עראפת דרש: "להרוג עוד ישראלים!" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עראפת דרש: "להרוג עוד ישראלים!"

maverick

Recommended Posts

*sigh*

למה תמיד חייבים לקחת את דבריי כפשוטם?

אני תמיד חייב להוסיף [ציניות][/ציניות] בהודעות שלי? ומה הקשר לזה שאני מנהל?

חוץ מזה, אם תעיף מבט בהודעות אחרות שלי בפורום אקטואליה תראה שאני רחוק למדי מלהיות גזען ימני קיצוני.

Anyway, אם נעלבת אז סליחה, אני אערוך את ההודעה.

udicol:

אני מודע לזה היטב שארה"ב מספקת חלק נכבד מהציוד הצבאי שלנו וכן מהתקציב שלנו, ציינתי כבר שללא ארה"ב לא היינו קיימים היום.

הטענה שלי היא שאמריקה לא בהכרח עושה טוב לישראל כישראל, כמדינה עצמאית.

היא עושה טוב לי ולך וכל שאר האזרחים של המדינה, אבל בד בבד אנחנו נעשים יותר ויותר כפופים לה...

כן ציניות בוודאי...המנהלים כל הזמן מטיפים לנו על זה שאנחנו חייבים לשמור על החוקים אני רק מחזיר טובה, שאלה אם הייתי אומר משהו גיזעני (על יהודים כמובן)כמה זמן היה לי עד שהייתם נותנים לי באן?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה אם הייתי אומר משהו גיזעני (על יהודים כמובן)כמה זמן היה לי עד שהייתם נותנים לי באן?.

תשובה - הרבה זמן. כמו כן היינו נותנים לך זמן להגיב ובמקרה הצורך גם לתקן את טעותך. ואף נותנים לך אזהרה (או יותר, ובמקרים אחדים - הרבה יותר).

אנחנו אמנם מחמירים אבל הוגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצפה מכל מי שקורא הודעות בפורום אקטואליה ומשתתף בדיונים בפורום לדעת לזהות ציניות וסרקזם על פי ההקשר בו נאמרו הדברים ועל פי קו המחשבה שמנחה את כל משתתפי הדיון (לא רק כותב ההודעה הספציפית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אם הייתי אומר משהו גיזעני (על יהודים כמובן)כמה זמן היה לי עד שהייתם נותנים לי באן?.

תשובה - הרבה זמן. כמו כן היינו נותנים לך זמן להגיב ובמקרה הצורך גם לתקן את טעותך. ואף נותנים לך אזהרה (או יותר, ובמקרים אחדים - הרבה יותר).

אנחנו אמנם מחמירים אבל הוגנים.

רגע סליחה באיזה פורום אני נמצא ? זה לא פורום חיזבאללה נכון ?

אין הצדקה להגיד משהוא גיזעני על יהודים כיהודים, בפורום ישראלי. על ערביי גם.

אבל אני לא מתבייש לומר שהאיסלם (ככל האיסלם) משדר גיזענות כפייה ושנאה כלפי הציונים והיהודים, שזה משום מה אני וחבריי בפורום(יהודים).

אין לי בעיה עם ערביי הנאמנים למדינה אבל אין מקום לגזענות ושיטנה נגד אזרחי המדינה שהם גם יהודים וגם ערבים !.

אני לא מתבייש בסלידתי מהאיסלמים שנמצאים באירופה, ומקטרגים על ראש הממשלה שלי בישראל.

אני לא מתבייש במאבקי במדינות האיסלם הקיצוני באיראן, סוריה, סודאן ולוב (ויעידו על כך הסדטודנטים במדינתם של כל אחד מהרשומים).

אני לא מתבייש במלחמת של ארה"ב באיש שאחראי על הרג מאות אלפי כורדים בנשק כימי.

יש מיליוני מוסלמים וערבים ש "אומרים דברי גיזענות נגד יהודים" אני לא צריך עוד אחד שיגיד את זה בבית שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer תירגע, תפסיק לנסות להראות שזאת לא הייתה גיזענות כי זה מראה שאתה פוחד ממשהו (שייתכן שאתה כן גיזען) אבל לא באתי לשחק פסיכולוג, תאמין לי לא נעלבתי שמעתי דברים יותר גרועים אף אחד לא מושלם, כולנו גדולנו על אותם סטיגמות טיפשיות שעדיין לא מוכנות להיעלם, למרות שאני לא קרוב להיות בן אדם דתי אני אעריך את זה מאד אם אף אחד לא יתחיל להגיד דברים גיזענים גם בציניות (כי זה גם פוגע) על העם שלי והדת, תארו לכם שהמקום היחיד שאתם יכולים לברוח אליו זה האינטרנט שכאן אין לך זהות דת או עדה ואחר כך למצוא שינאה, זאת לא הרגשה כל כך נוחה לשמוע את הדברים האלה ואני מעדיף לא לשתוק, יש גבול.

עריכה : udicol מעריך את הכנות, אבל לא מעניין אותי מה ערבים חושבים על יהודים ומה יהודים חושבים על ערבים ובמיוחד מה אתה חושב על ערבים תודה רבה לך אבל לא ביקשתי את הדעה שלך על העם שלי ואני לא חושב שעוד מישהו ביקש, אם אתה רוצה להראות את הסלידה שלך לעם שלי צא לרחוב ותתחיל לצעוק מה שאתה רוצה אבל כאן אתה לא יכול לעשות את זה, כבד את החוקים של הפורום כפי שאתה רוצה שאני אכבד את החוקים של הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מכיר את עצמי קצת יותר טוב ממה שאתה מכיר אותי ובפעם האחרונה שבדקתי הייתי די שמאלני בדעותיי ונגד גזענות (אתה מוזמן לבדוק בפורום האקטואליה של ויגיימס) כך שאני לא מפחד משום דבר ולא מסתיר שום דבר, אני פשוט לא שלם עם העובדה שקוראים לי גזען כאשר אני לא כזה.

ההודעה שלי הייתה מכוונת רק ל udicol ורק להשקפת עולם מסוימת (לפיה יש בעולם חלוקה בין רעים לטובים); טענתי שבעולם *אין* חלוקה שכזאת והשתמשתי בארה"ב כדי להדגים את הצד הטוב (על מנת להבהיר את הנקודה שלי יותר טוב ל udicol, שטוען כי ארה"ב כי הכח הטוב בעולם) ובערבים (בדיעבד הייתי צריך לכתוב העולם הערבי) כדי להדגים את הצד הרע (שוב, כדי להתאים את ההודעה להשקפת עולם שמחלקת בין טובים לרעים).

אני חושב שיש קונצנזוס די ברור שהמתנגדים העיקריים (והיחידים, בעצם) לארה"ב בעולם שלנו הם הערבים, לפני 15 שנה אלו היו הרוסים וכיום הגיע תורן של מדינות ערב (וכנראה בעוד 20 שנה אלו יהיו האירופאיים) ולכן זה טבעי לקחת אותם כדוגמא למוטיב הרשע (בדיוק כפי שבזמן המלחמה הקרה הסובייטים נחשבו לרשע האולטימטיבי) אם לוקחים את ארה"ב כמוטיב הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוויכוח מי רע ומי טוב לא אמור לעניין אותנו. יותר מעניין ופרקטי הוויכוח (שכמעט ולא קיים) מי רע עבורנו ומי טוב עבורנו. שכן טוב ורע זה הכל עניין של השקפה.

אל פנסו למצוא טוב מושלם ורע מושלם, או הצדקה מושלמת למלחמה בעיראק. כי אתם לא תמצאו לעולם.

אך עם זאת יש לנו יותר מכמה הצדקות מספקות להתקפה של האמריקאים על עיראק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...