אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"צא מזה גבר כולה בחורה, על זאת אתה בוכה? זאתי? למה מי היא בכלל סתם פארש אתה אוכל אותה לארוחת בוקר מה היא מבינה מהחיים שלה זאתי, כלום! נעל אין שם כלום בפנים. תאמין לי במקל לא הייתי נוגע בה. שתלך חפש מי נענע אותה תשלם לי לא הייתי הולך איתה. באמא שלי שולמן היא סתם מתפלא עליך גבר?למה מי היא בכלל סתם פארש אתה אוכל אותה לארוחת בוקר מה היא מבינה מהחיים שלה זאתי, כלום! נעל אין שם כלום בפנים כלום, נעל, לחם .תאמין לי במקל לא הייתי נוגע בא. שתלך חפש מי נענע אותה זאתי תשלם לי לא הייתי הולך איתה.באמא שלי שולמן היא סתם פארש מתפלא עליך אחי"

@

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אמנם 3 מיליארד נשים בעולם,אבל אף אחת היא לא כמוך

תגיד תודה! :lol:

צודקים יש 3 מליארד בחורות בעולם, ששליש מהם מכוערות והשאר יפות או שאני טועה?

שליש לא יגעו בו מטעמי דת, עוד שליש אבא שלהן לא יסכים אלא אם יתן לו בתמורה 5 גמלים.

כפיר,יופי זה לא הכל.

מה לעשות? אנחנו יצורים ויזואליים והדבר הראשון שמושך אותנו בבנאדם זה מראה חיצוני. אנשים שנראים פחות טוב לפעמים מצליחים "להבקיע" עם אנשים יפים, אבל זה קורה כי הם עושים עוד דברים כדי לפצות על המחסור האסטטי: אישיות כובשת, חוש הומור, מצב כלכלי - וכל דבר אחר שבעצם יעזור להם להיות יותר מקובלים בחברה וגם פופולריים בקרב "קהל היעד" המיני שלהם.

הייתי במצב שלך,הפתרון הכי טוב למצא מישהי חדשה.

אפילו אם היא אוהבת את החייל זה יציק לה שיש לך מישהי.

REBOUND זה רעיון רע. פשוט לא נכנסים עם ראש חולה למיטה בריאה. הוא לא יכול להתראות עם בחורה אחת כאשר עודנו חושב על אחרת. זה גם לא בריא וגם לא הוגן כלפי הבחורה.

[tt]

תזהר מהחבר של דריה, הוא ישרוף אותך!

ה OC הזה שהיא יוצאת איתו מסוכן... (אף אחד אחר לא הסכים לצאת איתה פשוט, חוץ מהמעבד)

איתך כנראה אף אחד לא יוצא, בגלל זה אתה בוחר להוציא עצבים על בנות המין היפה - כי הן מעדיפות למות ממנת יתר של חומרים משלשלים מאשר להסתכל לכיוון שלך. וכן, יש לי מישהו אבל הוא לא שייך כלל לפורום.

היא בחורה, היא לא מסוגלת.

יש בזה משהו. אלא אם כן היא רואה בו את אח שלה / חבר הומו שהיא הולכת איתו לקניות. רגע, אבל גם אז הן מתחילות לקנא, בגלל שהצומי שהוקדש טרם כך להן, עתה מוקדש לאיזו בחורה אחרת - או לאיזה נשנש, לחליפין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל כך אמרו חזלנ"ו: כוסאוחטו. אלף פעם.

אם אתה שומע צרחה ברקע זו כנראה האנרגיה שלך, היא לא רוצה להתבזבז על "אהבה" שלא שווה את זה.

האמת שקשה לי להבין איך ניתן לפתח אפילו 'קראש' על ילדונת שמתיימרת להיות בוגרות ויוצאת עם חייל (שונא את הטיפוסיות הפלצניות האלה, אבל זה כ"כ שהן מתפכחות ונכנסות לדיכי). הוא יפרד ממנה תוך כמה חודשים ואז היא תחפש כתף מנחמנת, אולי אפילו יותר, אבל באמת שעם תפעל נכון אין כל סיבה בעולם שזה יזיז לך עד אז. יותר משלושה ימים של דאון זו כבר הגזמה, האמת שבמקרה שלך יותר מיום של באסה זה פשוט חסר כל פורפורציה.

יאללה.

חפש אחרות.

תשקיע בלימודים.

תשקיע בתחביבים.

צא עם חברים.

העיקר שלא תישאר תקוע בנקודה הזו יותר מדיי (קרי, יותר מ-24 שעות מקסימום) אחרת כולנו נבוא לבית שלך ונזרוק עלייך מחשבים ישנים עד שתתעשת.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח vitnir עונה לכ-ו-ל-ם!!!

אבל לא שמעתי את הגעה שלך אחרי המקרה האבוד, או שאני טועה....

וזה שמעליי תודה גם לך, אני מרגיש יותר טוב כרגע, הרבה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה משהו. רובה זה כל כך פאלי. לא כמו מרצדס אדומה עם גג נפתח אבל עדיין. זאת כנראה המקבילה האנושית לקרניים של איל.

מי לא מכיר את המשפט?

"כשקטנים, בנים משחקים בחיילים ובנות בבובות.

כשגדלים, הבנים משחקים בבובות והבנות בחיילים."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה משהו. רובה זה כל כך פאלי. לא כמו מרצדס אדומה עם גג נפתח אבל עדיין. זאת כנראה המקבילה האנושית לקרניים של איל.

מי לא מכיר את המשפט?

"כשקטנים, בנים משחקים בחיילים ובנות בבובות.

כשגדלים, הבנים משחקים בבובות והבנות בחיילים."

חחחחחחחחחח גדול!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...