תחרות הבדיחה הכי מצחיקה :)-ההרשמה כבר נסגרה! נפתח אשכול הצבעה. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות הבדיחה הכי מצחיקה :)-ההרשמה כבר נסגרה! נפתח אשכול הצבעה.

Tomerb1

Recommended Posts

איש ענקי ומפחיד מגיע לפאב ומתיישב.

הוא פונה לברמן ושואל אותו כמה עולה בירה...הברמן משיב "3 ש"ח".

האיש אומר לו "תן לי בירה", ומוציא 3 שקלים מהכיס, אחד הוא מניח על הדלפק, אחד הוא זורק על הרצפה מימינו ואחד על הרצפה משמאלו.

הברמן שואל אותו "מה אתה משוגע" , האיש אמר לו "שתוק ותן לי את הבירה"...הברמן שפחד מהגודל שלו הביא לו את הבירה ואסף בעצמו את השקלים.

שבוע אח"כ הגיע שוב האיש לפאב, וביקש שוב בירה.

הברמן אמר לו "3 שקל".

האיש הוציא 3 שקלים, אחד הניח על הדלפק, את השני העיף לעברו השני של הפאב ואת השלישי העיף למאחורי הבר.

הברמן העצבני שוב לא יכל לעשות כלום, נתן לאיש את הבירה והלך לאסוף את השקלים.

לאחר כמה ימים הגיע האדם שוב וביקש בירה, הברמן אמר לו "3 שקל".

האיש הוציא מטבע של 5 והניח על הדלפק.

הברמן, שהבין שזהו רגע הנקמה שלו הוציא את 2 השקלים של העודף לאיש, אחד הוא העיף כ"כ רחוק לימין שהמטבע עף דרך הדלת למחוץ לפאב.

את השני הוא העיף כ"כ רחוק שמאלה, שהוא נכנס לתוף האסלה בשירותים.

האיש, שהיה טיפה מבולבל ממה שקרה הרגע, חייך לברמן, הוציא שקל מהכיס, הטיח אותו על הדלפק ואמר "עכשיו תביא לי עוד בירה".

מצטער על האורך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שלי:

צרפתי, איטלקי וישראלי נתפסו בידי שבט קניבלים.

הקניבלים קבעו שלכל אחד תהיה בקשה אחת לפני שהם פושטים לו את העור והופכים אותו לסירה.הם באים לצרפתי ושואלים אתו מה בקשתו. הוא עונה להם: אני רוצה ארוחה

טובה עם כבד אווז, שבלולים,ארוחה כמו שצריך. הקניבלים הלכו הכינו לו ארוחה גדולה ומפוארת.יום למחרת פשטו לו את העור והפכו אותו לסירה.

הגיע התור של האיטלקי. הוא אומר: אני רוצה אשה יפה וחטובה ללילה סוער.

הלכו הביאו לו את האשה הכי יפה בשבט ללילה כמו שביקש.יום למחרת פשטו לו את העור והפכו אותו לסירה.

הגיע התור של הישראלי. הקניבלים באים אליו ושואלים אותו מה בקשתך?

הוא אומר להם: אני רוצה מזלג!

טוב אם זה מה שהוא רוצה נביא לו מזלג. הקניבלים הלכו הביאו לו מזלג. הישראלי לוקח ת`מזלג ומתחיל לתקוע לו את המזלג בעור וצועק: זובי שתעשו ממני סירה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שלי:

צרפתי, איטלקי וישראלי נתפסו בידי שבט קניבלים.

הקניבלים קבעו שלכל אחד תהיה בקשה אחת לפני שהם פושטים לו את העור והופכים אותו לסירה.הם באים לצרפתי ושואלים אתו מה בקשתו. הוא עונה להם: אני רוצה ארוחה

טובה עם כבד אווז, שבלולים,ארוחה כמו שצריך. הקניבלים הלכו הכינו לו ארוחה גדולה ומפוארת.יום למחרת פשטו לו את העור והפכו אותו לסירה.

הגיע התור של האיטלקי. הוא אומר: אני רוצה אשה יפה וחטובה ללילה סוער.

הלכו הביאו לו את האשה הכי יפה בשבט ללילה כמו שביקש.יום למחרת פשטו לו את העור והפכו אותו לסירה.

הגיע התור של הישראלי. הקניבלים באים אליו ושואלים אותו מה בקשתך?

הוא אומר להם: אני רוצה מזלג!

טוב אם זה מה שהוא רוצה נביא לו מזלג. הקניבלים הלכו הביאו לו מזלג. הישראלי לוקח ת`מזלג ומתחיל לתקוע לו את המזלג בעור וצועק: זובי שתעשו ממני סירה!!!

אחחחח זה היה תותח.. לא צחקתי ככה מכל הבדיחות

איפה ההיתה בהרשמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעל רוצה לשכב עם אשתו בלילה , האישה מסרבת ואומרת שהיא לא יכולה בגלל שיש לה תור בבוקר לגניקולוג

הבעל עונה לאשתו , אני מקווה שאין לך גם תור לרופא שיניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעל רוצה לשכב עם אשתו בלילה , האישה מסרבת ואומרת שהיא לא יכולה בגלל שיש לה תור בבוקר לגניקולוג

הבעל עונה לאשתו , אני מקווה שאין לך גם תור לרופא שיניים

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כאילו כל הזמן הזה ניסה לדפוק אותו, הוא לא ציפה שיצאו לו 3 אסים, כפי שזה נשמע עד המשפט האחרון הוא תכנן שהוא ירויח את כל המיליונים ושיצאו לו 3 אסים ברצף ושזה מין "כוח מיוחד" או משהו כזה... אבל בסוף התברר שהוא סתם ניסה לדפוק אותו ובפוקס בלתי יאומן יצאו לו 3 אסים ברציפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיחה עם האסים פשוט מאפנה... :nixweiss: :nixweiss:

אנשים חושבים שהם לא מבינים ת'אנגלית כי זה לא מצחיק אותם... אבל העניין שהם הבינו נכון, הבדיחה פשוט גרועה.=\ תכלס.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...