חיה חדשה: שילוב של עקרב ועכביש - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיה חדשה: שילוב של עקרב ועכביש

papoose

Recommended Posts

עמרי אני בטוח ששמת לב שזה שניים...

בויקיפדיה רשום שלמרות שהם נראים גדולים הכי גדול שנמצא הוא בגודל של מחבט טניס שולחן וגם יש תמונה כזו

661px-Solfuga2_CM.jpg

נראה כאילו לקחו אותו מסרט מצרי :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם בחצרים איפה שאני שרתתי היו כאלו בכמויות.

עד כמה שאני יודע העכשוב אמנם לא ארסי אבל הוא נושך חזק.

והם גדולים בדיוק כמו שהם נראים ונוהגים להיכנס לנעליים הצבאיות אם משאירים אותן חשופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין.. למה לא יריתם בהם?

אמנם לא ירינו בהם אבל היינו טובלים אותם בשמן הידראולי ואז בחמצן נוזלי ונותנים להם לרוץ.

הם היו רצים קצת תוך כדי עולים באש או מתפוצצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אמנם לא ירינו בהם אבל היינו טובלים אותם בשמן הידראולי ואז בחמצן נוזלי ונותנים להם לרוץ.

הם היו רצים קצת תוך כדי עולים באש או מתפוצצים.

בואנה... אתה חרטטן!

חמצן נוזלי קר מספיק כדי להקפיא כל רקמה חיה על מה אתה מדבר!?

ומי ייתן לך בכלל חמצן נוזלי כדי לטבול בו חרקים?!

נקודת שבירה שניה של הסיפור שלך, בחצרים אין עקרבוטים.

בביסל"ח 314 אתה יכול למצוא פה ושם כמה חצרים גדולה, רועשת, מבוטנת וחסרת גמלים מכדי שיהיו שם עקרבוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה... אתה חרטטן!

חמצן נוזלי קר מספיק כדי להקפיא כל רקמה חיה על מה אתה מדבר!?

ומי ייתן לך בכלל חמצן נוזלי כדי לטבול בו חרקים?!

חחח אז כנראה שאתה לא בעיניינים

ממסניקים,גף מערכות,גף נש"מ ועוד כמה משתמשים בחמצן נוזלי, ZAM אתה מתכוון לשמן 5400 במקרה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא חיה חדשה ולא שילוב של כלום. זה עכביש, נקודה. הם נמצאים גם בעירק ובעצם בכל מזה"ת והמפרץ הפרסי.

עכבישים, כמו העקרבים, אינם חרקים אלא שייכים למשפחת פרוקי הרגליים - כמו גם הסרטנים, הלובסטרים והשרימפסים והדברים הטעימים.

כן, אפשר להגיד שהלובסטר הוא העקרב של הים (שימו לב לדמיון הפיזיולוגי), אבל אני תמיד אעדיף את הראשון על השני, למרות שסינים טוענים שעקרבים בשמן עמוק זה נורא נורא טעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא חיה חדשה ולא שילוב של כלום. זה עכביש, נקודה. הם נמצאים גם בעירק ובעצם בכל מזה"ת והמפרץ הפרסי.

עכבישים, כמו העקרבים, אינם חרקים אלא שייכים למשפחת פרוקי הרגליים - כמו גם הסרטנים, הלובסטרים והשרימפסים והדברים הטעימים.

כן, אפשר להגיד שהלובסטר הוא העקרב של הים (שימו לב לדמיון הפיזיולוגי), אבל אני תמיד אעדיף את הראשון על השני, למרות שסינים טוענים שעקרבים בשמן עמוק זה נורא נורא טעים.

אני לא מבין איך אנשים אוכלים לובסטר, זה פאקינג ג'וק ענק שאתה אוכל אותו בזמן שהמחושים שלו פוגעים לך במצח! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העקרבוטים האלה זו החיה הכי מפחידה בעולם , העקרבים השחורים והשפיפונים שיש לנו בבסיס מדי פעם פחות מפחידים ממנה.

זה משהו מגעיל!!! הוא הולך עם הצבתות למעלה והמחושים שלו זזים יאקקק :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...