עראפת דרש: "להרוג עוד ישראלים!" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עראפת דרש: "להרוג עוד ישראלים!"

maverick

Recommended Posts

לא אמרתי שברגע שנחזור לשולחן הדיונים הכל יהיה בסדר, רק אמרתי שתגובות מתלהמות של "להרוג אותו/ אותם" וכו' הם שטותיות ושלא הושקעה בהן מחשבה. אני כן מאמין שצריך לדבר (עוד לא ראיתי הסכמי שלום שנחתמו בלי לדבר...), אבל לא משלה את עצמי שברגע שנדבר הכל ייפתר. האינתיפאדה התחילה אחרי שנים של דיבורים - גם אני ער לזה.

אולי יום אחד כשיהיה לי יותר זמן וכוח (ואני לא אצטרך לקום למחרת בחמש וחצי בבוקר ולהרצות יום שלם) אני אפרט מה אני כן חושב שצריך לעשות (רמז: ויתורים כואבים ודיבורים עם אנשים שאנחנו שונאים כלולים ברעיון שלי).

אני חושב שאנשים צריכים להתנער מהרצון שלהם לנקמה ודם בצד השני. הם סובלים לא פחות מאיתנו, גם אלה ביניהם שלא רוצים באינתיפאדה הזאת. מעגל נקמה זה מעגל שלא ייגמר - ופה שרון עשה טוב שהפסיק את התגובות לפיגועים בכל יום. למי שזוכר לפני שנה- שנה וחצי היו בכל יום כמה פיגועים שהיו תגובות לתגובות על הפיגועים שהיו למעשה תגובות על התגובות של התגובות וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אמרתי שברגע שנחזור לשולחן הדיונים הכל יהיה בסדר, רק אמרתי שתגובות מתלהמות של "להרוג אותו/ אותם" וכו' הם שטותיות ושלא הושקעה בהן מחשבה. אני כן מאמין שצריך לדבר (עוד לא ראיתי הסכמי שלום שנחתמו בלי לדבר...), אבל לא משלה את עצמי שברגע שנדבר הכל ייפתר. האינתיפאדה התחילה אחרי שנים של דיבורים - גם אני ער לזה.

אולי יום אחד כשיהיה לי יותר זמן וכוח (ואני לא אצטרך לקום למחרת בחמש וחצי בבוקר ולהרצות יום שלם) אני אפרט מה אני כן חושב שצריך לעשות (רמז: ויתורים כואבים ודיבורים עם אנשים שאנחנו שונאים כלולים ברעיון שלי).

אני חושב שאנשים צריכים להתנער מהרצון שלהם לנקמה ודם בצד השני. הם סובלים לא פחות מאיתנו, גם אלה ביניהם שלא רוצים באינתיפאדה הזאת. מעגל נקמה זה מעגל שלא ייגמר - ופה שרון עשה טוב שהפסיק את התגובות לפיגועים בכל יום. למי שזוכר לפני שנה- שנה וחצי היו בכל יום כמה פיגועים שהיו תגובות לתגובות על הפיגועים שהיו למעשה תגובות על התגובות של התגובות וכו' וכו'.

גם אני מאמין כי נקמה איננה פתרון לשום דבר. גם אני מאמין כי הם סובלים (לגבי פחות או יותר , זה סוביקטיבי - אלא אם אתה חושב שמספר אבדות זה מדד אמיתי) , אבל לא רק בגללנו.

ראה משהו , זה לא עניין של שנאה - יש פה הגיון בסיסי , אותו הגיון בסיסי שהאמריקאים משתמשים כאשר הם לא מוכנים לנהל משא ומתן עם טרוריסטים.

פתרונות אמיתיים , יכולים להיווצר רק על ידי מנהיגים אמיתיים , משני הצדדים.

לגבי תגובה גוררת תגובה , אני חושב שהצבא שלנו , עושה עבודה נאמנה - בהתחשבות במצב ובהשלכותיו.

הסיבה העיקרית לצמצום מספר הפיגועים , הוא צמצום מספר המפגעים.. בין אם זה על ידי סיקול ממוקד , או פצצות של טונה...

זה לא עניין של "הרג גורר הרג" , זו ראייה פשטנית מידי , אותה ראייה של ילד בן 7 ,

הרי אתה צריך לזכור , שטרור מוסלמי , איננו דבר חדש - הוא עתיק יותר מהמדינה שלנו , הוא עתיק יותר מה"כיבוש" שלנו , והוא אפילו לא בלעדי רק לנו פה בא"י.

לגבי שרון , אנשים צריכים לזכור כי מדובר באדם שבא מבית שמאלני (מפאי) , הוא הרבה פחות קיצוני ממה שהשמאל עושה ממנו - ולי אישית אין ספק , שהוא אחד מהאנשים היחידים שינסו לפתור את המצב בדרך שלך (שלפחות רמזת עליה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הינה עוד דוגמא ל-"נאורות יתר", "הומניזים אישי" או בעצם "פקודות צה"ל".

קצין צה"ל שנהרג אתמול נשאר לשמור שהאש ממכונית חשודה לא תתפשט לבתי פלסטינים חפים מפשע לכאורה.

הוא נהרג על הצלתם של אילו שרוצים להרוג אותו ואת חייליו.

משום מה הדוגמא הזו "יצאה" לעולם בגלל מותו של קצין זה. מקרים אחרים דיי מוצנעים ולא מובאים לתקשורת

עקב חוסר עיניין , ויתר עניין במציאת חייל המגב "שמשתין על השטיח בבית של פלסטינים" או בחייל "שמשפיל אב מול בניו בבית פלסטיני"- כן שוב פעם פלסטינים חפים מפשע -לכאורה.

עוד אחד מאין ספור של דוגמאות לאכזריות וסלידה מהעם הפלסטיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרים אחרים דיי מוצנעים ולא מובאים לתקשורת

עקב חוסר עיניין , ויתר עניין במציאת חייל המגב "שמשתין על השטיח בבית של פלסטינים" או בחייל "שמשפיל אב מול בניו בבית פלסטיני"- כן שוב פעם פלסטינים חפים מפשע -לכאורה.

עוד אחד מאין ספור של דוגמאות לאכזריות וסלידה מהעם הפלסטיני.

אני זוכר שמישהו התלונן על כך שהפלסטינים מושפלים. אני לא זוכר איך קוראים לו (הממ.... fro.gif). ואללה לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי פעם שאני לא כועס על רוב החיילים, אלא על משרד החינוך והצבא עצמו.

זה שחייל נהרג תוך ביצוע תפקידו זה חבל מאוד, אבל זה אשמת הפלסטינאים בדיוק כמו שזה אשמת הכיבוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שחייל נהרג תוך ביצוע תפקידו זה חבל מאוד, אבל זה אשמת הפלסטינאים בדיוק כמו שזה אשמת הכיבוש.

חבל שהצבא מתעסק בשטויות ותוך כדי זה נהרגים. בזבוז זמן לעזור לפלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון מעולה לסיום כל המלחמה!

שמאלנים תעברו לעזה עם האחים שלכם! ותעזבו אותנו עם המדינה הפיצפונת.

והדבר הכי טוב זה! שאתם לא תחזרו ואם תחזרו זה בארון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהצבא מתעסק בשטויות ותוך כדי זה נהרגים. בזבוז זמן לעזור לפלסטינים.

באמת, הרי הם תת-אדם.

כל אדם שרוצה להרוג אותי ומתנגד לעצם קיומי הוא אויב שלי. עוד מעט גם תגיד שהעירקים, הסורים והלבנונים הם אנשים טובים שרוצים בטובתנו.

אולי כשתגדל תבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפלסטינאים רוצים להרוג אותך

ויש להם קרניים מתחת לשיער, בגלל זה הם שמים שטריימל.

סוניק, בנתיים היחידים שעוברים לגור ביחד עם האחים שלנו זה ימנים למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהם אוהבים אותך מאוד. תלך להתארח אצלם ונראה אם תצא משם בחיים. נו, אתה יודע איך אומרים: אהבה "חונקת" כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אם אתה גבר!

בוא ניסע לעזה, גינן, רמאללה... ונוריד אותך שמה! נתערב איתך על כמה שאתה רוצה שבחיים!!!! אתה לא יוצא משם.

ואם תיצא אני רוצה לראות את ההודעה הראשונה שלך בפורום. אם אתה לא משנה את הדעות שלך! או שתמשיך להיות סתום ותאשים אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה רק עכשיו התעוררתם. הרי כל פעולה של צה"ל מחושבת בדרך כזאת שתגן על האזרחים בצורה הטובה ביותר, הרי לא סתם נהרגים לנו חיילים, באותה המידה אנו היינו יכולים לנהוג כמו האמריקאים: קודם להפציץ ואחר כך לשאול שאלות...

הצבא ההומני ביותר בעולם! הביטוי הזה לא נולד אחרי המוות של החייל שחר.

עריכה: nice-1 בטח אם היית אזרח רוסי היית יוצא מדעתך (על המעשים "ההומניים" שהצבא מבצע), ולגלות לך משהו? התרעמות או מחאה פוליטית חריפה ברוסיה יכולה להסתיים במעצר ולפעמים גם בהוצאה להורג... ::) במקומך אני הייתי אומר תודה שאתה חי בישראל ויש לך נהדר שכזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...