עראפת דרש: "להרוג עוד ישראלים!" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עראפת דרש: "להרוג עוד ישראלים!"

maverick

Recommended Posts

סוניק, הבעיה אצלך היא שבמקום לנסות להביא פתרונות אתה תוקף את השמאלנים. לי כשמאלני יש פתרון: להפסיק את הכיבוש, לפנות את חברון והתנחלויות לא הגיוניות כאלה ולשבת למו"מ. אם עושים את זה יחד עם הסברה לציבור הפלשתיני והחלפת השלטון שם אנחנו יכולים להגיע להסדר.

כששואלים ימני מה הפתרון שלו הוא אומר "לא להכנע, לא לתת להם כלום בזמן הטרור, לא לפנות..." אז זה טוב ויפה שאני יודע מה לא לעשות אבל אף אחד לא אומר מה כן לעשות.

ולא כל הפלשתינים שונאים אותנו, כמו שלא כל הישראלים קיצונים כמוך. רק מה? את הפלשתינים המסכנים שלא אכפת להם לחיות לצידנו ולא רוצים את המלחמה הזאת לא מראים בטלויזיה. זה לא עושה כותרות טובות, זה לא מביא אנשים שיצפו בך ולא את הכותרות שימכרו את העיתונים שלך. יוצרים אצלנו דמוניזציה של הפלשתינים ואצלם דמוניזציה שלנו.

ד.א. הויכוח של "סע לחברון - אני מתערב איתך שאתה לא חוזר" די מיותר ומתאים לילדים בני 13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

די כבר להגיד 'תראו את האמריקאים! יכולנו לעשות כמוהם...', זה טיעון מטופש לחלוטין.

להזכירכם, אמריקה היא מעצמת על - היא יכולה לעשות כל מה שבא לך ולשים פס על כל העולם ואף אחד לא יוציא מילה אחת מהפה. למה? כי ברגע שמישהו יוצא נגד אמריקה הוא חוטף אחת רצינית - בין אם זה כמו מה שהולך לקרות בעירק או בין אם זה ניתוק יחסים (מה שיוביל להתדרדרות נוראית במצבה של אותה מדינה ובסופו של דבר לקריסתה, אלא אם כן מדובר במדינה שלא מסתמכת על סחר עם מדינות אחרות).

ישראל, תתפלאו לשמוע, היא נקודה זעירה בעולם ענק, ברגע שישראל עושה משהו שמעצבן מדינות גדולות יותר, חוטפת.

לכן אם הייתה מתנהגת כמו אמריקה, כבר מזמן הייתה מפסיקה להתקיים (גם אם היינו שורדים את המלחמה שהערבים היו מכריזים עלינו [ורוב הסיכויים הם שהיינו שורדים]) לא היינו שורדים את האמברגו הכלכלי שמדינות אחרות בעולם יטילו עלינו.

ישראל מסתמכת על מסחר עם מדינות אחרות, בעיקר עם ארה"ב (משהו כמו חצי מהכסף שאמריקה מעבירה לנו מדי שנה מתבזבז אצלהם) - אמברגו = קריסת המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן צריך לפנות התנחלויות ולצאת בקמפיין הסברה נרחב אצל הפלשתינים. בנוסף צריכים להכנס בכוח בארגוני טרור ובאותו הזמן למצוא פרטנר מתאים לשיחות.

מה שמרגיז אצל שמאלנים זה שהם מטילים את כל האשמה עלינו, דבר האינו נכון וטיפשי לחשוב עליו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוניק, הבעיה אצלך היא שבמקום לנסות להביא פתרונות אתה תוקף את השמאלנים. לי כשמאלני יש פתרון: להפסיק את הכיבוש, לפנות את חברון והתנחלויות לא הגיוניות כאלה ולשבת למו"מ. אם עושים את זה יחד עם הסברה לציבור הפלשתיני והחלפת השלטון שם אנחנו יכולים להגיע להסדר.

כששואלים ימני מה הפתרון שלו הוא אומר "לא להכנע, לא לתת להם כלום בזמן הטרור, לא לפנות..." אז זה טוב ויפה שאני יודע מה לא לעשות אבל אף אחד לא אומר מה כן לעשות.

ולא כל הפלשתינים שונאים אותנו, כמו שלא כל הישראלים קיצונים כמוך. רק מה? את הפלשתינים המסכנים שלא אכפת להם לחיות לצידנו ולא רוצים את המלחמה הזאת לא מראים בטלויזיה. זה לא עושה כותרות טובות, זה לא מביא אנשים שיצפו בך ולא את הכותרות שימכרו את העיתונים שלך. יוצרים אצלנו דמוניזציה של הפלשתינים ואצלם דמוניזציה שלנו.

ד.א. הויכוח של "סע לחברון - אני מתערב איתך שאתה לא חוזר" די מיותר ומתאים לילדים בני 13.

יש לי פיתרונות! ואני תוקף את השמאלנים במקום לתמוך במדינה שלהם הם תומכים באויב .

הפיתרון שלי הוא להכות בטרור! והכוונה להכות בטרור זה לחסל מבקושים לחסל את כל ראשי הטרור פשוט לחסל! הם הורגים אותנו בגלל שאני יהודי! אני יכנס באמא שלהם! אבל היפי נפש חושבים שאפשר לשנות אותם! כמה חבל שהם מטומטים שלא מבינים שמ0 הם לומדים שאנחנו יותר טובים שאנחנו מתים!

ואיזה כיבוש איזה נעליים! אם צה"ל לא היה בשטחים אתה חושב שזה היה נפסק? יאללה מספיק כבר עם הטימטום שלכם! ברק ראש המששלה השמאלני נתן להם כמעט את כל ירושלים למה הוא לא לקח? למה הם לא מוכנים להתפשר! למה הם לא יכולים להגיד אתם יודעים מה אנחנו רוצים שלום! כי הם יודעים שיש אותכם יפי נפש ובכם הם משתמשים! והם רואים שזה מצליח.

אם אתה מתכוון כיבוש זה גוש קטיף וכל האיזורים האלו! זה שלנו! אז איזה כיבוש אבל אם אתה מדבר על צה"ל שיושב בעזה וברמאללה! ומונע ממחבלים לצאת להתפוצץ אז זה מוצדק! יהיה שלום רק שמדינת תפסיק להתקיים.

אז במקום להעיף את כל הטרור שברואשו ערפאת השמאלנים מאשימים אותנו על זה שצה"ל עוצר מחבלים ומגן על האזרחים שלו כדי שיכולו לישון בשקט! לצערי הוא לא תמיד מצליח.

אחרי המלחמה בעיראק תורו של ערפאת! ואחרי שהטרוריסט יחוסל! וארה"ב אחרי שתביס את עיראק ואנחנו חברה שלה! אז הערבים יחשבו פעמיים לפני כל דבר ואם לא צה"ל יכנס באמא שלהם!

ואיך אני מקווה שהחיזבאללה ינסה משהו במלחמה בעיראק! אז אור ירוק לצה"ל ואתם תיראו שצה"ל ישמיד את החיזבאללה.

ועוד דבר מטומטם זה אתם נגד המלחמה בעיראק! אלוהים כמה שאני מתבייש בכם אתם נהייתם אשכרה סתומים רצח אתם לא יודעים בכלל מה אתם עושים! תתועררו! אתם לא תביאו את השלום! אתם רק מעכבים את המלחמה! אבל יום יבוא ותיהיה מלחמה! ואמן אמן אלוהים! שאתם תיהיו החללים שלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן צריך לפנות התנחלויות ולצאת בקמפיין הסברה נרחב אצל הפלשתינים. בנוסף צריכים להכנס בכוח בארגוני טרור ובאותו הזמן למצוא פרטנר מתאים לשיחות.

מה שמרגיז אצל שמאלנים זה שהם מטילים את כל האשמה עלינו, דבר האינו נכון וטיפשי לחשוב עליו!

אני לא יודע איזה שמאלנים אתה מכיר אבל אני לא חושב שכל האשמה אצלנו. האשמה היא במנהיגים הגדולים שחושבים שהם יוכלו להשיג הכל בכוח, ומאחר ויש להם את היכולת - הם שולחים את העם שלהם להלחם. האשמה אצל שרון בדיוק כמו שהיא אצל ערפאת, ואם תשאל אותי, אני חושב שערפאת אשם הרבה יותר. אבל להתעסק ב"מי אשם" ו-"מי התחיל" עושים בבית- ספר יסודי ומי שעדיין עושה את ההשוואות האלה, מקומו כנראה בבית- ספר יסודי, אם לא בגן. ברגע שעם יתבגר ויבין שלא משנה מי התחיל - משנה מי מסיים את העניין בכבוד, מצבנו יהיה טוב הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משנה מי מסיים את העניין בכבוד, מצבנו יהיה טוב הרבה יותר.

לסיים את העיניין בכבוד אצלכם אומר לתת לתת ולתת לא נימאס לכם לתת בשביל פיסת נייר שראינו כמה היא שווה?

ביום שהם יחליפו הנהגה שרוצה שלום! אז יהיה שלום! אבל כל עוד שברואשם מחבל תמשיכו לחלום על שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, גם סיני זה שלנו? כבשנו את זה ב 67'!

ומה עם עבר הירדן המזרחי? הרי לפי הצהרת בלפור, זה חלק מא"י!

ומה עם לבנון? בפירוש זכורות לי מפות שמראות את כיבושי המלך דוד, בהן לבנון הייתה חלק ממלכת (לפני הפילוג)!

רצועת עזה ושטחי יהודה ושומרון לא שייכים למדינת , לא משנה כמה פעמים תגיד 'זה שלנו'.

נ.ב.

אם אתה כל כך רוצה 'להכנס באמא שלהם' או להשמיד את החיזבאללה, אתה מוזמן לקחת רובה ולנסוע לרמאללה או לדר' לבנון.

כשתהיה בצבא אתה בטח תשב במשרד קטן ותכין קפה למפקד שלך, אז שלא תעיז אפילו לשלוח אנשים שמקדישים שלוש שנים מהחיים שלהם כדי לתת את המקסימום שהם יכולים למדינה למות.

אתה בטח בחיים לא החזקת רובה בידיים, אז אין לך בכלל זכות לדבר על להכנס באף אחד; אף בן אדם שפוי לא יילך לבצע אצ העבודה השחורה שלך וגם לך לא יהיה אומץ ללחוץ על ההדק כשתעמוד מול בן אדם אחר.

אין לך מושג מה זאת מלחמה, אז אל תחשוב אפילו על לשלוח אחרים להלחם בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שים אותי מול מחבל! או מישהו שגרם להרג של יהודי (שמאלני זה לא יהודי אני יתן פרס למחבל עם הוא הרג יפה נפש!)ממעשה טירור! אני לא ירה עליו כדור אני ירה עליו את כל המחסנית! אבל החיים שלי יותר חשובים יותר מכל כלב טרוריסטי! ואני לא מוכן לסכן אותם בשביל איזה כלב!

והיום עם הטכנולגיה של היום אין שום בעיה לחסל אותם! אבל מי שעוצר את החיסול של הנבלות האלו זה אתם השמאלנים! תהנו שמחבל יחסל אותכם בבית שלכם.

*ועוד משהו אם אתם צועקים לדק חברתי!

אני זוכר שהיה מירוץ ראלי שהיה שישראלים לא השתתפו בו בגלל שהוא נגמר בלוב אם אני לא טועה!

למה לא זעקתם???? למה לא אמרתם כלום! זהו כי אתם לא יודעים מה אתם עושים!

אולי תסתמו את הפה זה יעשה טוב לכל העולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אתה נהנה לשלוח גולנצ'יקים לדרכם האחרונה, כי זה למטרה טובה, אבל אתה "לא מוכן לסכן אותם (את החיים) בשביל איזה כלב"

מעניין, ו[ציניות] מאוד לא צפוי[/ציניות].

ובקשר לשאר ההודעה, אתה נשמע בחור מאוד נחמד ואוהב את הבריות, בטח כיף להיות חבר שלך. (היי רימיתי, שמתי ציניות גם פה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוניק, לפי התגובות שלך נראה שאתה באמת ילד בן 15 שלא יודע ולא מצליח להבין אפילו מה זה מלחמה. מה לעשות שהחיים הם לא משחק מחשב? אי אפשר לעשות save לפני שאתה יוצא להלחם ומקסימום לעשות load אם לא הולך לך. כשאתה נכנס למלחמה אתה הורס לעצמך את הכלכלה (אלא אם אתה ארה"ב), את התושבים, את הצבא... אף אחד לא ישים מולך טרוריסט שאתה יודע שרצח יהודים ויתן לך לירות בו. כמו שאמרתי - זה לא משחק מחשב. זה הרבה הרבה יותר מורכב ומסובך. ואם כבר סיכמנו על זה שאחרים יילחמו בשבילך, בוא אני אסביר לך איפה אתה כן נפגע... אתה יודע כמה עולה למדינה פצצה אחת? ידעת שמחיר פצצה חכמה אחת יכול לעבור את החצי מליון שקל? פאקין חצי מליון שקל. אתה יודע מה זה מיתון? מה זו אבטלה? אתה יושב בבית שההורים מממנים לך בחדר החם שלך ומשחק במשחקי מלחמה. נלך להפציץ את אלה ונלך להרוג את ההוא והייתי מרוקן מחסנית על זה.

יום אחד בעוד כמה שנים כשתתגייס (לא משנה לאיזה תפקיד) ותחזיק בפעם הראשונה, פתאום יהיה לך הבזק של מה זה מלחמה. פתאום תתחיל לחשוב שלרוץ עם הנשק הזה בבוץ זה לא שני קליקים בעכבר ופתאום תתחיל להבין שאי אפשר לעשות עוד כמה כמוך תמורת כמה מאות דולרים וכמה קליקים על ה-barracks. זה הדבר האמיתי. מה שיש לך ביד יורה והורג, ולא משנה במי הוא פוגע. טרוריסט, אישה בהריון, חייל צה"ל, חיזבליונר, ילד קטן, סדאם חוסיין. ומשני הצדדים של חצי מהגבולות בעולם יש אלפי חיילים, חלקם בגילך הצעיר, שמחזיקים את אותו ביד ובטוחים שהם יצליחו להרוג את כולם מהצד השני. זה לא עובד ככה. אנשים מתים במלחמה ואתה לא רוצה להיות חלק מזה או לשלוח את החברים/ אבא/ דוד לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאריק עזיז בטלויזיה הצרפתית :"ב-91 יכלנו לתקוף את כי היו לנו טילים בעלי טווח של 600 ק"מ.... היום אין לנו אז אנחנו לא יכולים לתקוף את . יש לנו טילים בטווח של 150-170 ק"מ ואנחנו לא יכולים לפגוע בישראל כי היא לא גובלת בגבולינו".

טפשותם של אירופאים ומטורפי "שלום" ראו במו עיניהם את מטורפותו של סגן השטן המקומי.

איך אפשר להיות שפוי בנפשו ועוד לומר "לא למלחמה" רק בגלל שנאה מופגנת בנשיא ארה"ב.

דומינניטיות ארה"ב מציקה לצרפתים ולגרמנים , והם מוכנים לסכן אותנו רק בגלל שמירת האגו המטומטם שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאריק עזיז בטלויזיה הצרפתית :"ב-91 יכלנו לתקוף את כי היו לנו טילים בעלי טווח של 600 ק"מ.... היום אין לנו אז אנחנו לא יכולים לתקוף את . יש לנו טילים בטווח של 150-170 ק"מ ואנחנו לא יכולים לפגוע בישראל כי היא לא גובלת בגבולינו".

טפשותם של אירופאים ומטורפי "שלום" ראו במו עיניהם את מטורפותו של סגן השטן המקומי.

איך אפשר להיות שפוי בנפשו ועוד לומר "לא למלחמה" רק בגלל שנאה מופגנת בנשיא ארה"ב.

דומינניטיות ארה"ב מציקה לצרפתים ולגרמנים , והם מוכנים לסכן אותנו רק בגלל שמירת האגו המטומטם שלהם.

אני מאמין לו. הוא נראה לי איש ישר ואמין. למה שהוא ישקר? hmm3grin2orange.gif

xxrotflmao.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא האירופאים מפקירים אותנו?

הם אלו שמאמינים ורוצים לפתור את הסכסוך בדרכי שלום, והרי, אם אין מלחמה, אף אחד לא יתקיף אותנו.

זה ש90% מהישראלים רוצים לראות את הראש של סאדם על קצה של קלצ', לא אומר שכל אלה שלא אוטומטית "לרעתנו".

מותר להחזיק בדעה ועדיין להיות לטובת מטרה מסוימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נתמודד עם האמת.

לאירופאים אין שום סיבה להתקיף את עיראק. הרי מי מוכר לעיראקים את הנשק? - הצרפתים. (שמכרו להם אגב גם את הכור הגרעיני).

לאירופאים אין שום אינטרס להוריד את סדאם מהשלטון וחס וחלילה להצטייר בתור אלו שבגדו בערבים (במיוחד כאשר המיעוד הערבי בתוך מדינתם גדל מיום ליום).

אגב.. הטענה שאם אין מלחמה אף אחד לא יתקוף אותנו היא ממש טענה מגוכחת. וההיסטוריה כבר הראתה זו.

לא צריך הזדמנות מיוחדת בשביל לתקוף. ואפילו אם צריך ואין אחת , אז יוצרים אחת כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה כאשר היוגוסלבים ביצעו טהור אתני בבוסניה, הקהילה הארופאית הצבועה ישבה על הגדר בעוד ארה"ב עשתה את כל העבודה בהפצצת הבירה היוגוסלבית. שוב פעם אירופה "הנאורה" הוכיחה את אדישותה לנוכח טיהור ורצח עם שהתבצעה בבלקן.

גם אז יצאו כל תמהוני השלום בהמוניהם נגד המלחמה של קלינטון ד"א, וכל הסיוע שארה"ב זכתה לה, הוא בכוחות שמירת השלום Kfor העלוב.

מה יצא לארה"ב ממלחמה קטנה זו? עוד סניף של מקדונלד בבלגרד? עוד חבית נפט ארורה ?

ממש לא.

לקח מלחמת העולם ה-II לא נלמד, ותרומת ארה"ב לביטחון העולם לא הוכר(שיקום גרמניה , ושיקום יפן). רק צביעות ואיסלם מתפשט כסרטן באנושות כולה.

ושיוכיחו אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...