עראפת דרש: "להרוג עוד ישראלים!" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עראפת דרש: "להרוג עוד ישראלים!"

maverick

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

והוא מחבק את "מחנה השלום" הישראלי.

כנראה שהמאבק המזויין של הפלסטינאים נגד הישראלים _מאוד_ לגיטימי במחנה השלום הישראלי - כולל טבח של מאות אזרחים חפים מפשע ישראלים - כולל ילדים נשים וטף. 75% מההרוגים הישראלים אזרחים - לידעת מחנה שלום מזוייף שכמותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות ישנות (מאוד). שימו לב לתאריך לפני שאתם קופצים על המציאה - פברואר 2001. הבחירה המוזרה של מופז לפרסם את זה עכשיו לא עוזרת לנו להבין משהו חדש. עברו שנתיים ואנחנו עדיין דורכים במקום - ואולי כדאי שנשקול מחדש את הצעדים שלנו עלפי הרשות הפלשתינאית הנוכחית - לטוב ולרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזשהו סיבה שזה ישתנה?

יש שאמרו את אותו הדבר לגבי האמרה הידועה של ערפת כי המטרה האמיתית של המאבק הפלסטיני היא השמדת מדינת ..

ואת זה הוא אמר לפני כניסתו לאסלו , גם אז שקלנו מחדש את ה"הרשות הפלשתינאית הנוכחית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזשהו סיבה שזה ישתנה?

יש לך היום חברי כנסת (או שלפחות היו מתמודדים) שהיו חברים במאפיה וכל מיני, ישבו בכלא ושוחררו. יש סיבה להאמין שהם שינו את דרכיהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני מסכים לזה?

נו באמת...

אני לא תומך גדול של פלטו שרון , או של יורשיו העכשויים..

אני גם לא תומך , במי שהתחילו את הסחר בקולות - מפאי..

אבל ברצינות , כפי שאתה לא שואף לשתף אותם (אנשי המאפיה) בכנסת (אני מקווה לפחות) כל רצון לעשות שלום - עם מי שהוכיח שהוא לא רק שונא אותך ואותי , אלא גם את עמו - בגדר רעיון מגוכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות! זה ערפאת הפרטנר לשלום שלנו! הוא בחיים לא יעשה לנו שדבר כזה! הרי השמאלנים עדיין חושבים שהבחור הנחמד הזה הוא עדיין פרטנר לשלום! הרי פרס ומצנע סומכים עליו! אם הם סומכים עליו! אז בטח שאני סומך עליו! (בגלל זה נפלתם בבחירות!)

יאללה ישראל! תרימי מטוס ותפציצי את הטרוריסט הזה!

אפשר לחשוב שזה לא היה חדש! הוא רצה הרוגים בישראל! חסלו אותו! ואת המשפחה שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות! זה ערפאת הפרטנר לשלום שלנו! הוא בחיים לא יעשה לנו שדבר כזה! הרי השמאלנים עדיין חושבים שהבחור הנחמד הזה הוא עדיין פרטנר לשלום! הרי פרס ומצנע סומכים עליו! אם הם סומכים עליו! אז בטח שאני סומך עליו! (בגלל זה נפלתם בבחירות!)

כל כך קל לחשוב כמו ילד בן 7... "הוא הרביץ לנו, אנחנו נרביץ לו". זה הרי כל כך פשוט. וברגע שתחסל אותו כל הפלשתינאים יעצרו לרגע ויחשבו "בעצם אנחנו אוהבים את ישראל! בואו נפסיק להלחם!", נכון?

תאמין לי שעשו את כל ההערכות המודיעיניות שצריך לגבי האם לחסל את ערפאת והאם לגרש אותו, והחליטו שזה לא כדאי - ולכן גם לא עשו את זה. אם יום אחד צעד כזה יוכל להועיל לנו - יעשו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שואל אותכם - מי היה בשלטון בשנתיים האחרונות? מחנה השמאל? לא. ומה עשה מחנה הימין עם ערפאת בזמן זה? כלום... והדם של ישראלים נשפך כתמול שלשום. אז אולי תבואו בטענות גם אל המנהיגים שלכם...

ערפאת הוא לא האיש. אבל אין דרך אחרת מדרך ההידברות בין שני הצדדים. בנתיים גם הימין לא הוביל אותנו לפתרונות טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך קל לחשוב כמו ילד בן 7... "הוא הרביץ לנו, אנחנו נרביץ לו". זה הרי כל כך פשוט. וברגע שתחסל אותו כל הפלשתינאים יעצרו לרגע ויחשבו "בעצם אנחנו אוהבים את ישראל! בואו נפסיק להלחם!", נכון?

תאמין לי שעשו את כל ההערכות המודיעיניות שצריך לגבי האם לחסל את ערפאת והאם לגרש אותו, והחליטו שזה לא כדאי - ולכן גם לא עשו את זה. אם יום אחד צעד כזה יוכל להועיל לנו - יעשו אותו.

זה באמת כל כך קל לחשוב כמו ילד בן 7 , נסיון ראשון? לא הלך , שני? לא , שלישי? גם לא... אה רגע , עכשיו הוא בטח המקור לדיון.

זה לא עניין של ימין ושמאל , התמיכה בסילוק הרוצח הזה , מגיעה גם מחלקים שונים מפלג השמאל (ומהפלשתינאים עצמם , שלא כולם בדיוק מתים על המנהיג הזה , אלא יותר מתים ממנו) .

מדובר בטרוריסט ששולח את בני עמו , לרצוח בדם קר את אזרחי , הוא הציב לעצמו מטרה אחת - השמדת מדינת .

ולא רק זה שהוא גם הצהיר על זה , הוא גם מוכן לעשות זאת על ידי ניצול ציני של רגשי השנאה של עמו שלו. אני כן מסכים אבל , שכל צעד בעל משמעויות אדירות כאלו (חיסול ערפאת) לא צריך להעשות כהינף יד , בטח שלא עכשיו.

אז כן , נכון , קל לחשוב כמו ילד בן 7 , הכל יהיה בסדר , חס וחלילה לא שצריך לעשות משהו כדי שיהיה בסדר...

ערפאת ימשיך לשלוח מחבלים , אנחנו נמשיך להרצח ..

השמאל ימשיך להאמין כי כאשר יגמר הכיבוש יגמר הטרור (כן , ניחה,, ההיסטוריה ממש מגבה גם את זה...)

העולם ימשיך להאמין כי המחבלים הם אנשים מיואשים , שצורת חייהם והעוני גורמת להם לעשות את מעשיהם (עוד משהו מגובה לגמרי , במיוחד הסטודנטים - הם ה"מיואשים" ביותר).

הימין ימשיך להוכיח כי הוא חסר החלטיות , לא את מצעו שלו , ויותר פסיבי מיצחק שמיר...

והכל יהיה בסדר , כי ברגע שישובו לשולחן הדיונים , הכל יהיה בסדר... כי קל לחשוב כמו ילד בן 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...