בעיות מלאי עם Radeon 9000 pro II - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות מלאי עם Radeon 9000 pro II

SuB

Recommended Posts

הזמנתי שידרוג למחשב שלי (פנטיום 3, 733 מגה הרץ עם ג'י פורס 2 64 מגה) ברשת המחשבים "מורס" בראשל"צ. ביום ההזמנה אמרו לי שהכרטיס Radeon 9000 pro II 128 mb לא נמצא במלאי והוא צריך להגיע מחו"ל. לאחר שבוע וחצי של המתנה (הרבה לפי דעתי) הם הודיעו לי ביום חמישי שהכרטיס יגיע ביום שישי (אתמול). אבא שלי התקשר אליהם והם אומרים שיש בעיות עם המלאי והם יכולים לתת לי כרטיס יותר טוב במחיר זהה למה ששילמתי והוא Sapphire radeon 9100 128 mb, שלאחר בדיקה הבנתי שאין כזה כרטיס של החברה הזאת (שאני לא מוכן להתפשר על חיקויים! רק gigabyte) או שבכלל לא מחזיקים אותו בארץ. כשאבא שלי סיפר לי את זה בצהריים נורא התעצבנתי על הניסיון שלהם לעבוד עליי, ומחר אני הולך להתקשר אליהם ואם הם יגידו שיקח עוד שבוע אני מבטל את העיסקה.

רציתי לדעת מה אתם חושבים שכדאי לי לעשות? לחכות שהחנות תביא את הכרטיס המקורים שביקשתי? לבטל את העיסקה ולבצע את השידרוג בחנות אחרת?

דרך אגב: מדובר בסכום של 3300 שקל עבור שידרוג ל-

p4 2400 MHZ

זיכרון פנימי 256 של סמסונג 333 מגה הרץ

לוח אם של 8PE667 ultra 2

מארז של SP 300 MHZ

והכרטיס שרשמתי לכם למעלה שהוא הכי בעייתי.

רציתי לדעת גם אם יש כרטיסים אחרים במחיר הזה (700 וקצת) שכדאי לקנות, או לא להתפשר על הרדאון?

תודה רבה ובבקשה תגיבו כמה שיותר מהר כי החנות עיצבנה אותי מאוד מאוד ואני רוצה לדעת מה להגיד להם מחר. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תבטל את אצלהם את כל העסקה ותקנה בחנות אחרת ובכלל תחליף חלקים, תיקח:

AMD 2000+

EPOX 8RDA+ NFORCE2 MOBO

2X WINBOND 256MB PC3200

ENERMAX FS-710BB + ENERMAX 350W PSU

יוצא בערך 3200ש"ח, לדעתי זה מפרט הרבה יותר טוב, גם לשדרוגים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תבטל את אצלהם את כל העסקה ותקנה בחנות אחרת ובכלל תחליף חלקים, תיקח:

AMD ATHLON XP 2000+

EPOX 8RDA+ NFORCE2 MOBO

2X WINBOND 256MB PC3200

ENERMAX FS-710BB + ENERMAX 350W PSU

יוצא בערך 3200ש"ח, לדעתי זה מפרט הרבה יותר טוב, גם לשדרוגים נוספים.

לא לא לא! אני לא התכונתי שתציעו לי מפרטים אחרים אלא רק בנוגע לכרטיס הזה. אני רוצה פנטיום כי יש לי ניסיון איתם, ואני לא רוצה להתחיל להתעסק עם שלושים מאווררים, אם היה מישהו שהיה מסביר לי ברצינות למה כדאי לי לעבור ל- אז הייתי חושב על זה ברצינות אבל עד שאני לא יבין בדיוק במה יותר טובים מפנטיום אני נשאר עם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, גם לי לא היה נסיון עם וקניתי את ה-Duron שהיה לפני שנה דיי טוב, {לא הכי טוב},

חבר אחר שלי קנה איתי באותה תקופה P3 1GHZ, ושאר המפרט זהה {כמובן חוץ מהלוח אם},

המחשב שלי עובד הרבה יותר מהר, לפי מה שהבנתי עושים יותר סיבובי שעון בזמן מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר אופציות לפניך :

1. לקנות את החלקים שרשמת אצל חברה/חנות אחרת כמו דובים או PCH , אני כמעט בטוח שזה יצא לך יותר זול . בכלל שמעתי שמורס הם יקרים.

2. לקנות את כל החלקים חוץ מהכרטיס מסך אצל מורס ואת הכרטיס מסך אצל חנות אחרת.

3. אולי בכלל להחליף למפרט מבוסס עם ראדון 9000 פרו 2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר אופציות לפניך :

1. לקנות את החלקים שרשמת אצל חברה/חנות אחרת כמו דובים או PCH , אני כמעט בטוח שזה יצא לך יותר זול . בכלל שמעתי שמורס הם יקרים.

2. לקנות את כל החלקים חוץ מהכרטיס מסך אצל מורס ואת הכרטיס מסך אצל חנות אחרת.

3. אולי בכלל להחליף למפרט מבוסס עם ראדון 9000 פרו 2 .

אבל מה לפי דעתך הכי כדאי לעשות? בככל לפי דעתכם הכרטיס מסך הזה טוב? כי שמעתי שהוא מצויין ויחסית לא יקר בשביל הביצועים שלו.

איפה נמצאות החנויות דובים וPCH, אני גר בחולון ורציתי לדעת איזה חנויות טובות יש באיזור שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא ממש עובדים עליך, להיפך.

Radeon 9100 של Sapphire (הוא קיים), מבוסס על 8500 שהוא, למרות השם, חזק יותר מ 9000, כך שאין שום סיבה שלא תלך על הכרטיס הזה.

מינימייזר, לפי דעתך להגיז להם להביא לי את ה-9100 אחי? בבקשה תגיב אני רואהשאתה מכיר את הכרטיס אז אני שואל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המפרט שלך הוא אחלה ואני לא חושב שההיתי ממהר לעבור לאטלון לי יש מפרט די זה לשלך כלומר אותו לוח אותו מעבד וזיכרון 512 מגה 333 של והמחשב מצוייין, לדיה בלוח הוא בהחלט בנוי ל OC לא שאני אישיית ניסתי אבל הכל מובנה בו, חוץ מיזה גם מפחינת הפיצ'רים עליו הוא מאוד עשיר חוץ מהחוסר ב FireWire יש עליו הכל. עכשיו לגבי הכרטיס מסך, עם אתה שואל אותי תוסיף עוד איזה 400 שקל ותקנה כבר את Radeaon 9500 pro זה כבר כרטיס ברמה אחרת. אחרי הכל אתה לא הולך לשדרג את המחשב שלך כל שני וחמישי אז עם כבר אתה מוציא כסף תקנה כבר משהוא טוב באמת.

לגבי הבעיה אני ממליץ לך מחר לברר בחנויות אחרות לקבל הצעת מחיר לא אותם הדברים ולראות אולי באמת תמצא יותר זולים וגם כאלה שיש להם את כל מה שאתה צריך במלאי עם תמצא אז טבתל את העסקה במורס ותקנה בחנות שמצאת.

אגב אמרת שהציאו לך כרטיס של shapire זה מזכיר לי השבוע שההיתי אצל צ'יפ מחשבים בראשון והם חירטטו לי בשכל על כך ש ATI לא מייצרת יותר כרטיסים פרט לכרטיס המשולב עם הטלויזה ושהחברה הזאת SHAPIRE היתה עד לא מיזמן המפעל שיצר ל ATI את הכרטיסים.

עוד דבר הם מפרסמים באתר שלהם וגם עם תבואו ותשאלו כרטיס מסך radeaon 8500 ב 730 שקל הובכן מומלץ לבדוק לפני שקונים כי לאחר שפעם אחת מוכר אמר אמר לי שזה ה 8500 ולא ה 8500LE אז נכנסתי שוב לחנות לאחר איזה שעה שעתיים ושאלתי מוכר אחר ואחרי שהוא יראה לי את הכרטיס מסתבר שבכלל מדובר על 8500LE ולא ה 8500.

אני מקווה שלא תיתקל בעוד עיקובים מיותרים ומעצבנים ותהנה לך בהקדם ממחשב חדש ומתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אמרת שהציאו לך כרטיס של shapire זה מזכיר לי השבוע שההיתי אצל צ'יפ מחשבים בראשון והם חירטטו לי בשכל על כך ש ATI לא מייצרת יותר כרטיסים פרט לכרטיס המשולב עם הטלויזה ושהחברה הזאת SHAPIRE היתה עד לא מיזמן המפעל שיצר ל ATI את הכרטיסים.

עוד דבר הם מפרסמים באתר שלהם וגם עם תבואו ותשאלו כרטיס מסך radeaon 8500 ב 730 שקל הובכן מומלץ לבדוק לפני שקונים כי לאחר שפעם אחת מוכר אמר אמר לי שזה ה 8500 ולא ה 8500LE אז נכנסתי שוב לחנות לאחר איזה שעה שעתיים ושאלתי מוכר אחר ואחרי שהוא יראה לי את הכרטיס מסתבר שבכלל מדובר על 8500LE ולא ה 8500.

תודה רבה על ההסבר אבל לא הבנתי את הקטע שציטטתי, כדאי את הספיר יותר מהג'יגה-בייט??

ו-400 שקל זה דיי הרבה כסף להוסיף וכמו שהבנתי ה-9500 הוא רק 64 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הוא בערך 700-720. אבל אל תשכח שה-9100 זה לא סתם מספר, זה מבוסס על משהו אחר כמו שאמרו לי מקודם, ואני מדבר על 9100 של ספיר sapphir ולא של ג'יגה בייט. אז מה אתה אומר? כדאי או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין בכרטיס הזה שיחזיק לי למשך שנתיים, ודיברתי עם מקסימייזר והוא אמר לי שהוא כבר עכשיו נחשב ישן ושאם אני רוצה כרטיס טוב לשנתיים לקנות את ה-9500 פרו ב-1200 שקל של ATI, אבל זה נורא יקר 1200 וזאת קםיצה גדול מ-750 ל-1230, מה אתם מציעים לי לעשות חברים? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...