה 1660 שקל בארץ).

עד 900 שקל רק האירוקה יכול להתאים לך אם שקט לא עקרוני לך כל כך.

ותכלס אם הבחירה בין 201 לבין לבין הTJ 07 הייתי לוקח את ה201 בלי לחשוב פעמיים.

ולא חייבים מארז פול טוואר לקירור מים אפשר גם מיד. פשוט היא תהייה חיצונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור,נכון שה-TT לא שקט במיוחד אבל בחור שקנה אותו אמר שהוא +- כמו ה-P150 שהיה לו..ככה שאנחנו לא מדברים על מארז רועש סה"כ..

אחרי שתראה אותו אתה תבין למה הוא לא שקט בגרוש, אומנם אני לא מת על הP150 אבל הוא הרבה יותר שקט ממנו.

בוא נגיד שהמארז יהיה שקט רק אם לוקחים חלקים "שקטים" כי הוא לא עוזר בכלל בקטע הזה.

לגבי מארז שעשוי מאלומיניום כלו האירוקה כזה.

ואם וגודל הם מה שחשובים לך אז אין לך מארז אחר בתקציב הזה שיתאים יותר לא הP180 אולי ה570 שאין אותו במלאי עד כמה שאני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...