בעיות מלאי עם Radeon 9000 pro II - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות מלאי עם Radeon 9000 pro II

SuB

Recommended Posts

אני ינסה להגיד לחנות שבתור פיצוי על הזמן שחיכיתי, שיתן לי את 9500 של ATI שראיתי ושאמרו לי שהוא הכי משתלם ב1100 ועוד בכלל שאני משלם במזומן הוא צריך לעשות לי הנחה. אני ישמח לקבל לינק לביקורת על הספיר 9100 128 מגה כדי שאני יראה אם בכל זאת כדאי לי להישאר איתו ולקנות בעוד שנתיים כרטיס חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני ינסה להגיד לחנות שבתור פיצוי על הזמן שחיכיתי, שיתן לי את 9500 של ATI שראיתי ושאמרו לי שהוא הכי משתלם ב1100 ועוד בכלל שאני משלם במזומן הוא צריך לעשות לי הנחה. אני ישמח לקבל לינק לביקורת על הספיר 9100 128 מגה כדי שאני יראה אם בכל זאת כדאי לי להישאר איתו ולקנות בעוד שנתיים כרטיס חדש."

מנסה לתחמן אותם , הא ? :)

בכל מקרה, אפילו כיום הכרטיס 9100 של ספייר לא מסוגל לסחוב את מרבית המשחקים על רזולציות הכי גבוהות שלא נדבר על AA ו-AF אבל זה לא אומר שהוא כרטיס רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אני ממש לא רוצה שתריבו ואני אשמח אם תאחדו את הדיעות שלכם כדי שאני ידע סוף סוף מה לעשות :) אז יאללה, אני מבקש מכל מי שיוכל שיגיד לי מה כדאי סוף סוף לעשות, להישאר עם הספיר 9100 (שאמרו לי שהוא יותר טוב מהג'יגה-בייט פרו 2), או לעשות מאמצים (לא מעט אי נעימויות עם אבא שלי, והוספת כמה קילו של מצפון ;) ) ולקנות את הRADEON 9500 פרו של ATI ?

תודה רבה, ואני אשמח לקום מחר בבוקר עם החלטה מגובשת על כרטיס מסך שילווה אותי בערך שנתיים פחות או יותר (אם אני יחליט על ה-9500 אני בטוח שיחזיק יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מע, אם יש לך את הכסף קח את ה 9500PRO.

אבל אם אין, ואתה צריך ללוץ ממש חזק, וזה על חשבון דברים אחרים... זה תלוי רק בך :-X

ה9500PRO הרבה יותר טוב, ומן הנובע יחזיק הרבה יותר זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם חברים, אני חושב שבסוף אני יקנה את ה-9100 של (במקום ה-9000 pro II שתיכננתי לקנות בהתחלה כי יש בעיות עם המלאי שלו) כי בסוף אבא שלי לא מוכן להוסיף 550 שקל כי יש לי מספיק הוצאות חוץ מהמחשב הזה. אז תודה רבה על העזרה ואני חושב שאני הגזמתי קצת עם החשיבה שלי לעוד שנתיים כי בסך הכל אי אפשר לדעת מה יהיה ובטוח שעוד שנה וחצי אני יקנה כרטיס חדש אז אני חושב שיספיק לי כרטיס כזה שבסך הכל לא רע בכלל אם לא מעולה. :smoke: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...