World In Conflict Beta - רוצו לקחת Cd-Key - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

World In Conflict Beta - רוצו לקחת Cd-Key

X_Dror

Recommended Posts

מישהו סובל מניתוקים באמצע המשחק?

אני מתחבר לשרתים האירופיים זה מנתק אותי תוך 20-30 שניות, אני יכול לשחק בשרתים מאמריקה אבל שם אני סובל מניתוקים כל 5-10 דקות, צריך לריב עם המשחק בשביל לקבל רשימת שרתים..

משחק עובד סבבה על ה1950PRO שלי, רוב ההגדרות בHIGH וזה רץ חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי את הבעיה הזו שהוא לא נותן לי להתחבר, נרשמתי באתר וקיבלתי סריאל אחרי שהייתי בWAITING LIST...

משום מה הוא נותן לי הודעה שאין כזה חשבון..

מצורפת תמונה של המסך...

אם מישהו יכול לעזור אני אשמח...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כרטיס תומך DX10 (וויסטה), אבל במשחק כשאני מנסה לאפשר "Use DX10 Rendering" זה לא עושה כלום (לא ממלא את הריבוע). זה אמור ליהיות ככה? גרסת הבטא לא תומכת ב DX10?

אגב גם לי יש לאג והתנתקויות כל הזמן (אתמול ניסיתי לשחק וזה פשוט בלתי אפשרי).

*מישהו יכול להגיד לי איך אני שם את המפרט שלי בצד ימין? ניסיתי דרך הפרופיל אבל אין שם שום דבר בקשר לזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק קרטע לי בטירוף, הייתם מאמינים?!

נכון, שמתי הכל על HIGH אבל הרזולוציה לא בשמים (1024X768).

דמיט, מאוד התאכזבתי. זאת אומרת, המשחק נראה יפה, אבל פאק אי אפשר לזוז כמעט.

ובקשר למשחקיות- שיחקתי משחק אחד אבל לא הבנתי כלום אוקי? זאת אומרת, הצלחתי להנחית חיילים אבל הם לא הגיבו לפקודות שלי וגם פיצצו אותי עם הליקופטר והיו לי טנקים בכלל. אין שום דרך להתאמן על המשחק או ללמוד אותו לבד, וזה בעיה, כי אני שונא להתמודד עם פאדיחות אונליין, אבל בכל מקרה המשחק נראה מבטיח למרות התסבוך שלי עם אפילו השלבים הראשונים של המשחק.

נ.ב ההתחברות לשרתים לא הייתה בעייתית וגם טעינת המשחק לא לקחה לי יותר מחצי דקה, הצ'ט אדיב ודווקא החוויה של הPRE משחק ממשי נראתה מאוד טובה (אם כי לא משתווה לWC3 עם הBNET הגאוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקראתי בפורומים בחו"ל וע"פ ההתרשמות שלי כנראה שבלתי אפשרי לשחק את הבטא הזו ללא שניה ג'יגה של פנימי.

כמובן שכאשר ייצא המשחק המלא אני בטוח שיהיה אפשר להסתדר לא רע עם גיגה אחד אבל בינתיים זה המצב ואין מה להתלונן על מה שקיבלנו חינם.

אגב הנה סרטון משחקיות קצר מהמשחק:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון , נקודה חשובה שאף אחד לא ציין פה : הבטא פתוחה עד ה-19 לחודש , אז רוצו לשחק.

דבר שני, אני חייב להתוודות , מעולם לא שיחקתי Multiplayer (כן כן , אני יודע , זה לא יאומן...) , בכל מקרה , אני נכנס למשחק , הוא בוחר Server בשבילי , המשחק מתחיל אבל אחרי כמה שניות זה מעיף אותי החוצה לתפריט , אני עושה משהו לא נכון? יכול להיות שזה מהבורות שלי במשחקי Multiplayer?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JBKV-PSI5-C5WM-NW9N-J9DE

זה שלי קחו אותו :smile1:

:s07: :s07: :bash: :bash:

למה פירסמת את זה בפומבי!!!![br]פורסם בתאריך: 7.06.2007 בשעה 15:36:56

תגידו פה צריך להיות ה-CD-KEY? כי פשוט לא שמתי לב לשזה....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ובנוסף אתה מקבל עותק לאימייל.

:bash: :bash: :bash::s07: :s07: :s07:

היה לי כל הזמן את הסידיקי ולא שמתי לב!!!!!!![br]פורסם בתאריך: 7.06.2007 בשעה 18:36:05

חברים תקשיבו, אני מנסה לשחק אך לא מצליח, מנסה ללחוץ על כל מיני דברים ולא מצליח, יש למישהו פה מושג איך משחקים?

אגב: המשחק נראה פשוט WOOOOW!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...