AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג. - עמוד 20 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג.

yot

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נסה שוב, ערכתי.

BTW, 12334 in 3D Mark 2001

עם כל הדיבורים אני עדיין לא רואה מעל 14000, אני מזכיר. אני היתי במעבד ב2090 (סטוק יחסית....) ובאס 209. וכרטיס ב580/315 (בלי כל מיני ושינוי , איך שקיבלתי אותו ככה הוא נשאר).

יאללה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי ל190X11 על1.85 משום מה אני לא יכול לשנות מכפלות אבל אני אסדר את זה בכל מקרה זה 2090

זה יציב במשחקים אבל PRIME 95 אומר שיש שגיאה אחרי כמה שניות של פעולה

ויציב במשחקים זה משחק של איזה שעה + באנריל 2 ...

ובנתיים אין לי תמונה להראות בגלל שאין לי לאיפה להעלות אותה..

תוצאתה ב3DMARK

2001SE-15862

2003-4944

כשאני אעלה את הפרוייקטים לרשת אני אתן לינק לORB

שברתי אולי איזה שיא ישראלי ? :)

טוב כנראה שאני לא אוכל להעלות את הפרוייקטים לאורב ה2003 אני לא חושב שאפשר להעלות משהו שמור וה2001 אומר שאי אפשר לפרסם את הפרוייקט בגלל איזהשהיא סיבה

רשום אצלהם שזה יכול להיות בגלל שמשהו לא מתאים להם שם במחינת חומרה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפיסטו, הייתי אומר יפה מאד, זה טוב, לא יותר... אני בטוח שתתגבר על כל המכשולים ( אני הרי צפיתי שאתה לוקח, אתה לא יכול לאכזב אותי! ;) ) .

ואנשים, אהממ, בשביל מה שיבי פתח את הדין על הטיברידים ביים? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב הגבתי גם בדיון שלו

ערכתי את ההודעה שלי ככה שזה לא נראה כמו הודעה חדשה

בכל מקרה עליתי על הבעייה!!

פישפשתי קצת בפורמים בחו"ל והגרסאת ביוס שלי לא יכול לפתוח מכפלות בכלל יותר נכון לא תומכת בזה

מחר אני אעדכן לגרסא הכי חדשה (ונקווה שלא יהיה לי אותו מזל נאחס כמו עם האביט) ואז אני אתחיל לעלות מכפלות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב הגבתי גם בדיון שלו

ערכתי את ההודעה שלי ככה שזה לא נראה כמו הודעה חדשה

בכל מקרה עליתי על הבעייה!!

פישפשתי קצת בפורמים בחו"ל והגרסאת ביוס שלי לא יכול לפתוח מכפלות בכלל יותר נכון לא תומכת בזה

מחר אני אעדכן לגרסא הכי חדשה (ונקווה שלא יהיה לי אותו מזל נאחס כמו עם האביט) ואז אני אתחיל לעלות מכפלות :)

כמה דברים:

א. למה להעלות מכפלה? עוד לא מיצית את ה-FSB לדעתי. אתה יכול לנעול PCI/AGP? אם כן אז תן לו בראש :)

תגיע ל-200+ ואז תתחיל לנסות לשחק עם המכפלה (הייתי מתחיל ב-10 ומתקדם משם)

ב. מה לגבי מתח? כמה אתה צריך בשביל 2090? ומה הטמפרטורה?

ג. PRIME95 נופל OC לא שווה כלום.... לא חוכמה אם לא יציב לגמרי ועם כל הכבוד ל-UNREAL2.......

ד. לגבי ג' נסה אולי להעלות VCORE בקצת (אם עדיין לא עשית את זה)

2090 זה כלום למעבד כמו שלך.... אל תעשה בושות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

א. למה להעלות מכפלה? עוד לא מיצית את ה-FSB לדעתי. אתה יכול לנעול PCI/AGP? אם כן אז תן לו בראש :)

תגיע ל-200+ ואז תתחיל לנסות לשחק עם המכפלה (הייתי מתחיל ב-10 ומתקדם משם)

ב. מה לגבי מתח? כמה אתה צריך בשביל 2090? ומה הטמפרטורה?

ג. PRIME95 נופל OC לא שווה כלום.... לא חוכמה אם לא יציב לגמרי ועם כל הכבוד ל-UNREAL2.......

ד. לגבי ג' נסה אולי להעלות VCORE בקצת (אם עדיין לא עשית את זה)

2090 זה כלום למעבד כמו שלך.... אל תעשה בושות :)

הנעילה מופעלת אוט' כל פעם שאתה מעלה את הFSB וכמו שאמרתי זה לא יציב ואין לי עוד מתח לתת לו

הטמפ' בין 30-40 בפעם הראשונה שהדלקתי הוא היה על 28 ואח"כ נשאר על 29-30 ,קריר....

בכל מקרה עכשיו יש בעייה אחרת עדכנתי את הביוס אתמול אבל יש בעיות

הכול עובד אבל אין פוסט ,התוכנת דיבור של הלוח אומרת שיש בעייה עם הזכרון יעני הבדיקת נכשלה :-\

ironeddie , תודה ;)

טוב כרגיל הלכתי לפורמים המעולים של חו"ל ותוך דקות מצאתי פתרון ;D

בעייה ידועה אבל לא קרתה לי מקודם

הזכרון הצפציפי שלי (corsair 3200C2) עושה בעיות ביחד עם הלוח בביוסים מסויימים (הקודם לא עשה שום בעיות )

בכל מקרה אני חייב להשיג סטיק של 266 רק בשביל לעשות BOOT לשנות כמה הגדרות ולהעיף את הביוס המסריח הזה לאלף עזזאל :AR15: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...