ליברטי 400W, או Coolermaster 600W eXtreme Rev 2.01... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברטי 400W, או Coolermaster 600W eXtreme Rev 2.01...

KoM

Recommended Posts

זה דיי פשוט המחיר בערך זהה אפילו הקולר מאסטר זול יותר, יש הבדל של 200W, ועדיין מי עדיף ? גם מבחינת שקט וגם כמובן מבחינת ביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הנכונה היא כמה W אתה צריך?

בעיקרון גם מערכת HIGH END עם GTX לא צורכת יותר מ400W אומנם למערכת כזו הליברטי יהיה גבולי אבל הוא יחזיק...

ולפי זה עדיף לך הליברטי, שכנראה יספיק לך..

וגם הוא יותר איכותי, ויותר יעיל מה שבסופו של דבר יחסוך לך כסף... וגם מודלרי שזה נחמד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משניהם הייתי הולך על הליברטי, ה - CM יהיה יותר מומלץ לאנשים שהליברטי לא מספיק להם והתקציב שלהם לספק נמוך.

לא אמרת כאן פאראדוקס ? אם כך הוא עדיף או לא ?

ואכן מי אמור להיות שקט יותר ?

ואיפה ה-NOISETAKER 420W אנרקס נכנס בתוך כל זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הנכונה היא כמה W אתה צריך?

בעיקרון גם מערכת HIGH END עם GTX לא צורכת יותר מ400W אומנם למערכת כזו הליברטי יהיה גבולי אבל הוא יחזיק...

ולפי זה עדיף לך הליברטי, שכנראה יספיק לך..

וגם הוא יותר איכותי, ויותר יעיל מה שבסופו של דבר יחסוך לך כסף... וגם מודלרי שזה נחמד..

מזה מודולרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרת כאן פאראדוקס ? אם כך הוא עדיף או לא ?

ואכן מי אמור להיות שקט יותר ?

ואיפה ה-NOISETAKER 420W אנרקס נכנס בתוך כל זה ?

אשמח לתשובה על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיש מערכת שהליברטי לא יחזיק ואין לו כסף לספק 600W מובחר כמו ה - OCZ וה - TT שבסטיקי אז הוא יכול להסתפק ב - CM 600W שהוא ספק טוב אבל לא איכותי כמו הליברטי (ואני מניח שגם פחות שקט ממנו אם כי אני לא חושב שיהיה הבדל מורגש) והספקים היקרים יותר של OCZ, TT ו - .

הנוזייטייקר פחות טוב מהליברטי ביעילות, מסילות 12V ושקט ומומלץ למי שלא זקוק לכוח של ה - CM 600W ורוצה לקחת משהו אכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסכם את זה בערך,

מבחינת חוזק מהחזק לחלש:

1.CM

2.ליברטי

3.NoiseTaker

מבחינת איכות וכו' מהאיכותי ביותר לפחות איכותי:

1.ליברטי

2.NoiseTaker

3. אחרון חביב ה-CM

כל אחד שיחליט לפי הדרישות שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מביקורות ראיתי שהקולר מאסטר לא מצליח להחזיק ריילים יציבים בעומס של מעל 500W... אז הוא אולי יחזיק את המערכת גם ב-600W אבל לא ביציבות או יעילות מיוחדת לכן אני לא רואה סיבה ללכת עליו לאחר הבנת הנתון הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...