קורסים-מתכנת - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורסים-מתכנת

nir007

Recommended Posts

שלום רציתי מספר אתרים של קורסים של תיכנות מחשבים

שבסוף הקורס אני מקבל תעודה שאני מוסמך באותו מקצוע (שפתC /VB/פסקל/JAVA)

ומה הדרישות שלהם כדי להיתקבל לשם?

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין "הסמכה לשפת C" (אני מניח שגם לא ל-JAVA). מה שיש זה מגוון מקומות שמעבירים קורסים מקצועיים תמורת תשלום, ובסוף הקורס אתה מקבל תעודה (אני מניח שהם קוראים לזה "דיפלומה") שעשית את הקורס זה-וזה במכללת זה-וזה.

אני מניח שאם את/ה רוצה ללמוד את השפה זו דרך אחת לעשות את זה, אבל אני לא בטוח עד כמה אכפת למישהו בשוק העבודה מהתעודה הזו.

שני מקומות שיש בהם קורסים בסגנון זה מכללת הייטק, וסלע. יש עוד כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לסלע.

לא כי אני אומר שהם הכי טובים. פשוט למדתי שם ואת העבודה הראשונה שלי קיבלתי בגלל שלמדתי שם.

בנתיים סיימתי גם תואר במדעי המחשב ואני חייב לציין שהם מלמדים תיכנות הרבה יותר טוב מבאוניברסיטה (לא אלגוריתמים או משהו, איך מתכנתים באמת) באוניברסיטה הכל עבד בצורת, אני מסביר את זה על הלוח בפשטות ואתם מסתבכים עם המחשב, אפילו לא הראו איך פותחים קובץ שלא לדבר על זה שקודם פותחים סביבה ואז פרויקט ורק אז קובץ. בסלע כל זוג יושב מול מחשב וכל פעולה מתבצעת על המסך (המדריך משתלט על המסך שך כולם) ואז באופן עצמעי ואז שיעורי בית קלים יחסית ובסוף יש פרוייקט רציני יחסית.

הפרויקטים היו: 1 משקח כמו סנייק ב VB

2 DATABASE ב SQL

3 תוכנת ציור בסיסית ב C

4 תוכנה למעקב אחרי נתונים במעבדת שירות (יש 3 ממשקים, מנהל פקיד וטכנאי. מימוש של עקרונות OO חלקם קשים יחסית) ב C++

5 לא זוכר (נמחקה לי הספריה מזמן)

הם מלמדים מלא עקרונות בסיסיים של תיעוד נכון (משהו שפשוט מתעלמים ממנו באוניברסיטה) ועבודה נכונה מול מערכת הפעלה, שימוש בתוכניות עזר כמו VISUAL ASSIST בדיקות של דליפות ועוד הרבה דברים טובים.

הכל נכון לרמת התיכנות אבל בלי המתימטיקה שתלמד באוניברסיטה לא תוכל להתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אתרים של הקורסים האלה?

לסלע יש יום פתוח או משהו דומה. הם מפרסמים את זה בעיתונים, אני ראיתי את זה במדור דרושים בסוף שבוע. תחפש שם, אני בטוח שלא יפסיקו לפרסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי חחח לא למהר אני רק ב16 וחצי

רציתי לדעת לידע כללי אחי

במיוחד רציתי לדעת מה הדרישות שלהם

1.בגרות מלאה?

2.רק 12 שנות לימוד?

וכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לסלע.

לא כי אני אומר שהם הכי טובים. פשוט למדתי שם ואת העבודה הראשונה שלי קיבלתי בגלל שלמדתי שם.

בנתיים סיימתי גם תואר במדעי המחשב ואני חייב לציין שהם מלמדים תיכנות הרבה יותר טוב מבאוניברסיטה (לא אלגוריתמים או משהו, איך מתכנתים באמת) באוניברסיטה הכל עבד בצורת, אני מסביר את זה על הלוח בפשטות ואתם מסתבכים עם המחשב, אפילו לא הראו איך פותחים קובץ שלא לדבר על זה שקודם פותחים סביבה ואז פרויקט ורק אז קובץ.

הם מלמדים מלא עקרונות בסיסיים של תיעוד נכון (משהו שפשוט מתעלמים ממנו באוניברסיטה) ועבודה נכונה מול מערכת הפעלה, שימוש בתוכניות עזר כמו VISUAL ASSIST בדיקות של דליפות ועוד הרבה דברים טובים.

כי באוניברסיטה לא מלמדים לתכנת, מלמדים מדעי המחשב (או הנדסת תוכנה או משהו אחר). הם מראים את הבסיס, ותכנות תלמד לבד. לפעמים זה קצת חבל, אבל העובדה היא שבאוניברסיטאות מלמדים הנדסה או , לא בנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי חחח לא למהר אני רק ב16 וחצי

רציתי לדעת לידע כללי אחי

במיוחד רציתי לדעת מה הדרישות שלהם

1.בגרות מלאה?

2.רק 12 שנות לימוד?

וכאלה..

????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקורסים האלה אין שום תנאים מוקדמים , רק צריך לדעת לקרוא אנגלית טוב

קטונתי מלייעץ בנושא , אבל לפי הבנתי אני ממליץ לכל מי שמעוניין להכנס לעולם התכנות

קודם כל לפני כל קורסים וכולי שילמד באופן עצמאי C אחרי זה c++ ואחרי זה c# או java

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקורסים האלה אין שום תנאים מוקדמים , רק צריך לדעת לקרוא אנגלית טוב

קטונתי מלייעץ בנושא , אבל לפי הבנתי אני ממליץ לכל מי שמעוניין להכנס לעולם התכנות

קודם כל לפני כל קורסים וכולי שילמד באופן עצמאי C אחרי זה c++ ואחרי זה c# או java

חשבתי שכל המטרה בקורסים האלה זה ללמד C/JAVA/מה-שלא-יהיה. מה הטעם לשלם כל כך הרבה כסף אם אתה לומד את זה בעצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...