[עזרה] דחופה! שאלה על שפות לאלה שתותחים פה - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה] דחופה! שאלה על שפות לאלה שתותחים פה

hunter12

Recommended Posts

אני יודע HTML ו JAVASCRIPT טוב..

עכשיו אני צריך לבנות אתר עם טופס הרשמה כמו של פורומים שיהיה לכל אחד שם משתמש וססמא וזה ישלח לאימיל כזה לאישור בקיצור כמו שצריך

וגם מערכת של דירוגים לדירוג כל מיני דברים

וגם מערכת שאפשר להגיב להוסיף תגובות - אבל אך ורק מי שרשום

בשביל לעשות את הפונקציות האלו.. איזה שפות אני צריך ללמוד והאם אפשר ללמוד את שלושת הדברים האלה בזמן כמו חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי יש עיצובים ומערכות פורום כאלה חינמיים.

אתה קצת לא ברור, אולי אתה מבין html ו-java, אבל בעברית משתמשים גם בסימני פיסוק... אני בקושי מבין מה אתה רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

אני עושה אתר מסוים שיהיו שם אני לא יכול להסביר עלי ויותר מידי

עכשיו אני צריך שיהיה אפשר לדרג את התמונות

ושיהיה אפשר לכתוב על התמונות תגובות

ושתיהיה אפשרות להרשמה

*** לא יהיו פורומים! פשוט כל אחד שירצה להגיב על תמונה מסוימת ולעשות עוד כול מיני פונקציות יהיה צריך להרשם.

התשובה שלי בטוח היא ASP.NET? זה מה שאני צריך ללמוד? ולא עניתם לי אם זה אפשרי ללמוד אתזה בחודש - חודשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין JOOMLA וגלריית תמונות שמתאימה לצרכים שלך בלי לדעת אפילו שפת תכנות אחת (ד"א, נראה לי ש HTML לא נחשבת שפת תכנות...)!

אני ממליץ על PHPNUKE (נחש על איזו שפת תכנות היא מבוססת...) שאני עבדתי איתה, כי היא עובדת גם על שרתים חינמיים, וגם אצלה לא צריך לדעת שפות תכנות (אבל יש נגישות לקוד ואפשרות לשנות אותו לצרכים שלך...).

אתמול דיברתי עם חבר של אבא שלי לגבי שפת JAVA והוא אמר שהיא מיועדת בעיקר לאפליקציות אינרנטיות (וגם דוט.נט), אז אולי תוכל לבנות מבוססת ג'אווה.

מקווה שלא בילבתי אותך יותר מדי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח קצת קצת התבלבלתי..

זהו שאני לא צריך משו שיהיה אפשר לפרוץ או משו שיעבוד עם שרתים חינמיים

כי זה הולך להיות אתר על שרת פרטי וכמו שצריך..

ומזה JOOMLA בדיוק?

אני מעדיף שתתן לי תשובה אחת או 2 אפשרויות שלדעתך הכי טובות כי אם יהיה לי המון אשפרויות אני לא ידע מאיפה להתחיל..

ועוד שאלה, זה יהיה אתר שאני יצטרך לעדכן המון, זה אומר שאני יכנס וישנה את הקוד לפי הצרכים שלי? או שיש תוכנה שמקלה על הענין?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ב PHPNUKE (חפש בגוגל) מערכת שבמקרה של פריצה או התנהגות חשודה, שולחת לך אימייל ומתעדת באתר! בנוסף, יש מערכת שמונעת פריצות (עד כמה שאפשר). JOOMLA זאת מערכת מומלצת מאוד (לא ניסיתי לעבוד איתה, בשבילה צריך שרת שלא עובד ב SAFE MODE, כלומר שרת בתשלום). אני לא יודע עליה שום דבר בנושא ההגנה.

ד"א זה שמערכת עובדת על שרת חינמי זה לא אומר שהיא לא טובה.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אחי תודה אבל קצת סתינו מהנושא לא? חח רציתי לדעת בכלל איזה שפת טכנות אני צריך לדעת בשביל לבנות את הסקריפטים ולבנות דטהבייס (שאין לי מושג איףך זה עובד אבל חייבים לדעת אם אני רוצה שתיהיה הרשמה באתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי קונבנציונלית - PHP

הדרך שגם תלמד אותך C# - ASP.NET

הדרך הכי "מודרנית" RUBY ON RAILS.

אני אישית הייתי הולך על האחרון. זה צריך להיות ממש מגניב ודי פשוט וזה הדבר החם הבא בבנית אתרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RUBY ON RAILS. ??????? אמאלה חחחחחח אחי איפה לומדים דבר כזה? עד שאני י מצא ספר כבר יגמר לי הזמן אני צריך ללמוד את זה מהר..

אז שאלה ראשונה איפה אפשר ללמוד את זה?

והשניה היא מה ילך יותצר קל ומהר RUBY ON RAILS. או PHP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי 10 דקות לשבת רק לקלוט בסיס

לא הבנתי מאיפה לומדים לא הבנתי מה צריך להוריד איך לקמפל אם בכלל צריך.. ממש ממש לא מובן... אם תוכל להסביר לי זה נהדר.. למרות שעד עכשיו זה לא היה נראה כל קל מהיר ללמידה ושימושי בשבילי..אם לא זה אז ASP ? או PHP? מה ההבדל ומה יהיה לי ותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך - לא ניסית את זה עוד.

אבל אני יודע שיש INSTANTRAILS שמגיע עם כל מה שאתה צריך אפאצ'י, MYSQL, רובי, ג'ם, ריילס וכו'

בנוסף יש וובקאסטס באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה .. אז בוא נעזוב שניה את השפה החדשה הזאת ואני ילך על בטוח

נחזור להתחלה

בשביל לעשות את הפעולות שרשמתי איזה שפה אני צריך לדעת

ASP ? PHP? האם לקנות ספר? או שיש מדריכים באינטרנט? כי אני רוצה לדעת מה ללמוד ולהתחיל כבר ממחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה .. אז בוא נעזוב שניה את השפה החדשה הזאת ואני ילך על בטוח

נחזור להתחלה

בשביל לעשות את הפעולות שרשמתי איזה שפה אני צריך לדעת

ASP ? PHP? האם לקנות ספר? או שיש מדריכים באינטרנט? כי אני רוצה לדעת מה ללמוד ולהתחיל כבר ממחר

הייתי ממליץ על asp.net אבל רק אם יש לך כוונה ללמוד את השפה ולהשתמש בעתיד. אם לא תיכנתת אף פעם- אז יהיה לך קשה.

בקיצור, אם לא מעניין אותך ללמוד- תיקח משהו מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...