האם יוכל ENERMAX 500 להחזיק SLI GTX?? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יוכל ENERMAX 500 להחזיק SLI GTX??

Ronll

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

GTX אחד יהיה מעל ומעבר למסך שלך ולקנות עוד אחד יהיה בזבזו מוחלט גם אם הוא יעלה 1000 ש"ח - דבריו של דניס נכונים.

בכל מקרה כשתרצה לקנות ספק יש לך את הסטיקי,ותקנה בחוכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעריך שבעתיד גם הזיכרון של GTX לא יספיק לכל הפילטרים והכל (זה תמיד ככה לא?)

ואם זה יעלה לא הרבה (אני מעריך עוד 4-6 שנים)

יהיה שווה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת את דעותינו לגבי ספקים ושמעת את דעותינו ולגבי ה- שלך ובזה נגמר הדיון לגבי דברים שלא קשורים לפורום הזה.

אם אתה מעוניין לחשוב על עניין ה- ברוך השם יש פורום תצוגה וגרפיקה ותקבל שם תשובות טובות ומקצועיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת את דעותינו לגבי ספקים ושמעת את דעותינו ולגבי ה- שלך ובזה נגמר הדיון לגבי דברים שלא קשורים לפורום הזה.

אם אתה מעוניין לחשוב על עניין ה- ברוך השם יש פורום תצוגה וגרפיקה ותקבל שם תשובות טובות ומקצועיות

?

מה זה משנה לך אם אני שואל אנשים כאן כמה שאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי הדברים שלך זה לא משנה באיזה פורום שואלים את השאלות ובכלל חבל שיש כ"כ הרבה פורומים..הינו צריכים לעשות פורום אחד גדול ושם כולם היו שואלים שאלות לא קשורות והיה נוצר בלאגן גדול.

משנה לי מאוד,זה פורום ספקים ומארזים ואתה יותר ממוזמן לשאול כל שאלה שעולה לך בראש בנושא הזה - נושאים אחרים יש להם פורומים אחרים וזה גם מועיל לנו בתור צוות האתר (שמירה על הסדר וכו'),מועיל לאנשים האחרים שהם יודעים איפה לחפש ולמצוא תשובות ובעיקר מועיל לך מאחר ושם תקבל תשובות מקצועיות יותר ככל הנראה מאחר ושם יושבים המומחים בתחום הספציפי הזה. בכל מקרה,זה לא לויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי לפתוח סתם עוד תארד , דבר שני , אני לא חושב שאתה יכול להגיד "לא שווה הרבה בDX10"

שאין לך למה להשוות(על סמך מה בידיוק אתה אומר את זה?), כי לפי המשחק LOST PLANET ב DX10 הוא דווקא די טוב... :s07::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי לפתוח סתם עוד תארד , דבר שני , אני לא חושב שאתה יכול להגיד "לא שווה הרבה בDX10"

שאין לך למה להשוות(על סמך מה בידיוק אתה אומר את זה?), כי לפי המשחק LOST PLANET ב DX10 הוא דווקא די טוב... :s07::kopfpatsch:

אמרת הכל, דיי טוב זה לא מספיק ;D מה יהיה עוד שנה :nixweiss::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...