מפות של ישראל על Nokia n95 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפות של ישראל על Nokia n95

Amit_Alcobi

Recommended Posts

פיקה, הוא צודק. הN95 הוא ממש לא חתיכת זבל. אומנם הוא לא מה שכולם ציפו שהוא יהיה, אבל בהחלט מכשיר טוב. כרגע אני לא רואה הרבה מכשירים עם תכונות דומות שעוקפים אותו. או שאולי אני לא מעודכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, סתום את הפה שלך בבקשה (מצטער, אין לי דרך יותר טובה להגיד את זה)

www.pocket.co.il

אני אחד המנהלים שם, יצא לי לראות את ה N95 כל כך הרבה שכבר בא לי להקיא ממנו.

יודע מה לא טוב בו? רוצה ביסוס?

איכות הבניה שלו חרא, פשוט נוראית. המכשיר מרגיש כאילו כל שניה הוא עומד להתפרק לך בידיים. נוקיה פשוט לא יודעים להכין סליידרים. אם תריץ חיפוש קצר בגוגל, תראה שהמכשיר גם עמיד בדיוק כמו שהוא מרגיש- כמו ה 6280, גם ה N95 נוטה להישבר בקלות ל 2 חלקים.

בשימוש רגיל לגמרי הסוללה מחזיקה פחות מיום.

המצלמה לא משהו בכלל, בטח שלא עומדת בציפיות של כל אלו שדיברו עליה.

הממשק איטי בטירוף, ונוטה להיתקע סתם ככה, לפעמים צריך לעשות ריסט שמנסים להיכנס לנגן כי המכשיר פשוט מפסיק להגיב.

עוד משהו? "הולך בשיטת fuck the system"? לפני שיש לך ביסוס לדברים שאתה קובע על אחרים, עדיף שפשוט תשתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו קהילה אתה מנהל?

ג'וני, סתום את הפה שלך בבקשה (מצטער, אין לי דרך יותר טובה להגיד את זה)

www.pocket.co.il

אני אחד המנהלים שם, יצא לי לראות את ה N95 כל כך הרבה שכבר בא לי להקיא ממנו.

יודע מה לא טוב בו? רוצה ביסוס?

איכות הבניה שלו חרא, פשוט נוראית. המכשיר מרגיש כאילו כל שניה הוא עומד להתפרק לך בידיים. נוקיה פשוט לא יודעים להכין סליידרים. אם תריץ חיפוש קצר בגוגל, תראה שהמכשיר גם עמיד בדיוק כמו שהוא מרגיש- כמו ה 6280, גם ה N95 נוטה להישבר בקלות ל 2 חלקים.

פשוט צריך להיות זהיר, בינתיים לא עבר אצלי בידיים N95 שהיא רופף או שביר ויצא לי להתעסק עם N95 של מנהלי עבודה שהמכשיר בשבילהם פשוט סוס עבודה

בשימוש רגיל לגמרי הסוללה מחזיקה פחות מיום.

מכשיר כזה, לא פלא שהסוללה תגמר תוך יום

ובנוסף ככה זה ברוב מכשירי הנוקיה החדשים

המצלמה לא משהו בכלל, בטח שלא עומדת בציפיות של כל אלו שדיברו עליה.

זה ידוע שנוקיה מאכזבת עם המצלמות, אני לא יודע מה איתך, אבל אני לא ציפיתי ליותר, אולם המצלמה שלו גם מספקת אותי ביותר, ואני בטוח שהיא גם תשתפר בעידכוני הגירסא הבאים

הממשק איטי בטירוף, ונוטה להיתקע סתם ככה, לפעמים צריך לעשות ריסט שמנסים להיכנס לנגן כי המכשיר פשוט מפסיק להגיב.

את האמת עוד לא יצא לי לראות N95 נתקע, גם שמישהו שאני מכיר ניסה לתקוע אותו באיזה כנס הוא לא הצליח

עוד משהו? "הולך בשיטת fuck the system"? לפני שיש לך ביסוס לדברים שאתה קובע על אחרים, עדיף שפשוט תשתוק.

מצטער שהתעצבנתי אבל חשבתי שאתה מסוג האנשים האלה, ככה לפחות זה נראה שבנדאם זורק שורה ונעלם, אני מבין שזה לא מדויק.

בכל מקרה אני חושב גם שאנשים קונים את הN95 בישראל בגלל השם ולא בגלל שהם צריכים אותו, לכן כל מה שתגיד להם גם לא ישפיע עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח מנהל של אריקסון/מוטורולה

אני הייתי מהמר על הראשון

לאנשים כאלה יש קטע, הם אוהבים לקטול מכשירים של ולהלל מכשירים של SE

גם כשמדובר במכשיר שמתעלה בכל אספקט על הדגמים של SE שנמכרים בארץ. (מיותר לציין שאובייקטיביות היא לא חלק מאוצר המילים שלהם)

אולי המצלמה לא תחליף את מצלמת הכיס שלך אבל היא לבטח מהטובות שאפשר למצוא במכשיר סלולרי

האיטיות (לכאורה, כי המכשיר הזה הוא ממש מהיר) והתקיעות (גם לכאורה כי לי לא נתקע מעולם המכשיר ואני מפעיל ומתקין המון יישומים)

נובעות מהיתרון הגדול של הN95, מערכת הסימביאן

ומכשירי סימביאן מתוצרת SE "סובלים" בדיוק מאותם בעיות

כל הדברים הנ"ל תופסים גם לגבי מכשירי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעים מאוד

אופק וקנין- מנהל תחום דיגיטלית.

אני לא בעד חברה זו או אחרת, וגם לי יש מכשיר של נוקיה (N-Gage, הבלטה של כל הזמנים)

ה N95 לא איטי בגלל הסימביאן. הוא איטי מאוד גם יחסית למכשיר סימביאן, תציב אותו ליד ה N73 או N93, הם עובדים פי 2 יותר מהר ממנו.

זה שברוב המכשירים החדשים של נוקיה הסוללה נגמרת תוך פחות מיום זה דבר ראשון לא נכון, שכן ה N93 למשל מחזיק הרבה יותר (ה 76 לא, אבל זה סיפור אחר)

וגם אם זה היה נכון, זה לא אומר שזה מצב תקין- אלא אומר שאצל נוקיה יש דפקט רציני בתכנון מכשירים.

מצלמה- אתה לא יכול לשפר בעדכוני קושחה. אתה יכול לתקן צבעים, אבל לא לשפר איכות.

הכנס עליו דיברת היה כנס פוקט ב 21 למאי בדיזינגוף סנטר בת"א. גם אני הייתי שם.

ה N95 שהביאו לשם היה ריק לגמרי, אז מן הסתם שהוא לא ייתקע.... (שום תוכנה לא הייתה מותקנת עליו, לא היו שירים על כרטיס הזכרון, ככה שלא הייתה סיבה שהוא יתקע בכלל)

המכשיר עולה 120 שקל לחודש בסלקום, ושווה חצי מזה. בלי שניה בכיס הוא בכלל לא שווה קניה, ונפילה אחת מסמנת את סוף הסיפור בשבילו. בחיים לא הייתי קונה כזה מכשיר.

אגב, OMRIJ- בכל הנוגע למצלמות בסלולאר, אריקסון. שום דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח מנהל של אריקסון/מוטורולה

אני הייתי מהמר על הראשון

לאנשים כאלה יש קטע, הם אוהבים לקטול מכשירים של ולהלל מכשירים של SE

גם כשמדובר במכשיר שמתעלה בכל אספקט על הדגמים של SE שנמכרים בארץ. (מיותר לציין שאובייקטיביות היא לא חלק מאוצר המילים שלהם)

אולי המצלמה לא תחליף את מצלמת הכיס שלך אבל היא לבטח מהטובות שאפשר למצוא במכשיר סלולרי

האיטיות (לכאורה, כי המכשיר הזה הוא ממש מהיר) והתקיעות (גם לכאורה כי לי לא נתקע מעולם המכשיר ואני מפעיל ומתקין המון יישומים)

נובעות מהיתרון הגדול של הN95, מערכת הסימביאן

ומכשירי סימביאן מתוצרת SE "סובלים" בדיוק מאותם בעיות

כל הדברים הנ"ל תופסים גם לגבי מכשירי ;)

אולי הוא מתעלה בתוכונות על מכשירי SE אבל באיכות הבנייה,במהירויות של הממשק ובזמן הבטרייה -שזה הדבר הכי חשוב בפאלפון היום לדעתי ..SE פשוט שולטים .

N95 יש לו כל כך הרבה תכונות טובות, אבל עם הזמן הבטריה שלו ,אי אפשר לקרוא לו פלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעים מאוד

אופק וקנין- מנהל תחום דיגיטלית.

אני לא בעד חברה זו או אחרת, וגם לי יש מכשיר של נוקיה (N-Gage, הבלטה של כל הזמנים)

ה N95 לא איטי בגלל הסימביאן. הוא איטי מאוד גם יחסית למכשיר סימביאן, תציב אותו ליד ה N73 או N93, הם עובדים פי 2 יותר מהר ממנו.

זה שברוב המכשירים החדשים של נוקיה הסוללה נגמרת תוך פחות מיום זה דבר ראשון לא נכון, שכן ה N93 למשל מחזיק הרבה יותר (ה 76 לא, אבל זה סיפור אחר)

וגם אם זה היה נכון, זה לא אומר שזה מצב תקין- אלא אומר שאצל נוקיה יש דפקט רציני בתכנון מכשירים.

מצלמה- אתה לא יכול לשפר בעדכוני קושחה. אתה יכול לתקן צבעים, אבל לא לשפר איכות.

הכנס עליו דיברת היה כנס פוקט ב 21 למאי בדיזינגוף סנטר בת"א. גם אני הייתי שם.

ה N95 שהביאו לשם היה ריק לגמרי, אז מן הסתם שהוא לא ייתקע.... (שום תוכנה לא הייתה מותקנת עליו, לא היו שירים על כרטיס הזכרון, ככה שלא הייתה סיבה שהוא יתקע בכלל)

המכשיר עולה 120 שקל לחודש בסלקום, ושווה חצי מזה. בלי שניה בכיס הוא בכלל לא שווה קניה, ונפילה אחת מסמנת את סוף הסיפור בשבילו. בחיים לא הייתי קונה כזה מכשיר.

אגב, OMRIJ- בכל הנוגע למצלמות בסלולאר, אריקסון. שום דבר אחר.

יאו פאדיחה רצינית

קבל פרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...