מארז COMPUCASE HEC CI-6A19 מגיע עם ספק ובלי. מה כדאי? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז COMPUCASE HEC CI-6A19 מגיע עם ספק ובלי. מה כדאי?

moshikoko

Recommended Posts

ראיתי בזאפ שיש כאלו שמוכרים אותו ללא ספק ב 210 שח בערך, ועם ספק ב 300 בערך. השאלה אם הספק שווה 100 שח או שכדאי לוותר עליו ולקנות ב150 שח ספק יותר טוב??

כאן ניתן לראות מארז כזה עם ספק. http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=6A19&Cat2Cat1ID=6&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

זול.

עוד שאלה: למישהו ראה את המארז הזה בעייניים, האם שחור יותר יפה מלבן או שלבן נראה סבבה. כי בתמונה הלבן נראה ממש אבל ממש רגיל ופשוט כזה.

ועוד שאלה: האם אחריות על המארז שבא עם הספק היא חשובה? זו אחריות רק לשנה שזה גם ככה כלום לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש את המארז הזה עם ספק קצת יותר חזק של HEC.

המארז מאד נוח, יש לו פילטר ומקום ל2 מאוררים של 120 (1 מסופק ו1 הוספתי).

החלק מקדימה של האוזניות קיצר לי את הכרטיס קול ואי אפשר היה לתקן את זה או לקנות חלק כזה חדש. מזל שקניתי בזיגזאג והם פירקו את החלק ממחשב שלהם והביאו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך זה קיצר...? ומה הם החליפו לך? אין לך כרטיס OB?

עריכה: ראיתי שיש גם 6A19 וגם 6A20. הבנתי שיש להם בחזית 2 מאווררים של 80ממ זה נכון? והבנתי שב 6A20 הציר של הדלת לא איכותי כל כך והמארזים לא TOOL LESS. מישהו יכול להאיר כאן אור? יש מישהו עם מארז כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה אבל זה חשוב....

ראיתי שיש גם 6A19 וגם 6A20. הבנתי שיש להם בחזית 2 מאווררים של 80ממ זה נכון? והבנתי שב 6A20 הציר של הדלת לא איכותי כל כך והמארזים לא TOOL LESS. מישהו יכול להאיר כאן אור? יש מישהו עם מארז כזה?

ועוד דבר:

לא הבנתי. עכשיו הבאת עוד דגם.. :nixweiss:

אני לא מבין בספקים מהסוג הזה. תוכל לתת לי השוואה בין כל ה HEC 300W? אולי קישור או הסבר או BENCH..?

תודה. :)

מה ההבדל בין הספקים FS או GLN וכו'...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק הזה מתחבר ללוח אם (הכרטיס הוא OB) זה קיצר את הערוץ השמאלי. הם החליפו את החלק.

רגע , לא הבנתי אותך... יש בעיה במארז הזה או שזה היה רק אצלך כי אני מתכוון גם לקנות אותו בימים הקרובים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...