כרטיס במחיר נורמלי - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס במחיר נורמלי

yigael_o

Recommended Posts

שמע הבנאדם לא כבד

אז למה שהוא ישלם פי שניים (ואני מדבר כאן על 195GT מול 88GTS 320MB) על איכות תמונה טיפה יותר טובה במשחק היחיד שהוא משחק? כפי שהראיתי מקודם, עם שני הכרטיסים הוא יזכה לחווית משחק חלקה על 1280x1024+פילטרים, אז למה לשפוך כסף סתם? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר יהיה לו חשק לשחק במשחקים אחרים והוא לא יוכל.

זאת אומרת, ה1950 יחזיק משחקים לעוד הרבה זמן... אבל לכו תדעו מה יקרה בעתיד. אולי יצא משחק שיפול לחלוטין בכרטיסים של ATI ואז הוא יצטער שהוא רכש את הכרטיס?

סתם צוחק... זה מצב בלתי קיים.

אבל כן יהיה לו חשק לשחק במשחקים אחרים. אבל (נוסף) ה1950GT\XT או מה שזה לא יהיה יצליח ועוד איך להתמודד עם משחקים אחרים אז אין פה מה לדאוג, למקרה שיתעורר לו החשק למשחקים חדשים יש לו פתרון (אלא אם כן המצב הבלתי קיים שתארתי הוא, למרבה ההפתעה, קיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר יהיה לו חשק לשחק במשחקים אחרים והוא לא יוכל.

זאת אומרת, ה1950 יחזיק משחקים לעוד הרבה זמן... אבל לכו תדעו מה יקרה בעתיד. אולי יצא משחק שיפול לחלוטין בכרטיסים של ATI ואז הוא יצטער שהוא רכש את הכרטיס?

סתם צוחק... זה מצב בלתי קיים.

אבל כן יהיה לו חשק לשחק במשחקים אחרים. אבל (נוסף) ה1950GT\XT או מה שזה לא יהיה יצליח ועוד איך להתמודד עם משחקים אחרים אז אין פה מה לדאוג, למקרה שיתעורר לו החשק למשחקים חדשים יש לו פתרון (אלא אם כן המצב הבלתי קיים שתארתי הוא, למרבה ההפתעה, קיים).

להתאפק זו לא הבעיה שלי.

כמו שאני מחכה שסדרות ייגמרו כדי לראות אותם אני יכול לחכות שנתיים שלוש כדי לשחק.

האמת שהבעיה שלי היא למצוא זמן לשחק. איכשהו יוצא שאני בעבודה יותר מבבית, נו מילא, זה לפחות מעניין (ומתחיל להשתלם מבחינה כלכלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...