תגידו איפה אפשר לראות בדיוק כמה מהירות האינטרנט שלי? [כדי לבדוק שלא עובדים עלי] - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו איפה אפשר לראות בדיוק כמה מהירות האינטרנט שלי? [כדי לבדוק שלא עובדים עלי]

rrroonnii

Recommended Posts

באתר של ספקית שלך צריך להיות מקום שממנו תוכל להוריד קובץ מסויים וכך לראות אם המהירות המקס' שאתה מוריד בה.

את החיבור שלך אתה פשוט מחלק בשמונה כדי לדעת מה המהירות שלך בפועל ב-KBS

לדוגמא אם אתה עם חיבור 3M הורדה אז המהירות שלך בפועל היא 375KBS

אתה גם יכול לעשות זאת עם קבצים מאתרים גדולים כמו וואלה/נענע/YNET וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. הורדתי מברק וזה יורד לי ב195 קילובייט אז אמרו לי זה טוב. יש לי 1.5.

היום בלילה נגמרת לי השנה ועזבתי את ברק ואני עובר לבזק בין לאומי ועשיתי במהירות 2.5 . השאלה שלי היא האם מרגישים ממש שינוי במהירות בין 1.5 ל2.5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של ספקית שלך צריך להיות מקום שממנו תוכל להוריד קובץ מסויים וכך לראות אם המהירות המקס' שאתה מוריד בה.

את החיבור שלך אתה פשוט מחלק בשמונה כדי לדעת מה המהירות שלך בפועל ב-KBS

לדוגמא אם אתה עם חיבור 3M הורדה אז המהירות שלך בפועל היא 375KBS

אתה גם יכול לעשות זאת עם קבצים מאתרים גדולים כמו וואלה/נענע/YNET וכו'

לפי הנוסחא הזו היית מגיע בעצמך שחיבור של 2.5M (חלקי שמונה) נותן לך 0.312 מגהנייט לשניה.וכמובן שהופכים זאת לקילובייט לשניה זה הופך להיות 312.5KBS

בכל מקרה,ברור לך שככל שעולים במהירות החבילה מן הסתם המהירות בפועל של ההורדה עולה גם היא ,אחרת כולם היו נשארים עם 1.5M

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני יודע מה השאלה חחחחחחחחח. עכשיו בכל דבר זה יתבטא המהירות? גם אמיול וכדומה...? אני יודע שאסור לדבר על זה כאן בפורום אבל רק רוצה לדעת עם בכל דבר זה מתבטא המהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יתבטא בכל דבר שממנו או בו אתה מוריד ומעלה.

אם עד עכגשיו הורדת דברים באימיול או בתוכנות שיתוף כאלה ואחרות במהירות של 190KBS עכשיו תוכל להוריד במהירות של 307KBS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי הבנתי. דוקא עכשיו באמיול יורד 70 40 ופחות. הלוואי היה יורד 190 חחחח. אולי מחר יהיה משהו כזה. אנשים שיש להם 5 מגה אויי בטח זה טס כמו לא יודע מה........ :jump: [אבל זה כבר מוגזם למשתמש ביתי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו,קח בחשבון (ואתה כבר יודע על בשרך) שבאימיול זה לא מוריד על מקס' המהירות ככה שיכול להיות אפילו שזה ימשיך להוריד לך באותה המהירות למרות שתעבור ל-2.5M אבל כמובן שהאינטרנט עצמו יהיה יותר מהיר וכנ"ל הורדות של קבצים מאתרים כאלו ואחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...