'Nazi Super Weapons' הידעתם? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

'Nazi Super Weapons' הידעתם?

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני פשוט מתה על מערכונים קומיים וסדרות קומיות בריטיות. הם יודעים איך לרדת על נאצים ועל גרמנים בכלל. אם מישהו מכיר את הסדרה Dad's Army משנות ה-80. היא משודרת בשידורים חוזרים ב-BBC PRIME לפעמים. אני הכי אוהבת את The Blackadder במיוחד את העונות המוקדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על הומור בריטי :D הם יודעים לרדת על גרמנים וצרפתים

אגב...

מצאתי משו ...קצת מעבר למה שציפיתי למרות שידעתי על קיומו אבל לא מצאתי תיעוד חוץ מהתיעוד הבא

experiment 17

http://youtube.com/watch?v=dI0M4xRwbs8&mode=related&search=

האם מישו שמע על דברים מסוג זה? ניסיונות של הנאצים להקים לתחיה מתים או דברים נוספים מהסוג הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו כל מיני ניסויים הזויים לגמרי בבני אדם, לא צרייך ללכת לאנטרטיקה בשביל זה, מספיק לאושוויץ. הניסויים שהם עשו, לאדם שפוי ללא השכלה אקדמאית רפואית - כמו לדוקטור אז או בימינו - ייראו כתירוץ לאכזריות ולביתור גופות. הגיוני לכם שאפשר לשנות את צבע קרנית העין בהזרקת דיו? לא. אני חושבת שגם הם ידעו את זה, הם פשוט השתמשו בזה כתירוץ כדי להשיג עוד תקציב ל"מחקר". הם ניסו גם להוציא עמוד שדרה ומוח מאדם אחד ולהשתילו באחר (ללא הצלחה יתרה, מעניין למה... ::)).

אבל תהיו תמימים. בתקופה שעוד קדמה למלה"ע ה-2, מדענים סובייטיים כפו יחסי מין של קופי-אדם גדולים עם נשים אפריקאיות (בגלל "מחסור במתנדבות סובייטיות") כדי ליצור חיילים-קופים כאלו שיהיו צייתנים אך לא חכמים מדיי. זה היה במעריב או בידיעות לפני כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדענים סובייטיים כפו יחסי מין של קופי-אדם גדולים עם נשים אפריקאיות (בגלל "מחסור במתנדבות סובייטיות") כדי ליצור חיילים-קופים כאלו שיהיו צייתנים אך לא חכמים מדיי.

אני כבר רואה את התוצאה

monkey_glock.jpg

funny-pictures-monkey-boy-N1e.jpg

flash-back-monkey.jpg

Bush-monkey-thumb.jpg

ולרגע של רצינות,הנאצים באמת ניסו ניסויים ב"על טבעי" (למען האמת הסרט experiment 17 נראה קצת מפוברק)

ניסו להקים איזה מלך גרמני קדום (לא יודע מה זה היה עוזר להם אבל K...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה לא מתבלבל עם העלילה של Return To Castle Wolfenstein?

איך ידעתי שמישו יאמר את זה ;D

לרגע של רצינות,לפני כמה שנים ראיתי באיזה ערוץ (RTL נדמה לי או בBBC) סידרה שעשו לכבוד כמה שנים לסיום מלחמת העולם השניה,הראו שם סיורים בכול מיני מקומות שהיו בהם קרבות מכריעים והם הגיעו לאיזור מסוים שכולו,כך נאמר הוקדש לנקרומאגיה (העלאת שדים ורוחות באוב) אחד הסיפורים נאמר על שבו ניסו להקים לתחיה חיילים מתים וגם ניסו למצוא מספר קברים של מלכים קדומים,בסופו של דבר הם יצאו מטומטמים (כרגיל!) :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את חושבת שכל הטכנולוגיה שהייתה לגמרניה הנאצית בתקופת מלחמת העולם השנייה זה טנקים?

גם הטנקים שלהם לא רעים בכלל ומומחים רבים קובעים כי הייתה להם עליונות בתחום הזה.

הנאצים באמת ניסו/ בנו בסיס באנתרטיקה זו עובדה היסטורית שיש עליה מסמכים והוכחות נוספות.

גם צלחות מעופפות הם ניסו לפתח והגיעו להשגים וכם לזה יש הוחכות בגמות מסמכים,קטעי וידיאו,צילומים וצלחות עצמן.

לפחות הם היו מספיק טיפשים בשביל לנסות להשמיד אותנו

אם היה להם כמה חברה כמו איינשטיין/היו שומרים על רוב האיכותי של המדענים במדינה (שרובם יהודים)

לך תידע למה הם היו מגיעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...