AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג. - עמוד 14 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג.

yot

Recommended Posts

*הודעה זו מכתבה מהמערכת של Oscci*

Jim השאיל לי את החשבון שלו בזמן שהוא לא בארץ,במקרה שמתי לב שמשהו לא בסדר בתמונה זו:

2200_220%20FSB.jpg

אם ה-System Bus נמצא על 220,הClock לא אמור לציין 440Mhz ???...

זה די מוזר שרשום שם 140 ::).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי מילים התמונה אומרת הכל.... ?!@#?!?@#

נתחיל:

140x11 = 1540 ולא 2200 !

140 בDDR זה 280 לא 220 !

ואפילו עם נעשה 11x220 זה 2420 ולא 2200 <---(לחישוב הנ"ל אין שום קשר למציאות)

תגיד YOT אתה עושה מאיתנו צחוק ?!@ (יצא חרוז LOL)

*אין בושה בביצועים נמוכים אם הם הושגו ביושר אבל לרמות ? בושה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה פרסמתי את התמונה...

דברים מאוד לא מובנים בה...

עוד דבר שלא מובן, שSSE מסומן שהוא לא נתמך (מעבדי אטלון תומכים כבר הרבה זמן)

יוט, אתה חייב לנו הסברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מאוד מוזר קרב לי כרגע כשניסיתי להריץ בבאס 200 ומכפלה 10 אז המחשב עשה ריסט ומאז לא הצלחתי לעלות את הווינדוס לא משנה מה עשיתי אפילו כשהחזרתי אותו למצב ברירת מחדל גם לא עזר. איפזתי ביוס והחלפתי למעבד אחר.

בסופו של דבר זה היה הווינדוס טוב שיש לי קובץ IMAGE של GHOST עם נקי ועכשיו הכל עובד.

אבל למה זה קרה? איך אני יכול למנוע שזה יקרה שוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

לפחות תזיף כמו שצריך...

אני עשיתי 2150 בערך עם ה1700 שלי, אבל הוא נשרף צורה טראגית. אבל יש לי תמונה של WC אמיתית, ולא מפוברקת.

בנתים אני השיאן ;D

עכשיו אני מחכה ל1700 החדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מאוד מוזר קרב לי כרגע כשניסיתי להריץ בבאס 200 ומכפלה 10 אז המחשב עשה ריסט ומאז לא הצלחתי לעלות את הווינדוס לא משנה מה עשיתי אפילו כשהחזרתי אותו למצב ברירת מחדל גם לא עזר. איפזתי ביוס והחלפתי למעבד אחר.

בסופו של דבר זה היה הווינדוס טוב שיש לי קובץ IMAGE של GHOST עם נקי ועכשיו הכל עובד.

אבל למה זה קרה? איך אני יכול למנוע שזה יקרה שוב?

בטל UDMA בBIOS לHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זה יוריד את ביצועי הHD.

למה ? תראה, כשאתה עולה מעבר למחלק האחרון שיש ללוח אתה מעלה את הAGP\PCI מעל התדר הרגיל 33\66 נכון?

כשהPCI מעל התדר שלו אתה בעצם מעלה את רוחב הפס לHD (הבקר של הHD מקבל אותו תדר מחולק כמו הPCI)

ולכן עם עלית לרמה שהיא בעיתית לHD הBOOT SECTOR שלו נדפק... (מה שהיה שם בכל אופן) לכן אם אתה יודע מאיזה תדר הHD קורס אז מאותה נקודה תמשיך כשהUDMA בBIOS מבוטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מעלה את הבאס בביוס אז עולה ליאוטומטית המהירות של הPCI והAGP וכתוב מה מהירות הזיכרון.

למה כשאני שם באס 200 הוא מראה 400 מגההרץ וכשאני שם באס 165 הוא מראה 412מגההרץ וגם הPCI וAGP יותר מהירים מאשר כשבאס 200?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשמחת כל הספקנים, העיליתיע את הפרוייקט שלי למאגר האוברקלוקינג של האתר בצרוף תמונה WCPUID.

אדוני ליצן החצר!

אדוני מזיף את כל התארדשך20 עמודים על דבר שבכלל לא קרה!

אדוני צריךלעוף מהפורום לדעתי!

אדוני יקרא לליברמן ישבור לYOT כמה עצמות!

אדוני רצה לזיף תוצאה כדי לזכות בתחרות אוברקלוקינג!

אדוני ליצן החצר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שמתי באס 180 ו מכפלה 11 הכל יציב וטוב

טמפרטורה 31 ברגיע 35 בעומס.

הבעיה היא שאני לא מצליח להכניב כל באס שאני רוצה נגיד שמתי באס 166 ו מכפלה 12 אז הלוח התחיל לצפצף שהוא לא מזהה כרטיס מסך.

ועוד כל מיני שילובים של מכפלה ובאס

יש לכם מושג למה?

אגב הכי גבוה שהגעתי זה מכפלה 10 ובאס 200 לצערי אין לי תמונה של זה בWCPUID ועכשיו אין לי כוח לשים את זה כי יכול להיות שהוא שוב יצפצף ואז שוב צריך לאפס את הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...