ישש !! 3.0GHZ על ה X2-3800 שלי !! בקרוב מבחן יציבות. מבטיח. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישש !! 3.0GHZ על ה X2-3800 שלי !! בקרוב מבחן יציבות. מבטיח.

jacko_il

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ICE של איזה חברה ה7900GT שלך? בכל מקרה אצלי עם האוברקלוק שבמפרט אני מקבל בין 35 ל40 FPS בהגדרות הכי גבוהות על 1024X768 עם 4XAA ו8XAF...(בסובארו.. אני עוד מעט אבדוק עם המיצובישי.. אבל גם בבאגי זה רץ לי יפה מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVEREST SPEEDFAN כולם דיווחו על אותה טמפרטורה בדיוק, השתמשתי בגרסאות האחרונות והכל תואם עם הביוס, אין זיופים.

SPEEDFAN מציג טמפרטורות מעבד ממספר חיישנים (החיישן של הליבה והחיישן של הצ'יפ), בוקר טוב.

אתה עקשן, ועדיין לא מתייחס לשאלות שלנו. נראה כאילו את הטמפרטורות שלך אתה מחשיב כקצב פעימות הלב שלך ומוכן לשכנע אפילו את עצמך שהכל בסדר למרות שבבירור אומרים לך שלא (למרות שקצת הגיון פשוט יבהיר שהמעבד שלך במנוחה לא עושה 15 מעלות אפילו שזה מה שרשום). אז יפה , לכל בעלי הBRISBANE בעולם יש טמפרטורות מסוימות וגם בעיה של הצגת טמפרטורה נמוכה בחלק מהמקרים , ורק לך יש טמפרטורות שונות לגמריי ואין לך שום בעייה כמו שיש כמעט לכולם. אם זה יוסיף לך עוד שנתיים לחיים אז אני מוכן לזרום איתך בדעה זו.

בהתחשב בעובדה שהתעקשת לא להקשיב ולא התייחסת לדברינו ולשאלותינו בתרד זה גם לאחר מספר בקשות, אני קורא כאן לכולם לא להתייחס אליו ולדבריו.

STINGER:

הGT שלי הוא של ALBATRON ואני צריך לשחק איתו עוד עם האוברקלוק, לא היה לי ממש כוח לבדוק. אבל עדיין לא צריך להיות הבדל רציני בין המפרטים ובעוד שעל HIGH (לא ביטלת 4XAA נכון?) ו1024 אפשר עוד איך שהו עם הסובארו אימפרזה, בשלב של הבאגי זה בלתי נסבל מבחינתי. ושוב - כשאני מדבר חלק - זה חלק לגמריי כמו בקונסולות - כמו מרגרינה :) , את זה אני מרגיש רק כשאני לא יורד מ 40 45 פריימים לשנייה (וכשבשלבים אחרים אני מקבל 40-45 בסובארו אני מקבל 60-65).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, התקנתי SPEEDFAN ואני צריך שמישהו יסביר לי בבקשה משהו -

טוב, במקום לנסות להסביר במילים אני מוסיף תמונה,

מה שמוקף בריבוע האדום ב EASY-TUNE תואם תמיד למה ש TEMP2 מציג ב SPEEDFAN ..

מה שמוקף בריבוע הירוק ב SPEEDFAN , ה , אני משער שזה הטמפ' של ליבת המעבד , לא ?

עכשיו ככה, בבדיקה תחת עומס טמפ' של ה באמת מגיעה למעבר 60 מעלות.. משהו כמו 60-62 ..

אז מה זה בעצם ה TEMP2 ? מה היא מודדת ?

ומי זה לעזאזל TEMP3 שעומד תמיד על 70 ??! גם ב IDLE בלי OC הוא 70.. מי זה ?!

ועוד דבר, המתחים ש SPEEDFAN מציג למטה נראים לי ממש גרועים, אני טועה ? (אני מדבר על מסילת ה 12V , ה5V וכו'..)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי יציבות עדיין כי אחרי 5 דקות ב ORTHOS הטמפ' עלתה לי ב ל 64 אז החלטתי לרדת מהעניין הזה וסגרתי ..

והטמפ' של 34 ממש לא מוזרה. הצילום מסך נלקח במצב מנוחה.. (היא אפילו יותר נמוכה מזה לפעמים ואף יורדת ל 30..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SPEEDFAN מציג טמפרטורות מעבד ממספר חיישנים (החיישן של הליבה והחיישן של הצ'יפ), בוקר טוב.

אתה עקשן, ועדיין לא מתייחס לשאלות שלנו. נראה כאילו את הטמפרטורות שלך אתה מחשיב כקצב פעימות הלב שלך ומוכן לשכנע אפילו את עצמך שהכל בסדר למרות שבבירור אומרים לך שלא (למרות שקצת הגיון פשוט יבהיר שהמעבד שלך במנוחה לא עושה 15 מעלות אפילו שזה מה שרשום). אז יפה , לכל בעלי הBRISBANE בעולם יש טמפרטורות מסוימות וגם בעיה של הצגת טמפרטורה נמוכה בחלק מהמקרים , ורק לך יש טמפרטורות שונות לגמריי ואין לך שום בעייה כמו שיש כמעט לכולם. אם זה יוסיף לך עוד שנתיים לחיים אז אני מוכן לזרום איתך בדעה זו.

בהתחשב בעובדה שהתעקשת לא להקשיב ולא התייחסת לדברינו ולשאלותינו בתרד זה גם לאחר מספר בקשות, אני קורא כאן לכולם לא להתייחס אליו ולדבריו.

מי לימד אותך לקרוא? תסתכל בפרטים יש לי ליבת WINDSOR ולא BRISBANE, ואם קצת תסתכל באינטרנט תראה שבOC המינימום שמגיעים איתה זה ל2.6GHZ מה שהמקרה אצלי, וכשאמרתי שבדקתי את הTEMP וSPEEDFAN התכוונתי לCORE ולא לשאר החיישנים, הGIGABYTE והEVEREST מראים טמפרטורות אותו דבר, תקינות לחלוטין 43 בעומס גג, יש לי NINJA והמארז מאוורר היטב, זה לא פעם ראשונה שאני בודק טמפרטורות ולא פעם ראשונה שאני מרכיב מחשב...אם הטמפ היו לא נכונות, מזמן המעבד של חבר שלי היה נשרף קיבינמט(יש לו אותו מעבד OC ל2500 כבר חצי שנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לאיזה תדר אתה חוזר?

תגיד בערך במשחקים השיפור בערך באחוזים גדול?

כנראה שאני אחזור ככה ל 2600 בערך.. אני לא ממש צריך יותר מזה נראה לי..

כל ה OC זה יותר תחביב בשבילי והמספרים בבאנצ'ים לא ממש מחרמנים אותי.. (אני מעדיף להתסכל על כוסיות בחוף קרית חיים..)

בכל אופן, דבר מוזר שאני חייב לשאול , ניסיתי סתם בשביל הקטע להעלות BUS ל 300 ב .. הכל עלה כרגיל ונגשתי ל CPUZ כדי לראות את התדר, אך להפתעתי הוא הראה לי BUS של 290 ולא 300. ב EASY TUNE רואים BUS 300 אבל לא ב CPUZ..

חזרתי לביוס והעלתי ל 302.. אותו דבר. מראה לי 290.. מה זה הדבר הזה ? מישהו מכיר ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CPUZ זה גרסא 1.4 . הכי עדכנית כרגע..

אני אבדוק עם EVEREST יותר מאוחר.. כרגע פשוט הורדתי את ה OC לגמרי כדי לבדוק נושא אחר ;

מהיא הטמפ' האמיתית של המעבד שלי ? ולמי צריך להתייחס כשאני עושה OC ??

אחרי שהתקנתי את SPEEDFAN ואת EVEREST אני עוד יותר מבולבל ..

ב EVEREST אני מקבל טמפרטורת CPU אחת ובנוסף טמפ' לכל אחת מהליבות , להלן הטמפ' (במצב סטוק לחלוטין ! ללא OC..) -

*ועוד משהו = ה EVEREST הזאת זה אחד הדברים הכי מגניבים שראיתי עד עכשיו. היא יודעת הכל. יש שם נתונים על כל פריט שיש לי במחשב.. מדהים.

בעצם חוץ מהחשבון בנק שלי (ואתם יודעים מה, אולי גם את זה יש שם רק לא מצאתי..חח) יש שם הכל ..

ועוד משהו 2 = ה HTLINK שלי מופיע גם ב EVEREST וגם ב CPUZ כ 800MHZ .. חשבתי שה HT LINK אמור להיות על 1000MHZ ..אני טועה ??

הכוונה היא כמובן במצב סטוק כאשר ה BUS הוא 200 וה HT על X5 .. משהו מסריח אצלי בלוח הזה..

WIZI , יש לך לוח כמעט זהה לשלי.. אז אם אתה מוכן לבדוק את זה שניה אני מאד אודה לך אחי..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הסתכלתי באתר של על הדגמים שלנו ואכן שלי תומך רק עד FSB של 800MHZ... :-\

שלך אכן תומך ב 1000MHZ..

*טוב אני כבר אובד עצות !!

המחשב לא מזהה את ה BUS כ 300 ! כל MHZ מעל ל BUS של 290 לא מזוהה פשוט.. מה זה יכול להיות , אני כבר משתגע פה !!

אני יודע שהמחשב משנה את עצמו ל 300MHZ כי לאחר שאני שומר הגדרות בBIOS ויוצא הוא אכן רושם בתחילת ה BOOT - את התדר שקבעתי שהוא 300MHZ..

אבל לאחר מכן הוא פשוט לא מזוהה בווינדוס כ 300 והוא נשאר תקוע על 290. בקיצור, תדוע.

חייב עצות שלכם כדי להגיע ל 3.0GHZ הנשגב..

תודה לכולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...