6A19 - להחזיר את הכבוד למארז - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6A19 - להחזיר את הכבוד למארז

iakovl

Recommended Posts

מניסיון שלי החיבורים עם הגומיות מונעים כמעט לחלוטין (אם לא לחלוטין) את הרעש מהדיסקים קשיחים....לא יודע למה הוא שם אותם על חוטים אלסטיים כאלו..אוליי לשפר זרימת אוויר ולא בהכרח רעש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור המוד שלי הוא וריאציה שהתאמתי לעצמי

הרי לך וריאציה אחרת "בטוחה יותר" למרות שאת הפתרון שלי אפשר להפוך כמה פעמים שרוצים וזה לא יזוז או יפול בשביל לגרום נזק

IMG_2299s.JPG

img12504tn.jpg

Antec0023.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעלים של שני 6A19 אני יכול לומר שמעלתו הגדולה זה החוזק הפיזי (מאפיין גם את המודלים האחרים של קומפיוקייס)

מעבר לכך יש לו חולשות שנובעות מתכנון ישן

אם שמים מאוורר גדול על המעבד, אצלי זה פריזר 64, לא ניתן להכניס או להוציא את הכונן 3.5

יש מקום למספר אבל אם משתמשים בכרטיס 8800 נחסמים שני מקומות

אישית נראה לי שזמנו עבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור המוד שלי הוא וריאציה שהתאמתי לעצמי

הרי לך וריאציה אחרת "בטוחה יותר" למרות שאת הפתרון שלי אפשר להפוך כמה פעמים שרוצים וזה לא יזוז או יפול בשביל לגרום נזק

ומה המטרה של המודים המושקעים הללו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה המטרה של המודים המושקעים הללו ?

המטרה היא פשוט שששששש'''''קט

אתה לא יודע עד זה ישמע שקט אין העברת ויברמיות לגוף המארז שווה שקט

ואללה כמה שאני מכיר אותך אתה תותח יעקוב ! צריך להכיר אותך יותר טוב "לכול החכמולוגים לא אני לא הומו " פשוט יש לי כבוד לאנשים עם ידע וידיים טובות :yelclap:

ודעה שלי הקומפיוקייס הישן והטוב פשוט פצצה של מארז עם פוטנציאל יפה מאוד למודינג ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מימנו !!!

אומנם המפרט שלי ישן כבר כמעט בן 3 שנים ! אבל כנראה שאני לא אחליף את המארז כאשר אני אחליף את המחשב !

הוא עושה את עבודותו נאמנה הזרימת אוויר שלו טובה והוא פשוט ונוח, וכמו שנאמר חזק

אבל אם יש אנשים שמוכנים להשקיע כסף במארז יקר מתקדם ואיכותי אז למה לא :s05: :s05: :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...