מישהו רוצה להסביר לי בסבלנות איך משנים קשוחה ל-DDWRT ב-WRT54GL? *נוב* - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו רוצה להסביר לי בסבלנות איך משנים קשוחה ל-DDWRT ב-WRT54GL? *נוב*

xtract1

Recommended Posts

יש לי את הנתב המדובר והמליצו לי על הקשוחה הזו.

חיפשתי בפורום אבל לא ממש הבנתי כלום מאחר ואני נוב ממדגה ראשונה.

למישהו יש סבלנות להסביר לי צעד אחר צעד?

וקצת יותר חשוב,ההגדרות של החיבור ימחקו לי? כי אין לי מושג איך להחזיר אותן חזרה..

יש לי גיבוי אבל הוא יתאים לקשוחה החדשה?

יש סכנות לעניין בדומה לעדכון ביוס בלוחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הנתב שלך הוא גירסה 1.1 אתה לא צריך את גירסת המיני

פשוט להוריד את הקושחה בגירסה הסטנדרטית שלה

http://www.dd-wrt.com/dd-wrtv2/down.php?path=downloads%2Fdd-wrt.v23%20SP2%2Fstandard%2F&download=dd-wrt.v23_generic.bin

להכנס לממשק של הראוטר ותחת FIRMWARE UPGRADE לטעון את הקושחה החדשה.

לאחר העדכון יש סיכוי שבשביל להכנס לממשק תהיה חייב לעשות RESET לראוטר (משום מה הסיסמא לא עובדת תמיד)

ותצטרך להגדיר חייגן מחדש, אז כדאי שתברר לפני מה שם המשתמש והסיסמא שלך.

בסה"כ מדובר בתהליך מאוד קצר, כמה דקות

יש המון קושחות, אני הייתי ממליץ לך ללכת על TOMATO ולא על DD-WRT

יותר ידידותית לטעמי (ותומכת L2TP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא :'(

לא הבנתי חצי ממה שאמרת עמרי,ואריק - אם זה קישור למדריך שהמומחה כתב,לא הבנתי כלום. (הוא ביקש שתדבר איתי בה"פ לגבי משהו שדיברתם ד"א)

אם צריך להגידר מחדש כל מיני דברים אני חושב שאני אוותר :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש לי בעיה עם טורנטים וחשבתי שזה יעזור.

לפי מה שהבנתי גם בקושחה DDWRT אפשר לשנות את הזמן שבו הנתב שומר את החיבורים או משהו כזה מחמישה ימים לאיזה 20 דקות,דבר שמוריד ממנו "לחץ" ועוזר לענייני ה-P2P וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה ידוע שלטורנטים יש בעיה עם הנתב בקושחה המקורית

Special note for users with Linksys WRT54G/GL/GS routers, there are severe problems with them when running any P2P app (read for fix)

The following note does NOT apply to WRT54G/GS v5/v6/v7s! Use the latest official firmware (1.00.9+) with those, they do not suffer from this specific problem (though they do suffer from different problems).

The default firmware for Linksys (and all replacement firmwares except for the latest DD-WRT and HyperWRT Thibor) have a severe problem where they track old connections for FIVE days, which causes the router to hang when using P2P apps, or any software that generates a lot of connections. DHT only aggravates the situation because of the number of connections it generates.

http://www.utorrent.com/faq.php

בכל מקרה אם תברר את שם ספק האינטרנט שלך, שם המשתמש וסיסמא זה באמת עניין פשוט של כמה דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 012

שם משתמש אני יודע,סיסמא אני צריך לברר.

כעיקרון יש עוד איזה שהם סיכונים ? סיכונים דומים לאלו שמעדכנים ביוס בלוחות M אולי?

ואין לי מושג לגבי איזה גרסאת יש לי עכשיו,כי ראיתי ששאלתם אם יש לך V5 אז אני כן צריך מיני או לא צריך מיני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- v5 מתייחס ל- G, לא ל- GL.

בכל מקרה, תתקין Tomato. שם לא צריך (ובכלל אין) גרסת mini בשום שלב ולשום גרסה. ברירת המחדל של Tomato כבר מטפלת בבעיה עם שיתופי הקבצים (ולמיטב ידיעתי גם גרסאות עדכניות של DD), כך שמעבר להגדרת החייגן אין הרבה מה לשנות.

סיכון? יש סיכון בכל החלפת קושחה. הבנתי שאפשר להתאושש מזה, אבל לא טרחתי לקרוא את ההוראות - במקרה שלי השדרוג עבר בלי שום בעיה.

נ.ב. 20 דקות? זה לא רעיון טוב לדעתי. מצד שני, גם חמישה ימים זה רעיון מטורלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...