World In Conflict Beta - רוצו לקחת Cd-Key - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

World In Conflict Beta - רוצו לקחת Cd-Key

X_Dror

Recommended Posts

משחק גאוני פשוט, שיחקתי בו כבר דיי הרבה זמן כבר קלטי הכל, אין מה לדבר משחק כייפי, מהנה, דיי מהיר בעל הרבה משתתפים באסטרטגיה דרוש הרבה שיתוף פעולה עם מי שאיתך והדבר הכי מגניב זה הסיפוק שאתה מקבל שאתה משחרר NUKE xD גאד איזה יופי זה חחח...

בקשר לפינגים, יש לי נזק בין לאומים דרך הכבלים, חבילה של 1.5MB/512 וכל הסרברים אצלי בפינג מקסימום 220 והכל רץ חופשי בלי לאגים.

ד"א כמו כל בטא המשחק עם דיי הרבה באגים אבל חוץ מזה נראה לי הוא הולך להיות משחק אסטרטגיה מאוד טוב...

נ.ב.

אני הורדתי אתמול, על 190 קבוע תוך שעתיים סיים להוריד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ללא ספק המשחק הכבד ביותר שאי פעם יצא לי להריץ במחשב,אמנם המערכת שלי כבר לא בשיאה אך עדין היא צריכה להציג ביצועים סבירים פלוס מה שלא ממש קורה כאן, המשחק כבד לי אפילו על רמת פירוט בינונית ורזולוציה של 1024X768, מקוה מאוד שזה בעיקר בגלל שזאת בטא והמשחק המלא ירוץ פחות בכבדות כי אם לא אז תהיה בעיה להמון אנשים להריץ אותו.

בקשר למשחק עצמו עדין לא הספקתי למצוא משחקים ולבדוק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להעלות תמונות?

עוד מעט מסיים להוריד (85%) ולא יכול לחכות.. רוצה לראות עכשיו! :screwy::smile1:

רואים שלא קראת את החוקים של הבטא הסגורה, אסור לפרסם מבטא ואם תפרסם ויגלו את זה - החשבון שלך יהיה חסום =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני מתכנן לפרסם אבל, איך יגלו מי פירסם?

+

מה זה מפריע להם?

אם בתמונה בטעות יופיע השם שלך או אני יודע מה....ואין לי מושג מה זה מפריע כעיקרון בכל בטא שבדקתי עד עכשיו יש את החוק הזה ואין לי מושג מה הקטע שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שלא קראת את החוקים של הבטא הסגורה, אסור לפרסם תמונות מבטא ואם תפרסם ויגלו את זה - החשבון שלך יהיה חסום =\

למעשה כתוב שם שאסור בכלל לדון על זה שמתקיימות בדיקות בטא סגורות.. ( http://www.gamespot.com/promos/world-in-conflict-beta/rules.html )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...