האם 1.5 מגה על 128k, מספיקים בשביל לשחק על פינג טוב בחו''ל ולהוריד מאשר 750k ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם 1.5 מגה על 128k, מספיקים בשביל לשחק על פינג טוב בחו''ל ולהוריד מאשר 750k ?

ExploiT

Recommended Posts

עד היום ההיתי בברק על 750kb, עככשיו חזרתי לשחק AA בחו''ל, והפינגים פשוט איומים, אז אני רוצה לעבור ספק, היום אני משלם לברק 59 שקל לחודש על 750 (המחיר ככה כבר 3 שנים מאז שאני מחובר דרכם), אז בררתי אצל המתחרה , ואצלם אני יכול להביא ב39.90 1.5 מגה, האם המעבר לספק אחר והגדלת המהירות upload ו download הזאת תעשה שינוי משמעותי? או שרק 5 מגה יעשו תעבודה?

מה אתם ממליצים ? האם 1.5 מגה מספיק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.5 עולה יותר כסף, והקטע שאני רוצה להראות להורים, שאני יכול להביא בפחות כסף, ופי 2 מהירות, כי בראסמי רק אני ואחי משתמשים באינטרנט, והם לא אז הם לא מרגישים הבדל, ולכן אני חושב שכדאי לשדרג, למשהו מהיר יותר, ואצל ספק טוב יותר, וגם במחיר זול יותר, וככה כולם נהנים, 2.5 עולה הרבה יותר מ39 לחודש לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המעבר לספק אחר והגדלת המהירות upload ו download הזאת תעשה שינוי משמעותי?

זה יעשה שינוי משמעותי בחשבון הבנק של ההורים שלך.

ולא צריך 5MB בשביל משחקי .

תעבור ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה צריך לבדוק זה את אחוז הניצול של החבילה.

אם אתה מנצל 100% וסביר שתנצל יותר אז תשדרג.

בכל מקרה בהרבה מקרים החבילות של 2.5 (כולל) ומעלה מיותרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה לא מתחייבים לאינטרנט ליותר מחצי שנה-שנה. המחירים משתנים ויורדים כל פעם.

מנסיוני בזק/הוט תמיד מחייבים לשנה

ולא יצא לי לראות ספקית עם התחיבות לחצי שנה

לא ככה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה רבה, עכשיו רק נשאר הבלאגן של לנסות להתנתנק מברק, ונראה איזה תחנונים אני יקבל בשרות לקוחות

יציעו לך מחיר הרבה יותר זול מה-59 ש"ח שאתה משלם עכשיו, על חבילה יותר טובה.[br]פורסם בתאריך: 4.06.2007 בשעה 17:13:37

אין לי פינגים גבוהים. משחק סבבה. פינג אולי עובד את ה50.

פינג לאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון לאיזה אזור :kopfpatsch:

אני באינטרנט זהב+כבלי 1.5MB ואני מאוד לא מרוצה מהפינגים עד היום הכל היה בסדר אבל בתקופה האחרונה הם לא יציבים בכלל ויש לי מלא לאגים... שלא לדבר על חול שם בכלל אי אפשר לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...