סיימתי לבנות פורום-לינק לפורום בפנים, צריך את דעתכם. - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיימתי לבנות פורום-לינק לפורום בפנים, צריך את דעתכם.

^DaGoN^

Recommended Posts

הייתי מציע לך ללמוד קצת על SQL INJECTION לפני שאתה מעלה את הפורום והיה עדיף שהיית מבין בנושא הזה לפניי שהתחלת לכתוב אותו כי עכשיו אתה תצטרתך לחפש כל מקום שהפורום מקבל בו קלט לסנן בו תווים חריגים כמו ' וגם אתה צריך לסנן תווים כמו < או > כי אלו תווים שאם אתה מדפיס קלט של המשתמש שמכיל אותם הוא יכול ליצור XSS וזאת גם פריצה אז תחפש גם עלייה חומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הפונקציה isnumeric שמחזירה לך TRUE או FALSE.

בקשר לאיזה נושא אתה מדבר? הקטע שאם מכניסים מחרוזת בכתובת?

תוסיף עוד חדרים לפורום כמו מישחקים תוכנות וכאלה

אני אוסיף. :)

הייתי מציע לך ללמוד קצת על SQL INJECTION לפני שאתה מעלה את הפורום והיה עדיף שהיית מבין בנושא הזה לפניי שהתחלת לכתוב אותו כי עכשיו אתה תצטרתך לחפש כל מקום שהפורום מקבל בו קלט לסנן בו תווים חריגים כמו ' וגם אתה צריך לסנן תווים כמו < או > כי אלו תווים שאם אתה מדפיס קלט של המשתמש שמכיל אותם הוא יכול ליצור XSS וזאת גם פריצה אז תחפש גם עלייה חומר

לא עדיף לעשות כמה if שפשוט יבדקו אם הכניסו את התווים האלה ויסננו אותם?[br]פורסם בתאריך: 12.06.2007 בשעה 16:30:19

מי שפירסם בפורום עצמו את הפורום הזה על הקטע של החורי עם SQL INJECTION אני יודע אין באתר אפילו שורת אחת, אני צריך לחפש מאמרים על זה, יש הצעות מאיפה לקרוא?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום ניראה טוב

רק חבל שאתה בונה את זה בasp ולא ב asp.net

כל היופי בasp.net שזה מתקמפל ואז זה רץ מהר יותר וכמובן שזה טכנלוגיה מתקדמת יותר וכו

וכמובן שברינקסטר תומך בזה

והוספתי את העמוד עם הארור בשאילתות שכולם מדברים עליו

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום ניראה טוב

רק חבל שאתה בונה את זה בasp ולא ב asp.net

כל היופי בasp.net שזה מתקמפל ואז זה רץ מהר יותר וכמובן שזה טכנלוגיה מתקדמת יותר וכו

וכמובן שברינקסטר תומך בזה

והוספתי את העמוד עם הארור בשאילתות שכולם מדברים עליו

לא יצא לי ללמוד שום דבר על ASP.NET, מה ההבדלים בכתיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את העניין של הורשת וקלאסים וכתיבה יותר מסודרת וכמובן אובייקטים של dot.net שמספקים רכיבים מעולים לעבודות שונות

צריך להתחיל ללמוד את זה =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...