על סף האזמנה שינויים אחרונים מחשב ל OC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על סף האזמנה שינויים אחרונים מחשב ל OC

a.bomb

Recommended Posts

אממ... :nono:

מחשב ל OC:

1700+ 0.13 - תוודא שאתה מקבל TBrid B

הלוח תשאיר - לוח מצויין ל OC

זיכרונות - Winbond 3200

וכמובן קירור: Volcano 7+, אם ישאר כאסף, אתה יכול לקחת משהו יותר טוב.

סה"כ: 1807 ש"ח.

אני הייתי ממליץ מאד גם לשקול יותר טוב ( יכול להיות שאתה במילא צריך אחד )

פשוט תגיד תתקציב ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינק לזיכרונות - ממש לא משמעותי! ואני בספק אם הוא יהיה יעיל - במהירויות ומתח גבוההים...

ויופי, הבאתי לך מפרט . אך שוב, אני ממליץ לך ספק כוח חדש ויותר איכותי, הייתי שואל ב וכו' לגבי הצורך בספק חדש. ( איזה יש לך? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי הרבה לגבי הזכרונות ושמעתי ממש הרבה דברים רעים על הGEIL, אני ממליץ על הWINBOND!

לגבי הדברים האחרים, חסוך ותקנה עוד סטיק של , אין לך שום סיבה לקנות 8RDA ולא לקנות שני סטיקים, הוא כמעט ולא יתן לך הבדל ביצועים ל8K9A לדורותיו, ואתה יכול בחמישים שקל יותר לקנות את ה8K9A2 + שבאים איתו SATA, כבלים עגולים, RAID ועוד כמה שטויות (מאוורר לצ'יפ סט עם לדים!! OWNZZ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SATA ?! Rounded cables ?! Where the fuck did you got that wrong and very doubtfull infromation from?

Rounded cables.. I can believe, maybe they changed the MoBo's pack content since the last time I've entered their website, and I'm saying.. that's pertty normal shit, and pretty believalbe.. but S-ATA !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק, נתתי את אותו המפרט, רק עם ווינבונד 400, חבל שאתה לא קורא לפני.

בקשר ללוח השני, המאוורר עם לדים...לול, מזה קשור?!

ולאנפורס יש נעילת PCI/AGP מצרך חשוב... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Geil מאוד זולים... אולי תתפלא IronEddie אבל הזכרונות שלהם (לפחות לפי הביקורות) מצוינים!

הם גם באים עם היטסינק לזכירונות כמו האלה של ... לדעתי הם עדיפים על ה- Winbond ...

הצ'יפים של ווינבונד כיום הם הטובים ביותר לאוברקלוקינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IronEddie, ישנם שני הבדלים מתוך 3. הלוח לא אופציה, אבל נגיד וכן- 1:1, זה הרבה שינויים ביחס. מה שכן, אתה לא רק שהבאת לו 3200, מה שאני לא המלצתי לקחת, אלא שדחפת לו גם שהוא לא צריך, חוץ משיש לו על המעבד כבר אחד, המעבד לא מתחמם כ"כ ולא ידרוש משו רציני. למרות שבעתיד והוא ירביץ אובקלוק רצחני הוא יזדקק לפיתרון כלשהו.

הא? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IronEddie, ישנם שני הבדלים מתוך 3. הלוח לא אופציה, אבל נגיד וכן- 1:1, זה הרבה שינויים ביחס. מה שכן, אתה לא רק שהבאת לו 3200, מה שאני לא המלצתי לקחת, אלא שדחפת לו גם שהוא לא צריך, חוץ משיש לו על המעבד כבר אחד, המעבד לא מתחמם כ"כ ולא ידרוש משו רציני. למרות שבעתיד והוא ירביץ אובקלוק רצחני הוא יזדקק לפיתרון כלשהו.

הא? ???

מה לא מובן? ( נועל את ה AGP, את ה PCI על תדר קבוע [ גם שאר ההתקנים ] )

הוא לא אמר איזה OC הוא עושה, אבל למה שמשהו יגביל אותו?

לגבי הטמפ', אתה לא יכול לדעת... אולי הוא יעלה את המתח... אולי סתם... לא דע, למה לא לקחת משהו טוב? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...