תגידו לאמא שלי שה-ASUS V7100 GEFORCE 2 32MB שלי זה זבל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לאמא שלי שה-ASUS V7100 GEFORCE 2 32MB שלי זה זבל

dino

Recommended Posts

אני רוצה לקנות כרטיס מסך חדש כדי להעלות משחקים בצורה סבירה {לא צריך יותר} וכרגע יש לי ג'יפורס 2 שלא מעלה

שום משחק אפילו בצורה סבירה, אני רוצה לקנות רדאון 9000פרו שאני לא צריך יותר ממנו,

אמא שלי יכול להיות תקנה לי את הכרטיס עם תגידו לה שהג'יפורס 2 שלי באמת לא שווה היום כלום והוא לא מסוגל להעלות שום משחק חדש,

אז תגידו לה שהיא כבר תקנה לי, היא לא מבינה שג'יפורס2 זה חרא.

:)

תודה,

DINO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

LOL

הכרטיס כבר די חלש בשביל להריץ משחקים חדשים כיום

וגם האיכות תמונה (3D) שלו מאוד נמוכה ...

הראדון 9000 נחשב כיום כהכרטיס הכי משתלם

גם מחיר מצוין וגם ביצועים מצויינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GF2 לכל סוגיו, זה לא חרא, זה חרא בשקית ניילון מטפטפת!!

אני ממליץ לך, אימו של המשתמש DINO, לאפשר לו חיווית משחק יותר טובה! בעזרת 9000PRO של ג'יגהביט! אשר יתן לבנך להנות מכל משחק מחשב באשר הוא! ;D

ד"א, אני ממליץ על GF4Ti4200 64MB* בסביבות 950 ש"ח, הוא שווה את ההפרש ::)

* של לידטק כמובן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיפורס 2 היום זה כבר חרא של דבר. באמת הגיעה הזמן להחליף.

ריאדון9000פרו 128מ"ב ראם הוא אחד הכרטיסים במשתלמים היום.

והוא באמת שווה את הכסף, לי גם היה כרטיס כמו זה, והיום אני עם כרטיס שווה הרבה יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

מילים כדורבנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה לפניכן את הכרטיס שיש לבן שלך והוא בהתחלה עוד איכשהו היה בסדר אבל ממזמן זה כרטיס שכבר נחשב זבל :nono:,

ואני ממליץ להחליף את הכרטיס ללפחות רדאון 9000פרו או 9100 בשביל להנות קצת ממשחקים,

ג'יפורס 2 = חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה לפניכן את הכרטיס שיש לבן שלך והוא בהתחלה עוד איכשהו היה בסדר אבל ממזמן זה כרטיס שכבר נחשב זבל :nono:,

ואני ממליץ להחליף את הכרטיס ללפחות רדאון 9000פרו או 9100 בשביל להנות קצת ממשחקים,

ג'יפורס 2 = חרה.

בגלל אנשים כמוך שכותבים חרה ולא חרא היא לא תקנה את כל הסיפור הזה כי היא תחשוב שהיא מקבלת טיפים מילדים בני 11 :)

בכל מקרה לאמא:

הכרטיס הנ"ל הוא כרטיס לא הכי טוב אם אפשר לקרוא לזה ככה... זה פשוט כרטיס שעבר זמנו, כמו שווידאו שעובר זמנו מחליפים כך זה גם בשוק כרטיסי המסך... תקני לו כרטיס טוב שלא יבקש ממך כל שנה להחליף... אני הייתי ממליץ על ה 9500 Pro ואני בטוח שהוא יהיה מאושר עד השמיים...

תודה על ההקשבה (קריאה) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

מילים כדורבנות :)

כדאי שתפתח ניבון עברי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שלא הראתי לה את זה כבר? {תודה בכל מקרה}

ויש לי עדכון חם מהשטח, והנה הוא:

==================

מי שכבר יודע יש לי תקציב לקנות מחשב חדש, ובגלל שצריך לבוא כרטיס המסך שאמור להיות פצצה מבוסס שבב ה-R350

אני יחכה קצת ויקנה את המחשב לקראת החופש הגדול {חודש לפני}, ובגלל שאני הולך להשקיע במחשב חדש בסביבות ה-9אלף שקל,

אני לא רוצה לקנות משהו ישן, לכן גם שווה לחכות למעבדי ה-64BIT שיהיו מהירים בהרבה, אז תודה לכל מי שהגיב.

ואם אתם מסתכלים על המפרט שלי יש לי פנטיום 4, אז בטח כולם תחשבו שאני סתם אומר שאני קונה

כי כבר יש לי פנטיום4, וזה לא קשור הקנייה למחשב הנוחכי, אני מעביר אותו לאח שלי, ואני קונה לי אחד חדש.

אז שוב תודה.

ואיך כל זה קשור לכרטיס מסך הנוכחי?

אמר שלי אומרת שאני יקנה לי מה שאני רוצה במחשב הבא וכל דבר שאני יקנה עכשיו ירד מהתקציב של המחשב.

וקניתי הרבה דברים בזמן האחרון כמו: Logitech MX500, 48X24X48, X52 CD-ROM, 128MB RDRAM PC800, ככה שהשקעתי בו הרבה בזמן האחרון אז אמא שלי חושבת שלא כדאי להשקיע בו יותר ולהשים בחדש את הדברים הכי טובים

שאפשר בתקציב, והיא צודקת, כי המחשב הזה יהיה מיועד רק למשחק המפגר של אח שלי מנג'ר, שלא צריך יותר מ-ATI MACH 64

להעלות אותו, זוכרים בכלל את הכרטיס הזה? {ati mach 64}, הוא מצוי בהרבה מאוד בתי ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 1 G-FORCE

ואני מאוד מרוצה ממנו

?G-FORCE 6600 DELUXE של ASUS

סדרת ה MX היא ממש גרועה ולא שווה שקל

קח TI-4400 או ATI 9000 פרו

דבר ראשון אין דבר כזה ג'יפורס 1 אלא ג'יפורס 256 שהיא בעצם הג'יפורס הראשון.

דבר שני, איך אתה יכול להגיד על הג'יפורס 2 MX חרה שיש לך כרטיס הרבה פחות טוב אפילו מסידרת ה- 2MX?

כנראה שאתה בכלל לא מכיר את התכונות של כל סדרה וסדרה, ג'יפורס 256 הוא הראשון בסדרת הג'יפורס והוא הרבה פחות

טוב מג'יפורס2, הג'יפורס 2 הוא גרסה שעברה המון שינוים מה- 256 שיש לך.

ובקשר ל-Mach 64, זה כרטיס שהיה מאוד מאוד מאוד נפות בימי ה- MMX וממש קצת בתחילת הפנטיום 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...