כמה עולה חיישן טמפ' לRADEON 9800 PRO ואיפה אני משיג כזה? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה חיישן טמפ' לRADEON 9800 PRO ואיפה אני משיג כזה?

zoobooboozoo

Recommended Posts

מה זה חושב?

אתה הרכבתה אותו?,

תסתכל אם החוטים שעלייהם אתה מדבר יוצרים מגע כלשהוא עם הצ'יפ או עם הקירור של אותו הצ'יפ,לי זה לא נראה הגיוני בכלל!!!,

אני יאמין שיש חיישן שאפשר לחבר לכרטיס מסך (אחד ללא חיישן מובנה) רק אם אני אראה במו עניי את החוט נוגע בצ'יפ ובמסך - שהוא מציג את הטמפ' של הכרטיס.

מה תעשה אם פותח התר'ד ואנשים אחרים יקנו את המוצר שעליו אתה ממליץ,ויראו שאי אפשר לחבר את החיישנים של אותו בקר לכרטיס מסך?

אתה תישא באחריות ותשלם את הכסף שהם שילמו על המוצר הנ''ל?

תוכיח לאנשים,שהבקר באמת מזהה את הטמפ' של הכרטיס מסך!.

ועם יצור מגע ניראה לך הוא יעמוד בחום?

בכל מיקרה אלה חיישנים שלא יוצרים מגע בליבה\צ'יפ.

בטח חיישני מגע נועדו לעמוד בחום אלא מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את אותם החוטים שעליו הוא מדבר,אבל השאלה היא האם הוא יוצר מגע כלשהוא עם הרכיב...

הוא טוען שהוא לא יודע...

בכל זאת,

אני לא ממליץ לאף אחד לקנות את הדבר שהוא מדבר עליו! (אני מתכוון לאלה שרוצים ראות את הטמפ' של הכרטיס מסך שלהם כי אין להם חיישן),או לפחות עד שהוא יוכיח לנו שזה באמת מסוגל להראות לנו את הטמפ' של הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMFG כמה שטויות בנושא אחד :s07:

יש פאנלים\דברים אחרים שבאים עם חישן פיזי שניתן להדביק אותו בכל מקום, החישן פועל בנפרד מהמחשב ואין פה קשר לביוס, החישן יכול להיות מוצב בכל מקום והוא גם בנוי (אמור להיות לפחות, יש ויש) לעמוד בטמפ' גבוהות ואת ההוכחה תקבלו עוד שניה

http://hwzone.co.il/reviews/hardcano13/5/

אנו מיקמנו את החיישנים בארבע נקודות מפתח (די סטנדרטיות לדעתנו) - המעבד, כרטיס המסך, ספק הכוח ובאמצע המארז על מנת לקבל את טמפרטורת המערכת. כמובן שניתן לחבר אותם גם במקומות אחרים כמו למשל על הכונן הקשיח, על הזיכרונות, על הגשר הדרומי/צפוני וכו'

HARD20s.jpg

ממש עצוב שאתם מדברים שטויות ועלולים להטעות אנשים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אלה אותם החוטים שעליו ניצן דיבר ואני אמרתי - שאם יש להם מגע פיזי כלשהוא עם אותו רכיב אז הוא יוכל להיות יעיל לכאלה שרוצים לדעת מה טמפ' הכרטיס מסך שלהם (כל עוד אין להם חיישן מובנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ''סוגר'' את כל העניין הזה בכך שאני אומר:

פותח הת'רד:

אין חיישן שאפשר לחבר לכרטיס מסך - אם יש מישהוא שיוכיח לי שכן,אני........

אין לך כרגע שום פיתרון,

קנה כרטיס חדש.

בתודה,

MuTaTiOn.

אתה ..? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור קיבלתם הוכחה או לא? אני שקרן או לא??

החיישן יוצר מגע פיזי ואני אישית שם אותו בנקודות אסטרטגיות על הגוף כך שזה מראה את הטמפ' המדויקת!!

בסקירה שהביאו יש תמונה של החיישנים כאלה בדיוק יש לי!

אז אני חושב שמגיעה לי התנצלות לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור קיבלתם הוכחה או לא? אני שקרן או לא??

החיישן יוצר מגע פיזי ואני אישית שם אותו בנקודות אסטרטגיות על הגוף כך שזה מראה את הטמפ' המדויקת!!

בסקירה שהביאו יש תמונה של החיישנים כאלה בדיוק יש לי!

אז אני חושב שמגיעה לי התנצלות לא?

ממני אני לא חושב,כי אני אמרתי בפירוש: אם החיישנים יוצרים מגע פיזי עם הרכיב (שבמקרה הזה זה הכרטיס מסך),אז הבקר יציג את הטמפ' שלו למרות שאין לו חיישן מובנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...