העניין טופל :) אפשר לנעול ! - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העניין טופל :) אפשר לנעול !

HumanFly

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לא את ה S1931H? אם אני לא טועה, ה S1910 (שהוחלף ע"י ה 1931) לא מתאים לשימושים אחרים מלבד גראפיקה, והיתרון היחיד שלו על ה 1931 הוא זויות צפיה.

ד"א, לא ענית על השאלה שלי - ווידאת ב 100% שמדובר בגרסת S-IPS? (לפי ה"תפריט הסודי")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור, מה קורה כאן???

אף אחד מבעלי הדל לא הולך להגיד לו שהמסך מדהים והוא מחרטט לגמרי?

איך אתם נותנים למישהו כזה לאכפיש את המסך הזה ?!? :s07:

המסך כבר אצלי בבית, ויום ראשון הכל יהיה מותקן, ואני מקווה להיות מהאנשים

שיסתמו לך את הפה. חוצפן. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2007FP עם VA גם טוב לך?

כמו שאמרתי עשה חיפוש.

לא, לא טוב לי.

אל תנסה להתחמק ולענות

לי בדרך עקיפה ואז להגיד שאתה צודק

אני דיברתי על הדגם 2007WFP REV 4

שמגיע עם פאנל מסוג VA שיובא באופן

רשמי על ידי היבואן הרשמי ונקנה בחנות איכותית

כגון: פנדה, נעה וכד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא את ה S1931H? אם אני לא טועה, ה S1910 (שהוחלף ע"י ה 1931) לא מתאים לשימושים אחרים מלבד גראפיקה, והיתרון היחיד שלו על ה 1931 הוא זויות צפיה.

ה-1910 הוא בבחינת Discontinued model , אבל אולי עדיין ניתן למצוא אותו בכמה חנויות במלאי. השוני בינו ל-S1931 הוא בגודל כפתורי הבקרה שהם גדולים יותר אצלו. הפנל הוא מאותו סוג S-PVA אז מבחינת זוויות צפייה הן די דומות. ב-S1910 היו אפשרויות לכיוון Hue, Saturation ו-Gama שאינן כבר בנמצא ב-S1931 ולכן לעבודה גרפית הוא היה מעט יותר שימושי מה-S1931. ב-S1931 לעומת זאת נראה שעשו שיפור ב-OverDrive ולכן הוא יותר מתאים מה-S1910 למגוון יותר רחב של לרבות משחקים עריכת ובמקביל עדיין מספיק מעולה לעריכה גרפית לגרפיקאים חובבים. הייתה התייחסות ב-PRAD לגבי ה-S1931 ואיך ה-S1910 בהשוואה אליו. חשוב לציין שכדאי לא להתבלבל ברכישה עם S1911 שיש לו פנל TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא טוב לי.

אל תנסה להתחמק ולענות

לי בדרך עקיפה ואז להגיד שאתה צודק

אני דיברתי על הדגם 2007WFP REV 4

שמגיע עם פאנל מסוג VA שיובא באופן

רשמי על ידי היבואן הרשמי ונקנה בחנות איכותית

כגון: פנדה, נעה וכד'

הגרלת הפאנלים ממשכיה. אם אין בארץ או לא הציהרו עליו זה לא אומר שלא קיים.

לי אישית יש פאנל VA אין לי מושג מה ההבדל לIPS. לא עשיתי השוואה ולא מתכוון לעשות. המסך לדעתי נראה מעולה. מאוד מרוצה מהבחירה ועל זה אני צריך להודות לחברי הפורום (גם לך אם אני לא טועה) שכתבו ונתנו ביקורות. בלעדיהם הייתי קונה 19 אינץ' עפ פאנל TN.

אם פותח את הטופיק מעוניין אני יכול לעלות לא את ההגדרות אבל כך בשבון כמו שאמרתי שאצלי זה PVA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-1910 הוא בבחינת Discontinued model , אבל אולי עדיין ניתן למצוא אותו בכמה חנויות במלאי. השוני בינו ל-S1931 הוא בגודל כפתורי הבקרה שהם גדולים יותר אצלו. הפנל הוא מאותו סוג S-PVA אז מבחינת זוויות צפייה הן די דומות. ב-S1910 היו אפשרויות לכיוון Hue, Saturation ו-Gama שאינן כבר בנמצא ב-S1931 ולכן לעבודה גרפית הוא היה מעט יותר שימושי מה-S1931. ב-S1931 לעומת זאת נראה שעשו שיפור ב-OverDrive ולכן הוא יותר מתאים מה-S1910 למגוון יותר רחב של לרבות משחקים עריכת ובמקביל עדיין מספיק מעולה לעריכה גרפית לגרפיקאים חובבים. הייתה התייחסות ב-PRAD לגבי ה-S1931 ואיך ה-S1910 בהשוואה אליו. חשוב לציין שכדאי לא להתבלבל ברכישה עם S1911 שיש לו פנל TN.

שטויות במיץ..... :nono:

יש לי את ה-S1910 ואני יכול להגיד לך שהוא מתפקד נהדר במגוון רחב של שימושים כולל

משחקים,תקרא עוד קצת ביקורות עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

לא התכוונתי לאמר לך לסתום את הפה. :smile1:

בכל מקרה, המסך מומלץ על ידי המון אתרים ועבר ביקורות

מקצועיות ביותר שמהם יצא שהוא מסך מצויין.

חוץ מבעיית הבנדינג שנפתרה אגב בREV 4 המסך אמור

להיות מעולה, מבחינת איכות תמונה, מבחינת מריחות, ומכל בחינה אחרת.

כך שאחרי כל ההמלצות עליו, שחלקן אף הגיעו מאנשים בפורום שקנו אותו,

לפתוח נושא שנקרא "האמת המרה" ולהשמיץ את המסך בצורה כזאת, נראה

לי התנהגות לא יפה. :nixweiss:

אני לא יודע מה הבעייה עם המסך המסוייים שלך, אבל רוב החברות אישרו שייתנו פאנל IPS

כך שהמסך אמור להיות מעולה לכל מי שיש את הכסף להשקיע בו, ואני הייתי מציע לך לברר את

הבעייה במסך שלך לפני שאתה משמיץ כך את המסך. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעלים של ה 1910, אין שום הדבל מפרט לזה שהוא יותר טוב בכיול שלו... לא הבנת אותי נכון - ה-S1910 אכן עדיף על ה-S1931 בכיול שלו במעט חוץ מזה שה S1931 יותר יקר בכמה 100-200 שקל.... יש חנויות שבהן ה-S1931 לא יותר יקר מה-S1910. אלא ממש עולה אותו המחיר בסביבות 2600

לא שווה לטעמי בשביל כפתור גדול יותר... ל-S1910 שיש לך יש כפתורים יותר גדולים מאלה של S1931. מעדיף כיול טוב יותר בשביל חברה שלי :)

בקיצור אם החברה שלך רוצה אותו מסך כמו שיש לך ותצליחו למצוא, אז הוא יהיה מעט טוב יותר מה-S1931 בגלל התכונות הנוספות שיש בו כפי שהזכרתי קודם Gama, Saturation ו-HUE. אם לא תצליחו למצאו - גם ה-S1931 מתאפיין בכיול מצויין של צבעים עם אחידות תאורה טובה ובמנורה באיכות לא פחות גבוהה. הוא לא מרצד ומבחינת הטמפ' המורגשת בחזית האחורית שלו החזית פושרת למגע.

למעשה אני חשבתי בעתיד לבדוק אפשרות לקנות 20" אבל הביקורת שלך עזרה לי להחליט שהמסך הבא שארכוש עבורי יהיה S1931 כך שיצא לטובה שמישהו שיש לו EIZO דומה ישווה אובייקטיבית בינו לדל. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנניתי את המסך 2007FP ואני צריכה לקבל אותו במהלך שבוע הבא.

לבטל את הקניה???

ואם לא,איך אני בודקת איזה פאנל קבלתי עם 2007FP

ולפותח האשכול לא הבנתי למה לקחת את המסך אם המסך שהיה בתצוגה היה עם בעיות כמו שתיארת.

והאם בדקת בחנות את המסך שקנית?

כי אם הייתי במקומך והייתי רואה שהמסך שבתצוגה עושה בעיות, הייתי מתעקשת לראות את המסך לפני הקניה.

נ.ב

http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/dell-ultrasharp-2007fp/4505-3174_7-31783700.html

ולא נראה לי ש 930VP כל כך מומלץ.

http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/viewsonic-vp930b/4505-3174_7-31517896.html?tag=prod.img.16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...