מה אתם אומרים שווה לקנות עכשו ? x-box 360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים שווה לקנות עכשו ? x-box 360

shlomi767

Recommended Posts

לא ידוע על הוזלה בקרוב

ואם אתה מתכנן לשחק בLIVE

שבלי זה אתה לא יכול לשחק במולטיפליר מקוון ב360 אז המצב מאוד בעיתי

אני בארץ במקום הייתי קונה מחשב חזק אם ידית 360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אתה לא היית קונה בארץ את ה-360 למה? בגלל שהם עושים באנים לישראלים מה-live או משהו?

בקשר להוזלה, אין לי מושג, אבל אני יודע שאני מחכה לגרסה עם המעבדים הקטנים של ה-65nm שיפתרו את בעיית ההתחמות ושאני לא אצטרך כל הזמן לפחד עליו ולא לשחק בו יותר מדי כדי שלא יהרס... :bash:

בקשר לצ'יפ, כבר יצא, אבל למה? ה-firmware גם עושה את אותו דבר וגם בטוח יותר בהרבה!!! בנוסף אפשר להסיר/לעדכן בלי בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אתה לא היית קונה בארץ את ה-360 למה? בגלל שהם עושים באנים לישראלים מה-live או משהו?

זה אחת מהסיבות

חוץ מיזה שמשחקים כמו DIRT יוצאים גם ל360 וגם לPC ביחד

ובPC זה יהיה יותר זול בהרבה בארץ ואם יהיה מצב מקוון בPC רוב הסיכוים הוא יהיה בחיינם וב360 בטוח לא

אם בכלל תצליח לשחק ברשת למה לקנות 360?

DIRT זה דוגמה אחת ונתתי אותה כי זה המשחק היחיד כרגע שאני חושב שאני יקנה שהוא יצא

אבל יש הרבה דוגמאות ולא משנה אם זה פירטיות או מקורי בארץ מחשב חזק מנצח בקלות את ה360

ולמשחקי שונים שאין במחשב יש תWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין יש לך בעיה רצינית אתה כל הזמן יוצא בהקצנות, בעלות של ה-360 בארץ אין שום מחשב שמתקרב לביצועים של הקנוסולה, עדיין לא הייתה חסימה של משתמשים מישראל אז תפסיק לזיין את השכל כל הזמן. DIRT זה עוד משחק מרוצים מפגר, BFD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DIRT יוצא גם ל360 אז אתה יורד עליו? :s07: :s07: :s07:

ומפגר?-

The work-in-progress version of DIRT that we saw showed off the graphical prowess of Codemasters' new Neon engine to great effect, with huge draw distances and impressive lighting effects being among the most memorable of its features. The highly detailed car models were also very impressive, although the only time we were ever really able to fully appreciate them was when we were treated to slow-motion replays. We rarely noticed any drops in the frame rate during the demo and were assured that the finished game will be locked at 50 frames per second. And, for those of you who prefer not to drive using an analog stick or a directional pad, we're told that force-feedback steering wheels will be supported. We look forward to bringing you more information on DIRT as soon as it becomes available.

http://www.gamespot.com/pc/driving/cmr07/news.html?sid=6167783&mode=recent

932886_20070419_screen008.jpg

הוא גם מבוסס על Colin McRae שקיבלה ציונים טובים

בעלות של ה-360 בארץ אין שום מחשב שמתקרב לביצועים של הקנוסולה

מעניין מאוד כי כבר שאובוויליון יצא עשו בדיקות

וכבר אז מחשב חזק ניצח ת360 בגרפיקה

אז בטח שהיום חוץ מפורטים גרועים כמו LP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחת מהסיבות

חוץ מיזה שמשחקים כמו DIRT יוצאים גם ל360 וגם לPC ביחד

ובPC זה יהיה יותר זול בהרבה בארץ ואם יהיה מצב מקוון בPC רוב הסיכוים הוא יהיה בחיינם וב360 בטוח לא

אם בכלל תצליח לשחק ברשת למה לקנות 360?

DIRT זה דוגמה אחת ונתתי אותה כי זה המשחק היחיד כרגע שאני חושב שאני יקנה שהוא יצא

אבל יש הרבה דוגמאות ולא משנה אם זה פירטיות או מקורי בארץ מחשב חזק מנצח בקלות את ה360

ולמשחקי שונים שאין במחשב יש תWII

יש לא מעט משחקים שווים שלא יצאו למחשב... ויש יותר שיצאו גם למחשב, אבל עדין יש ל-360 יתרון מבחינת משחקים.

ומה שדובי התכוון, שבמחיר של ה-360 אתה לא יכול לקנות מחשב שמגיע לרמה שלו.

ואני מניח שרוב האנשים שקונים 360 רואים בזה מן "השקעה" לטווח הארוך, וזאת מכיוון שאין צורך ולא הייה צורך בשידרוג החומרה, ובמשך שנים רבות ימשיכו להוציא משחקים שמתאימים ב-100% ל-360, ולא צריך להסתכל על הדשא של השכן כי לו זה עובד טוב יותר, וזה עושה לך שקט נפשי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשחק ברשת זה דבר שפחות חשוב לך כרגע. ואם אין לך איך להשיג את הXBOX מחו'ל בזול, אז תיקנה בארץ אין לך ברירה.

מן הסתם יום אחד הוא יהיה זול, אבל מתי? וכמה זמן כבר תחכה? המחירים קצת יורדים פה ושם אבל לא משהו רציני.

אני כניראה קונה את הXBOX360 בקרוב... אם אתה רוצה אני מנסה לעשות קנייה קבוצתית של מספר אנשים ביחד ואז אולי נקבל את המחיר הזול בארץ. אם אתה מעוניין גם אז שלח הודעה פרטית :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחו"ל, תמיד אפשר למצוא אתר מחו"ל שעושה משלוחים לארץ ועדין ישאר זול יותר, אבל הבעיה שאין אחריות...

אבל גם אם אתה קונה מהארץ 360 עם עידכון ה-firmware ואחריות לשנה, העידכון הזה עולה מלא כסף!!! משהו כמו 600 שקל, הם אשקרה גונבים כסף, כאילו מה הם כבר עושים? מנצלים את זה שבארץ יש הרבה בורים!!! זה גניבה מטורפת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנויות מסויימות הוא עולה 250-350 הציפ עולה 600..

צודק, בסביבות ה-350, אבל עדין גניבה!

ונגיד בחנות הזול שמוכרת ב-2800 אין בכלל אופציה כזאת, רק צ'יפ ( להתרחק! ) יקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, בסביבות ה-350, אבל עדין גניבה!

ונגיד בחנות הזול שמוכרת ב-2800 אין בכלל אופציה כזאת, רק צ'יפ ( להתרחק! ) יקר!

נו אז? שיעשה את השידרוג חומרה במקום אחר. חוץ מזה הצ'יפ יכול לעזור בכניסה לLIVE בלי להיחסם עם משחק מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עוד לא מבין שהם מתכננים לחסום גם מאזורים לא מורשים?

אני מבין שאתה מת לקנות 360 ואני מבין שאתה תיקנה בסוף בכל מיקרה

אבל בעניין הLIVE גם אם מקורי זה בעיה כי כרגע אתה חייב לקנות כרטיס מנוי

במקום לישתמש בויזה וגם זה בעתיד מאוד יכול להיות שלא יעזור כי היא לא אזור רישמי לLIVE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם אם אתה קונה מהארץ 360 עם עידכון ה-firmware ואחריות לשנה, העידכון הזה עולה מלא כסף!!! משהו כמו 600 שקל, הם אשקרה גונבים כסף, כאילו מה הם כבר עושים? מנצלים את זה שבארץ יש הרבה בורים!!! זה גניבה מטורפת!!!

לא שמעת? הגנב מגנב פתור. הם יוצאים בעסק הזה בסדר גמור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עוד לא מבין שהם מתכננים לחסום גם מאזורים לא מורשים?

אני מבין שאתה מת לקנות 360 ואני מבין שאתה תיקנה בסוף בכל מיקרה

אבל בעניין הLIVE גם אם מקורי זה בעיה כי כרגע אתה חייב לקנות כרטיס מנוי

במקום לישתמש בויזה וגם זה בעתיד מאוד יכול להיות שלא יעזור כי היא לא אזור רישמי לLIVE

עכשיו הבנתי :yelclap: אבל לא אכפת לי מי צריך כשיש חברים.. :)

ועדיין אף אחד לא אמר אם יש אפשרות למשל במשחק NBA2K לשחק אחד נגד השני דרך אי פי ולא דרך שרת וככה לא צריך להיות מנוי לLIVE.

מישהו יודע איפה על הXBOX רשום שהוא PAL או NTSC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...