המלצה לספק, מתלבט בין LIBERTY 500W ל ANTEC EARTHWATTS! בתקציב עד 600 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק, מתלבט בין LIBERTY 500W ל ANTEC EARTHWATTS! בתקציב עד 600 ש"ח

honimage

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתקציב הזה הייתי הולך על ספק של 750W:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3170

הוא מגיע עם מאוורר לדים שמאיר את פנים המארז, הוא מגיע עם 4 חיבורי PCIe, ו2 חיבורי 8 Pin לכרטיס מסך כמו 2900XT בקרוסס פייר.

הספק הכי זול שתמצא שיתן לך את הנתונים הללו בכזה מחיר!

מומלץ. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ לגבי ה-HEC...

750W לא אומר שום דבר והוא יכול לספק הרבה פחות A במסילות 12V מאשר ה-TT שהוא "רק" 600W..בכל מקרה ה-TT עדיף מכל בחינה אחרת גם.

ההצעות של אדון Lipa מעולות,אני אישית היתי הולך על ה-TT

נ.ב.

ברוך הבא honimage :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על זה שהוא עדיף על ה-HEC עמרי..

בזמנו קראתי ביקורות על הזפייר 600W ואני לא זוכר אותה במדוייק אבל לדעתי נתנו לו בסוף ציון 7+- כשהוא מרעיש,לא ממש יעיל וגם לא ממש חזק ביחס להספק הכללי שלו...

ה-TT TP 600W לעומת זאת כפי שניתן לראות בביקורות פשוט מככב עם יעילות גבוהה מאוד,שקט,חזק מאוד ביחס ל-600W אחרים וכנ"ל בענייני רגולציה וריפל וכו'..אם אני לא טועה אצל ג'וני הוא קיבל 10 בביצועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על זה שהוא עדיף על ה-HEC עמרי..

בזמנו קראתי ביקורות על הזפייר 600W ואני לא זוכר אותה במדוייק אבל לדעתי נתנו לו בסוף ציון 7+- כשהוא מרעיש,לא ממש יעיל וגם לא ממש חזק ביחס להספק הכללי שלו...

ה-TT TP 600W לעומת זאת כפי שניתן לראות בביקורות פשוט מככב עם יעילות גבוהה מאוד,שקט,חזק מאוד ביחס ל-600W אחרים וכנ"ל בענייני רגולציה וריפל וכו'..אם אני לא טועה אצל ג'וני הוא קיבל 10 בביצועים..

הכל טוב ויפה אבל מה, אם הבחור ירצה לעשות של GTX או CROSSFIRE של ATI, אז יהיה צורך בספק חדש.

ובכללי, הZephyr 750 של Hec הוא ספינת הדגל שלהם, וכרגע אצלם הוא שיא הטכנולוגייה, לא ניתן לימצוא עוד ספקי 750W ועוד עם כל החיבורים הללו בכזה מחיר.

לכן אני עדיין ימליץ לך על ה750W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שאלתי למה אתה טוען שהוא עדיף על הHEC

אין ברשת ביקורות על ה750W שאני ראיתי

אבל על ה650W יש ביקורות, מציינים שהוא שקט ויעיל וכמעט בלי סטיה של המתחים תחת עומס

יש לו יותר A ב12V מהTT

אז אני לא מבין על סמך מה קבעת שהTT עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שאלתי למה אתה טוען שהוא עדיף על הHEC

אין ברשת ביקורות על ה750W שאני ראיתי

אבל על ה650W יש ביקורות, מציינים שהוא שקט ויעיל וכמעט בלי סטיה של המתחים תחת עומס

יש לו יותר A ב12V מהTT

אז אני לא מבין על סמך מה קבעת שהTT עדיף

ובנוסף, כמו שציינתי הZephyr מגיע עם כל הכבלים העתידיים והעדכניים, אם זה 4 חיבורי PCIe ועד ל2 חיבורי 8 פינים לכרטיס המסך.

לאומת זאת, הTT מיגיע רק עם 2 חיבורי PCIe, 600W וחיבור 8 פינים אחד.

אני לא מבין מה לא מובן פה.

ואין ברשת ביקורת עליו כי הוא רק יצא, זאתי ספינת הדגל החדשה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא יהיה ביקורות ברשת על ה-Zephyr , אי אפשר להמליץ עליו או לקטול אותו

בכל מקרה אי אפשר להמליץ על ספק כח רק לפי וואט , או לפי חיבורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא הבנת?

אמרת שצריך ביקורת

אני מצאתי רק אחת כזאת על הTP 600W מאתר לא מי יודע מה (ELITE BASTARDS)

בדיקה לא מקצועית בעליל ועדיין המסקנה לא משהו

As far as our testing results go, the Toughpower 600W isn't going to top any tables for its performance under load, but then neither is going to finish bottom. Unless you're really concerned with running your system to the very limit, the voltages and fluctuations seen in our testing under load are perfectly acceptable and unlikely to cause any problems, long-term or otherwise.

אתה טוען שאי אפשר להמליץ על ספק עפ"י הספק, מתחים, חיבורים ואמפרים (ואני מסכים)

אז מה גורם לך להמליץ על הTT?

תנסה אתה, אולי תמצא ביקורת

http://www.google.co.il/search?q=Thermaltake+ToughPower+600W+REVIEW&sourceid=navclient-ff&ie=UTF-8&rlz=1B3GGGL_enIL226IL226&aq=t

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אם הטעתי מישהו..אני בטיפשותי חשבתי שמדובר ב-HEC 650W שקראתי עליו ולא ב-750W כפי שדובר פה..

עמרי,אני לא מכיר את האתר הזה שממנו ציטטת אבל כל סדרת TP זוכה לביקורות מעולות ואתה מוזמן לראות אצל ג'וני או אצל XLABS ואצל PCP וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הZephyr 750W מעולה,

אם מישהו ראה את הביקורת על ה650W, כתבו שהוא שקט, ומעולה.

ועוד שלא נתחיל לבר עכשיו על ה750W.

אבל לא משנה מה תגיד, ל750W יש חיבורים שלTP אין.

עובדה שאפשר לחבר 2GTX לHec ולTP אפשר לחבר רק אחד.

גם המתחים של ה750W יותר גבוהים וטובים לאוברקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...