e6600 vs. q6600 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

e6600 vs. q6600

asaf_azar

Recommended Posts

שווה לי לקנות עכשיו E6600 ב1000 ש"ח או חכות ליולי ולקנותב Q6600 1600 ש"ח? כיא אני גם לא רוצה להוציא יותר מידי וגם אמרו כאן שהמשחקים היום עדיין לא מנצלים לגמרי את הליבה הכפולה ועד שהליבה המרובעת תנוצל ייקח פוווווללללל זמן. אז לקנות עכשיו קונרו והאם זה יהיה יחזיק לי לשנתיים-שלוש הבאות?

גם קראתי שביצעוים במשחקים דורשים בעיקר כרטיס מסך ופחות מעבד?(השימוש למשחקים בלבד) תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול זה נכון שאם יש לבחור למשחקים בין מעבד לכרטיס גראפי הכרטיס עדיף בהרבה אבל המעבד יכול לגרום לצוואר בקבוק עצום לכרטיס הגראפי

אני אישית הייתי מחכה (ואני באמת מחכה לחופש ככה ורק אז קונה מחשב קומפלט חדש) ואז גם ירדו כבר כול מחירי הכרטיסים הגראפיים כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אח שלו!!!! המעבד יעלה לי 1000(דוד שלי טכנאי) אתם יכולים להמליץ לי על לוח עד 500-600 בערך?

נ.ב

סופסוף מעבד חדש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 :silly::hat: :hat: :hat::silly: :silly: :silly::yelclap: :yelclap: ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל זאת הייתי הולך על המרובע ליבות!,

תוכל להרכיב איתו מחשב שיחזיק לפחות 5 שנים,ויתמוך בכל הטכנולוגיות החדשות שיצאו בעתיד ושיוצאים בהווה.

ובעוד שנתיים, - שיצאו יותר משחקים שייתמכו ב-2 ליבות ואפילו יותר,אתה תהנה מהכל! - ובגלל מה? - תוספת של 600 ש''ח בלבד.

וגם אל תשכח שגם התוכנות שלא מנצלות 2 ליבות ירוצו יותר מהר ב-4 ליבות,מאשר ב-2.

כמובן שאתה תרגיש את ההבדל בביצועים ובמהירות,ואני מאמין שאתה לא תזדקק ל-4 ליבות כרגע,אבל עדיף לך לקנות את המרובע ליבות.

או שאתה מעדיף לבזבז עכשיו 1000 ש''ח ובעוד שנתיים להוציא עוד 1000 ש''ח (סתם דוגמא למחיר של המרובע ליבות).

תחשוב טוב טוב על כך,

מקווה שעזרתי,

בתודה,

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו?

אני לא אוהב שמקפיצים הודעות

עוד פחות כשזה הקפצה אחרי 4 שעות

ועוד פחות כשזה בלי אישור של אף גורם אחראי (דהיינו אני או ראול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...