Chiftec active 550W - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chiftec active 550W

constantine16

Recommended Posts

תקשיב אדוני היקר,

ביקשתי כבר אין ספור פעמים שתחליט באיזה שפה אתה מדבר..כי את השפה שכרגע אתה מנסה לדבר בה,לדאבוני אני לא ממש מבין...

בנוסף,לפני כמה הודעות אמרת שאולי תלך על ספק של TT..לכן הבנתי שאתה מתלבט אולי לקנות ספק חדש..

אם אתה אכן מעוניין בספק חדש תוסיף את התקציב לכותרת ונמליץ לך...וזו בהחלט הפעם האחרונה שאני מבקש לפני שהדיון הזה ינעל סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלוש מסילות של 18A במחיר כזה זה לא דבר של מה בכך, לצערי אתם כאן מבטלים בתקיפות כל מוצר חדש או מוצר שלא נוסה.

ברצינות לרגע, תרימו את הכפפה ותבדקו אותו, לפחות שנדע מה עומד מאחוריו באמת.

בכל זאת מדובר בצ'יפטק (או דלתא כמו שמישהו כתב כאן). כשאתם מהללים מארזים של ANTEC שבאים מאותו מפעל, אין על זה עוררין.

אי אפשר לקטול כל מוצר חדש שלא בא מתוך החוג הסגור של יצרניות הספקים המומלצים כאן בטענה שהוא גנ'רי מבלי שמישהו מהטוענים בדק או התנסה איתו.

(ויכול באמת להיות שהוא ג'נרי עם תוית, אבל לפחות במקרה כזה נדע שמנסים לעבוד עלינו בעיניים).

עד אז הגישה של לקטול לא ממש עושה רושם חיובי.

לקונסטנטין:

אם כבר קנית אותו, ויש לך את הכרטיס, התואיל בטובך לפרסם את המפרט שלך?

ובמקום לשאול אם הוא טוב אחרי שקנית, פשוט תריץ את המערכת שלך עם הכרטיס באיזה משחק כבד ותוכנת סטרס במקביל לכמה ימים

ותדווח לנו בעצמך אם הוא מחזיק מעמד?

[br]פורסם בתאריך: 13.06.2007 בשעה 04:01:02

אגב, הנה הנתונים שלו מהאתר הגרמני:

http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemid=

http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=110&Itemid=308

3 מסילות 18A ב12V

76% ניצולת

ולפי הכללת שני כבלי 6 פין מתיימרים בזה שהוא אמור להחזיק שני כרטיסים כבדים בSLI

השאלה אם הדבר הזה גם יציב (עם כל ההגנות וחותמות התקנים היפות) כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

76% נצילות זה סביר ולא יותר..

ואתה צריך להבין שאין לו 18A X 3 במסילות ה-12V מאחר ויש הגבלה על המסילות הללו. חוץ מזה אם תעשה חישוב אז 18X3 נותן לנו 54A במסילות 12V שזה בעצם יוצא 648W...אני חושב שהבנת עכשיו שאין לו כמות כזו של A במסילות ה-12V..

להרים את הכפפה ולבדוק? דברו עם אחראי ביקורות דן איידלמן,לא אני ולא אף אחד אחר מחליט מה כמה ולמה יבדקו מוצר מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלישאל טק אומנם יכולה להיות חברה בעלת מוצרים איכותיום בתחום הקירור וכו' אבל זה לא חייב להיות מצב זהה לגבי ספקי כוח..

כנ"ל TT למשל שרוב הספקים שלה גרועים למרות שהיא חברה מוכרת וידועה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, הוא נמכר ברוסיה ב95$ (כשבאותו אתר מארז דראגון עם ספק "400" נמכר ב105$) אז מה שבטוח שלא מדובר פה במוצר "זול".

לגבי הגראפים מהביקורת בקישור שצירפת, אז הוא עושה רושם הרבה יותר חיובי מהגלאשיאל טק המקביל, ומהבל 607 שהם בודקים שם.

מה שכן, יש לו טווח גדול יחסית של קפיצות ב12V ביחס לאחרים ב550,

ויכול מאד להיות שמה שכתבת למעלה על 648W באמת הגיוני. ז"א שזה באמת ספק של 648 פחות יציב ועם ניצולת יותר נמוכה מוגבל ל530

עובדה שבדגם ה650 שלהם הם משתמשים בסידור של 4 מסילות מוחלשות וטוענים לניצולת של לפחות 80%

בסה"כ מהנתונים האלה הוא לא עושה רושם שהוא פחות טוב מHEC 580 ו550 ואפילו ביחס לCM 600 עם ניצולת של 70%

וזה די הגיוני, כי אף אחד לא מצפה מהם להחזיק יותר ממערכת שזקוקה ל320-350 יציב בOC. לכן גם הליברטי 400 מספיק.

השאלה מה קורה כשאתה באמת צריך את העוד קצת הזה, איפה שהליברטי 400 לא יחזיק כבר.

בכל אופן, זה לא מוצר ג'נרי, ואין שום סיבה שלא יחזיק מערכת עם כרטיס 8800 אחד לפחות וב290 ש"ח הוא יכול להיות אלטרנטיבה להקים למיניהם.

ובאמת, מבחינת אחריות וזה חשוב, גם הCM וHEC מגיעים עם שנה אחריות. לצ'יפטק יש אחריות יצרן של שנתיים באתר של ARENA. וזה אומר שDELTA

נותנת להם אחריות של שנתיים גם. (זה לא משהו, אבל אם חברה כמו CM נותנת אחריות של שנה על ספק 600 ברור שמסתתר משהו מאחורי זה (שהיצרן האמיתי של הספק לא עומד יותר משנה מאחורי המוצר שלו לחברה המשווקת אותו תחת השם שלה). ובהחלט יכול להיווצר מצב (מהניסון המועט שלי בתחום היבוא)

שיהיו בשוק כמה מוצרים זהים באותה רמת איכות תחת שמות מותג שונים שמגיעים באמת מאותו מפעל שנהנים ממדיניות אחריות שונה.

למשל כאשר חברת מותג שמוסיפה "על חשבונה" עוד שנת אחריות רק בשביל לדחוף את האמינות של המוצר שלה בשוק.

בכל אופן זה מוצר חדש בצ'יפטק, ללא ספק המחיר שלו מאוד תחרותי ביחס למתחרים שהזכרתי קודם, שזאת ככל הנראה מדיניות תמחור של החדרת מוצר לשוק.

לפסול מוצר רק על סמך מחיר שוק "נמוך", כי לא יכול להיות ספק סביר במחיר כזה, זה לשחק ישר לידיים של יצרניות מותג חזקות שנוהגות להפציץ במחיר

רק בשביל שתרגיש ששילמת הרבה ובהרבה מקרים לא על מוצר טוב יותר. ברור שלמוצרי פרימיום יש את עלויות היצור שלהם, ואת עלויות השוק. אבל לא כל מוצר שמשווק במחירי פרימיום הוא אכן כזה. (יש לי הרבה דוגמאות שאני לא יכול לפרסם בפורומים של עשרות מוצרים בתחום הצילום הדיגיטלי שהפרשי המחירים שלהם עשויים לנוע בטווחים של 100 אחוז לצרכן על מוצר שמורכב מאותם רכיבים ולפעמים מיוצר באותו מפעל ומספק פחות או יותר אותה תמורה לכסף).

סתם למשל, אם היית יודע שאתה רוכש לוח אם פרימיום של יצרן מאוד מפורסם ומשלם עליו קרוב ל1500 ש"ח ובסוף מתגלה לך שקנית מוצר של אבל עם אחריות "לכל החיים" בארה"ב איך היית מרגיש? אני הייתי מרגיש שנדפקתי בידי כוחות הגלובליזציה. ואם לא היה מתגלה לי אז גם הייתי משלם בכיף על הדפיקה.

וזה לא שאני מנסה להגן על המוצר הזה, יכול באמת מאוד להיות שמדובר במוצר "רע" ו"לא איכותי"

יש לי שלוש מערכות (הרביעית בדרך) ומה לעשות אני לא יכול להרשות לעצמי להרכיב אנטק או ליברטי 500 על כולן במכה. למרות שהייתי רוצה.

מצד שני אני לא מעוניין בפתרונות של ספקים ג'נריים ולהמר על הגורל של הרכיבים שלי. (ואם בלית ברירה הייתי נאלץ לקנות HEC או CM ב400-450 ואם יש מוצר מקביל ברמה וב"איכות" שלו בשוק ב150 ש"ח פחות אני עשוי להעדיף לפצל את הקנייה שלי ובהפרש לקנות ספק יותר איכותי למערכות החזקות יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה ספק בהתאם למחיר ולנתונים.

3*18A על 30A כולל זה אחלה ובשביל סכום כזה אתה עשית קניה טובה.

נכון שהוא לא הכי טוב ונכון שהוא גבולי לצרכים שלך אבל הוא יחזיק לך את המערכת.

אז שלא יבלבלו לך את המוח או ינסו לגרום לך אכזבה מהקניה.

ו- Xtract אני לא מבין מה הבעיה שלך

אני מבין אותו ואתה מבין אותו וכולם דיון שלם מבינים אותו ורק אתה מתלונן.

אם יש לך בעיה אל תשתתף בדיון הזה.

ולגבי התקציב הזה שאתה כל כך אוהב להשחיל בכל תגובה שלך,

מה הקטע שלך עם זה? הוא שאל איך הספק ולא ביקש המלצה לקניית ספק אז מה הקשר של תקציב לכל העניין?

תעזוב את הבן אדם בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא שהשפה שבה הוא מדבר לא מוגדרת,אז שיחליט ויקל על כולם-הוא בוחר להתעלם.

אני משחיל תקציב בכל רגע כי כל הדיון הזה מוביל לזה שהוא בעצם רוצה לקנות ספק חדש,והוא ציין זאת כמה וכמה פעמים..

בכל מקרה הכותרת שלו לא ממש אינפורמטיבית ובנאדם שבא כרגע לא מבין על מה הולך להיות הדיון ככה שהיא צריכה להשתנות בכל מקרה (אם זה כי הוא רוצה לקנות אותו או אם זה כי הוא רוצה להמליץ עליו או הההפך וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע...זה שיקולים שלך.

לי הדיון הזה ברור.

נכון שהשפה לא מוגדרת ונכון שאם הוא יחליט זה יקל אבל זה לא מפריע

ותעדנה 40 תגובות שנוספו עד עכשיו.

והנושא אולי לא הכי אינפורמטיבי אבל הוא מספיק. אני ואתה נכנסנו, הרי שידענו שמדובר ב- Chiftec active 550W

טוב...גלשנו יותר מדיי.

לפותח הדיון, להבא מומלץ להתייעץ קודם הקנייה.

יכולת לקבל תמורה טובה יותר לכספך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופשי לא ברור הקטע של השפה הזאת.. :bash:

אבל אחרי שקראתי את כל הדיון אני יכול לחשוב רק על דבר אחד שעולה לי לראש - השוואת ספקים מהג'אנר הזה ותוצאות.

מעניין לדעת מה ספקים שלא ממש מכירים נותנים ביחס למחיר שלהם ואולי אפילו תמצאו פנינים חדשות במחירים מצחיקים..

*רק לציין שאני קניתי לפני כשנה ספק של TOP-POWER-550W באיזה 400 שקל ובגדול אני די מרוצה ממנו..

מחזיק לי את המחשב יציב על OC מקסימלי למעבד ולכרטיס מסך והמתח במסילת ה 12V של הכרטיס מסך עומד בדיוק (בדיקה עם רב-מודד מקצועי) על 12.02V במנוחה ויורד ל 11.9V (אך יציב לגמרי שם) במאמץ מלא ב , ATITOOL וכו'..

וסיפור / שאלה קטנה לסיום ,

יש לי בספק מאחורה כפתור מסילה כזה שבורר בין שני מצבים - SINGLE ו COMBINED (אמור לתת יותר יציבות כאשר משתמשים בשני המסילות או משהו כזה.. לא הבנתי בדיוק אף פעם מה זה עושה בתכל'ס..) ושבוע שעבר אחרי שהרכבתי את המחשב מחדש רציתי לבדוק מה ההבדלים בין שני המצבים מבחינה של מתחים במסילות או יכולת OC משופרת וכו'.. מאחר ולא מצאתי שום הבדל הנראה לעין בשום בדיקה שעשיתי.. החלטתי להחזיר את המצב ל SINGLE.

כיביתי את המחשב ובעזרת מברג קטן הזזתי את המסילה ל SINGLE (כך לפחות חשבתי..) וישר היה פיצוץ אדיר ! החשמל בבית נפל ויצא מהספק עשן !!

הייתי בטוח שזהו נשרף לי הספק ואכלתי אותה. לא הבנתי מה עשיתי לא בסדר..

נתקנתי את המחשב ופרקתי את הספק החוצה בשביל לראות מה הולך איתו.. מאחר ולא ראיתי כלום החלטתי לנסות שוב הפעם ללא מחשב, רק כדי לראות אם הוא מקצר כשהוא מחובר לחשמל. הזהרתי את כולם בבית שכנראה החשמל הולך ליפול וככל הנראה יהיה עוד פיצוץ.. וניסיתי שוב.

שוב , פיצוץ אדיר !! (כל מי ששירת בצבא יכול לעצום שניה את העניים ולהזכר ביריות במטווחים ?? יפה. זה הרעש.)

מבואס ועצוב הלכתי חזרה לחדר ומלמלתי איזה באעסה, מחר ספק חדש ואין לי כח עכשיו לשלם 400 שקל עוד פעם..

תוך כדי שאני ככה מתאבל על הספק אני פתאום שם לב שהכפתור השני , זה שבורר בין 110V ל 220V נמצא על 110V !! ואז נפל לי האסימון מה קרה פה.

בטעות במקום להזיז את הכפתור של המסילות הזזתי את הכפתור של המתח !! :kopfpatsch: שתבינו הם נראים בדיוק אותו דבר וצמודים אחד לשני..

הזזתי חזרה ל 220V ובדקתי שוב , עובד.

חברתי למחשב חזרה והכל עובד כרגיל.. בדקתי שוב מתחים על כל המסילות עם רב-מודד והכל תקין בדיוק כמו שהיה לפני זה... מדהים.

שתבינו שהוא היה כבר בדרך לפח.

עכשיו השאלה שלי למי שמבין בזה מבחינה טכנית - מה באמת קרה שם ? מה היה הפיצוץ ומה נשרף שם שהוציא עשן ??

השערה שלי ביחד עם אבא שלי היא שמדובר בנתיך מגן ששורף את עצמו כאשר עובר דרכו זרם ו/או מתח לא מתאימים ולאחר מכן מחבר את עצמו..(ממש כמו נתיכים שיש בכל ארון חשמל ביתי..) לאחר מספר פעמים ידוע מראש הנתיך נשרף לחלוטין וחייבים להחליפו ..

האם זה נכון ? תודה.. (אני יודע שחרגתי מעט אבל התחלתי בסיפור ונגררתי .. :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה נמתח כמו מסטיק ולא מוביל לשום מקום.

פותח הדיון רכש כבר ספק,ואם הוא מעוניין בעוד אחד אז שיעיין בסטיקי של הספקים המומלצים.

כל החבר'ה פה שהציעו לעשות ביקורות על ספקים ג'נריים - אני לא אחראי לזה אלא דן איידלמן שהוא אחראי צוות ביקורות,פנו אליו.

מי שרוצה להמשיך לדבר על הצ'יפטק- יש דיון גדול על ספקים ג'נריים...

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...