בעיה בOC עם CLOCKGEN. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בOC עם CLOCKGEN.

moshikoko

Recommended Posts

לפי מה אתה מחליט אם הוא איכותי או לא!?

אתה יודע, יכול להיות שספק שמיוצר בסין אצל מישהו במרטף יכול להחזיק/לפעול/לעבוד ולהוציא מתחים תקינים יותר מספק מחברה מוכרת שעלה פי 5?! לפי מה קבעת שהוא לא איכותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל לספקים ג'נרים אין אתר. לספק שלי יש אתר גם בכמה שפות והחברה הזו מייצרת גם . אולי היא לא מוכרת כי היא קטנה או משהו כזה. בכל מקרה, המחשב באחריות וללא OC אז הכל סבבה. לספק יש אחריות לעוד שנה וחצי. אני תמיד יכול לשרוף אותו ולקבל אחד אחר אבל לא מבטיחים לי שהוא יהיה חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר אתרים לספקים גנרים?? מאיפה הבאת את השטות הזו.

בגדול מאוד אבל מאוד ממולץ לך לזרוק את הספק הזה לפח ולקנות ספק נורמלי.

בכל מקרה אם אתה לא מעוניין להחליף את הספק זה בסדר גמור, זו החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאזרוק אותו? יש לי אחריות על המחשב לעוד שנתיים וחצי? יש לך ספק טוב להביא לי בחינם? לא חשבתי.... לי אין כסף מיותר להוציא. אז אם יש לך כסף מיותר אני יכול להביא לך מספר חשבון בנק ותתרום לי קצת. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסיבה הפשוטה ברגע שתרצה לקנות כרטיס מסך נורמלי למשחקים הוא לא יוכל להחזיק אותו.

ואם אתה מחפש תרומות תיקח פחית, לך לאחד הצמתים ותעבור ליד מכוניות.

או שתלך לעבוד זו גם דרך נחמדה להרוויח כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר... אתה חצוף. מציע לי לקנות משהו שאני לא צריך ועוד אומר לי שאלך לעבוד. אתה יודע בכלל מה זה כסף?!

"מהסיבה הפשוטה ברגע שתרצה לקנות כרטיס מסך נורמלי למשחקים הוא לא יוכל להחזיק אותו." נכון, אבל עכשיו זה עובד עם הכרטיס הנוכחי אז למה להחליף ספק!? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש ליצן.

אמרתי שאם אתה מתכוון לקנות כרטיס מסך נורמלי אתה צריך לקנות כרטיס מסך חדש.

ואז הבאתי לך שאני אפשרויות איך להשיג את הכסף שאתה צריך לספק.

בכל מקרה אני מאמין שאני יודע מה זה כסף, זה הדבר ההוא שאני מקבל כל חודש בראשון (אין כמו להיות עובד מדינה :lol: לא צריך לחכות לעשירי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...