AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג. - עמוד 15 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג.

yot

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ממש לא נכון...

לפי מה שאתה אומר אפשר להריץ מעבד ב-2.5 וולט וכל עוד הוא יהיה מספיק קר לא יגרם לו נזק וזה מן הסתם לא נכון.

ככל שמעלים מתח ו/או טמפרטורה (או שניהם) מקצרים את אורך החיים של המעבד, בכמה אף אחד לא יכול להגיד בדיוק אבל בוודאות זה לא בריא לו.

מצד שני, גם ככה תוך שנה-שנתיים מחליפים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון...

לפי מה שאתה אומר אפשר להריץ מעבד ב-2.5 וולט וכל עוד הוא יהיה מספיק קר לא יגרם לו נזק וזה מן הסתם לא נכון.

ככל שמעלים מתח ו/או טמפרטורה (או שניהם) מקצרים את אורך החיים של המעבד, בכמה אף אחד לא יכול להגיד בדיוק אבל בוודאות זה לא בריא לו.

מצד שני, גם ככה תוך שנה-שנתיים מחליפים ;D

התכוונתה חודש עד חצי שנה

תלוי מתי המעבד המצוין לOC הזול הבא יוצא :jump:

ומעבד יכול למות כל רגע תחת OC לך תדע אבל ממש לא סביר שזה יקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, הגיע לידיעתי שהגיעו לחנות מצויינת בארץ מסטפינג JIUHB המופלא! מומלץ מאד.

ואל תשאלו אותי מה החנות (גם לא בפרטי) אני רק ירמוז שהחנות נמצאת האיזור השוואת המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

דבר ראשון, אני מתנצל על הזיוף.

דבר שני, הזיוף היה רק כדי להכנס לOCDB, ומכיוון של היתה לי תמונה זמינה (עדיין אין לי הארדדיסק..) אז ניסיתי לזייף אחת. כמובן זכל זה קרה בגלל שאני בן 14 ואני אידיוט שמושפע מלחץ של אחרים...

כנראה שבזמן הקרוב (אם ייסתדר..) com יגיע אליי לאשר את הפרוייקט של (BTW, המחשב עדיין יציב על 220 באס..) ואז אני מקווה שתבינו שהכל היה פזיזות שלי..

ולאלה שעדיין לא מאמינים לי, שיחכו קצת מעוד זמן (אני מקווה, ככה אמר לי היבואן של ההארדדיסק..) ואני אתן קישור לORB, תמונה מסנדרה ותמונה מWCPUID (אמיתית, לא מזוייפת.. ;))

The_Byter,

אני דיי בטוח שאתה לא תאמין לי עדיין, אז אני מבקש ממך לשמור על איפוק עד שאני אתן לך קישור לORB. רק אז תוכל לתת את דעתך.

ולכל הספאמרים שניצלו את הדיון הזה, Shame on ya all Niggas.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YOT לא מתכוון להגיב? כי אם אין סיבה אמיתית אז זה באמת מעשה עלוב לעשות כזה דבר, ועוד לעדכן בהמצאות

בינתיים הנה שיר להקדשה

System of a Down & Wu Tang - Shame On A Nigga

???

אז יש, ולכן זה בסדר. בכל מקרה מחכים לתמונות (ועדיין השיר יפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...