קניתי את הגיימפאד האלחוטי של הXBOX 360 שמתחבר למחשב ב149 ש"ח אבל...... - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את הגיימפאד האלחוטי של הXBOX 360 שמתחבר למחשב ב149 ש"ח אבל......

gadits

Recommended Posts

וואי נשמע אחלה עיסקה... אני מת שיהיה לי שלט XBOX360 במחשב ;D

שמעו ניסיתי למצוא ברשת באתרים ישראלים את המתאם שאמור להתחבר למחשב כדי לקלוט את השלט האלחוטי... ואני לא מצליח למצוא אותו בשום מקום.

אני רק מוצא ת'שלט האלחוטי... מישו יכול להביא לי לינק? (סתם אני רוצה לראות כמה עולה כל העסק בלי דיפו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה להבין ולסכם לכולם כי בדיוק חשבתי על לקנות אחד כזה ..

1. אנחנו מדברים על השלט 360 האלחוטי של מיקרוסופט, שמגיע עם מקלט\משדר ומאפשר להתחבר למחשב באופן עם דיסק דרייבירים ?

2. השלט עם רטט ?

3. בסופו של דבר הוא עולה 150 ש"ח ?

4. מניסיון עם מקלדות ועכברים של אלחוטיים היו לאגים מטורפים זה קורה גם בשלט הזה ?

5. איך טוענים אותו ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן.

2. כן, אבל רק במשחקים תומכים.

3. אמור להיות, עדיין לא אימתתי (למרות שיש כאן שני אנשים שטוענים שכן, אז אני מניח שזה נכון).

4. לא מרגישים שהשלט , אין שום לאג (לפחות אצלי).

5. יש כמה דרכים: אחת זה עם Charger Kit (שצריך לקנות), ואז הסוללות (AA) נטענות ישירות מהUSB. השניה

זה להוציא את הסוללות ולטעון אותן במטען הביתי.

יש לי אותו(את האלחוטי)ויש בו רטט בכל המשחקים

אפשר לדעת באיזה מחשקים מדובר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי באופיס דיפו בנתניה, לא היה שום כזה - הם רצו על האלחוטי 229 ש"ח :nixweiss: ואני לא בטוח שבכלל מדובר בשלט למחשב כי בעלון שלהם כתוב שלט לXBOX.

גם לי, אבל זה מופיע בחוברת שלהם, ואם היא תעביר את הברקוד היא תראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקשרתי לשירות לקוחות והאלה שעובדים עם הטלפונים אין להם מושג מה קורה עם החנות חח.

שמעו השלט מגיע עם דיסק דרייברים? ואם לא, חייב שיהיה לך עותק חוקי של XP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייייייייייי סוף סוף הופיעה השלט האלחוטי באחד הסניפים בדרום!! (אשדוד)

ביקשתי שישמרו לי אחד ואז באתי וקניתי... ועכשיו סוף סוף אחרי זמן המתנה ארוך... ומייגע... יש לי גיימפאד של XBOX360 למחשב!! ;D

בקיצור אני רק רוצה להגיד שהוא שווה כל גרוש... שיחקתי בו במספר משחקים כגון PRINCE OF PERSIA ו- DEVIL MAY CRY 3 והוא עובד מעולה.

רק בעיה אחת גיליתי איתו, רוב המשחקים למחשב לא תומכים בTRIGERים שלו (הכפתורים שמתחת לR1 ו-L1).

למרות שכמו תמיד... IS YOUR FRIEND ;D

נכנסתי לגוגל ואחרי חיפוש של כ10 דקות מצאתי תוכנה שבה אתה יכול לסדר ידני את כל הכפתורים כולל הTRIGERים והסטיקים.

(הייתה לי בעיה עם הסטיקים בDEVIL MAY CRY 3, המשחק התעקש שאני אשתמש בסטיק הימני בשביל להזיז את הדמות.. אבל עם התוכנה שיניתי את זה והכל עובד מעולה).

בקיצור אני מבסוט מהגיימפאד, שווה כל אגורה שהוצאתי עליו (230 שקל, לפני ה50 שקל החזר של MS, סה"כ 180). מומלץ בחום ;D

אם למישהו יש את הגיימפאד ויש לו את אחת הבעיות שציינתי מקודם ולא מצליח למצוא את התוכנה, שישלח לי הודעה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...