Samsung 931c בעייה בצבעים שלו... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 931c בעייה בצבעים שלו...

bubbleboy6

Recommended Posts

קניתי את המסך 931c לפני כמה ימים...

אני די מאוכזב... בגדול מסך איכותי, אבל יש לו בעיית צבעים ממש רצינית... במיוחד שמים לב לזה בסרטים ובתמונות. העור פנים של אנשים נראה ממש מוזר, צבע שאתה רואה שהוא לא טבעי ומשהו דפוק בו.

ניסיתי לשחק עם ההגדרות ממש הרבה, גם בעזרת התוכנות של ... לא ממש הגעתי לתוצאות הרבה יותר טובות.

וקראתי כבר בפורום ואני יודע שזה כניראה בגלל שיש לו טכנולוגית צבעים כביכול יותר מתקדמת (97%).

השאלה אם למישהו יש את המסך הזה והצליח להתגבר על הבעיה הזאת איכשהו או לפחות להקטין אותה למינימום שלא תפריע כל כך.

לא מבין איך הוציאו מסך ברמה כזאת כביכול, אם בעיה כזאת רצינית (לפחות ככה זה ניראה לי)...

ובקשר לפאנל (אני יודע שאתם רושמים על זה הרבה) אני יודע שזה TN וזה חרא יחסית... אבל אין מה לעשות ככה גם המחיר בהתאם :)

עדיין אני ברושם שאפילו אם הייתי קונה מסך אפילו יותר זול עם פאנל TN, הייתי רואה צבעים יותר נורמליים ולפחות שגרתיים...

כניראה הייתי צריך ללכת על ה 931BF, אין לו את השטות הזאת של ה 97% עם הצבעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין שום דבר טוב ב-931C. הוא לא יותר טוב מה-931BF והוא לא אחד ממסכי ה-19 הכי טובים.

אנשים שוב ושוב נכווים מהמסך הזה, אבל כמובן ש"הוא ממש מדהים כי יש לו 2MS ו-2000:1".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה בידיוק ה Samsung 932B יותר טוב מ 931C ?

יש כאלה שקנו את ה 932 ואמרו שהצבעים לא יפים ויש כל מני הילות בצדדים של המסך

חוץ מזה לא כל אחד אוהב את העיצוב הזה

ה L1960TR עולה מינימום 1550 וגם הניגודיות שלו נמוכה

אני גם מתכוון לקנות את ה 931C

זאת עסקה כל כך גרועה?

ראיתי את המסך בחנות והתצוגה שלו טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ה-932B משתמש בפאנל TN של סאמסונג שעדיף משמעותית על הפאנל TN של CMO ב 931C

בנוסף הוא לא מגיע עם המנורות החדשות שמגדילות את מרחב הצבעים (כרגע אין לך שום שימוש בדבר כזה).

ה-932B אחיד בהרבה בעת הצגת שחור ללא הילות לבנות מאשר ה-931C, בנוסף זויות הצפיה של ה-932B מעט יותר טובות.

יחס הניגודיות של ה-931C הוא 728:1 ואילו של ה-932B הוא 847:1, יחס הניגוידות של ה-L1960TR הוא 704:1.

יחד עם כך שכיול הצבעים של ה-932B והL1960TR טובים בהרבה משל ה-931C הם מסכים טובים יותר.

בגדול המסכים של סאמסונג איטיים יותר משל אבל המסכים של מציגים כמות גדולה של קורונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי הולכים לפי הנתונים בזאפ? בכל מקרה זה טעות ואמור להיות רשום 3000:1.

גם זו הטעיה, יחס ניגודיות דינאמי הוא לא בר השוואה ליחס ניגודיות סטטי.

בכל מקרה לדעתי ה 931C ממוקם הרבה יותר נמוך בסולם מאשר איפה שמיקמת אותו(מתחת ל-932B או L1960)

לדעתי הוא פחות טוב מה 931BF וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 1907FP יכול להגיע עם שלוש פאנלים שונים מסוג TN, סאמסונג, .Philips או AUO.

אם מדובר בפאנל של סאמסונג הוא דומה לפאנל של ה 932B שמוצלח למדי בשביל TN עם יחס ניגודיות טוב.

ה Q90U של יונדאי מצויד בפאנל M190EG02 V1 של AUO, גירסה חדשה יותר של הפאנל M190EG02 V0

שמצוי ב 931BF של סאמוסנג, ה-931BF עדיף בוודאות על פני ה-931C אבל לדעתי פחות טוב מה-932B.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שיש רק TN , S , PVA, P MVA וכל אלה...

עכשיו אתה מחלק גם את ה TN לפאנלים?!

לפי מה יודעים איזה פאנל של פאנל TN הוא הכי טוב ?

שגעת אותי כבר עם כל הפאנלים האלה...

בכלל חשבתי ש 931C זה שיפור של 931BF ושל 931B

ובגלל זה לא קניתי את ה 931BF שיכלתי להשיג אותו במחיר הזדמנות...

לא יכולת לכתוב את זה באשכול שפתחתי לפני חודש ? :pissed:>:(:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...