בגרות בתנ"ך-הדיון הראשי - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגרות בתנ"ך-הדיון הראשי

Born2Kill

Recommended Posts

אצלנו הרוב עושים את זה ביב' חוץ מהכיתה שלי ועוד כיתה אחת בשכבה שאנחנו אמורים לגמור את רוב הבגרויות השנה(מסלול שונה)

ובקשר לאזרחות, תעשה לי טובה - אזרחות זה המקצוע עם הכי פחות חומר שיש ,אם תנ"ך לא מדאיג אותך אז גם אזרחות לא אמור, זה הדבר שהכי פחות מדאיג אותי.

דיברתי על כמות? גם במתמטיקה אין "כמות" גדולה של חומר.

באזרחות צריך לזכור כל כך הרבה דברים שזה פשוט סיוט... והחומר גם משעמם רצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה בית ספר זה ?

איזה זה ?

אצלנו לומדים ב י' בונים ב יא' וקצת מ יב' ואז עובדים אינטנסיבי על התוכנה ויש תחרות באמצע - סוף יב'

אתה בטח בונה את הרובוט לתחרות ה-"רובונר". אני משער שאתם מתכנתים את הרובוט באסמבלר לפי כמות הזמן שלוקח לכם לבנות את הרובוט ;)

את ההוראות לבניית הרובוט לפירסט מקבלים רק חודש לפני התחרות, לכן זה הרבה יותר מאתגר.

חבר טוב שלי כבר טס שנתיים עם הרובוט הזוכה בפירסט לתחרות הבינלאומית בארצות הברית, וזאת השנה השלישית ברציפות שהם מנצחים את התחרות בארץ.

לרובוט קוראים MISCAR אם אתה מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח בונה את הרובוט לתחרות ה-"רובונר". אני משער שאתם מתכנתים את הרובוט באסמבלר לפי כמות הזמן שלוקח לכם לבנות את הרובוט ;)

את ההוראות לבניית הרובוט לפירסט מקבלים רק חודש לפני התחרות, לכן זה הרבה יותר מאתגר.

חבר טוב שלי כבר טס שנתיים עם הרובוט הזוכה בפירסט לתחרות הבינלאומית בארצות הברית, וזאת השנה השלישית ברציפות שהם מנצחים את התחרות בארץ.

לרובוט קוראים MISCAR אם אתה מכיר.

סטייה מוחלטת מהנושא המקורי אבל חיפוש קטן בגוגל הביא לי את הסרטון הזה

ושמע חבר שלך עשה עבודה מרשימה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא רובונר

ואנחנו עובדים מלפני שנתיים עם C אני בעיקר על האלקטרוניקה ועל המבנה

לפני שנתיים הקבוצה נקראה קומבינה

על שם הרובוט המקומבן

שמיניות בגלגלים זה אחד מהבעיות הקטנות ופשוט צריך לנסות אחוזים וכו' עד שמכירים את הרובוט כמו שמכירים את היד שלך

אם קרית גת לא היו מקבלים ניסיון חוזר הינו טסים לארה"ב :P

עד שהשנה לחצנו על המורה והבאנו חדשה יותר :D רבע בגודל אבל פחות טוב ...

אגב בתחרות שהיתה השנה מישהו שאל אם יש למישהו חיישני UV חחח זה הרג אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף סיימתי ללמוד אתמול ב12 בלילה, סוף סוף קראתי הכול, אני כמעט מסטול מתנ''ך, התעוררתי בבוקר, ואני לא זוכר כול כך הרבה, אבל זה תמיד ככה, השאלות מזכירות לי את מה שלמדתי.

בהצלחה כולם היום ב11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...