תחרות הבדיחה הכי מצחיקה :)-ההרשמה כבר נסגרה! נפתח אשכול הצבעה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות הבדיחה הכי מצחיקה :)-ההרשמה כבר נסגרה! נפתח אשכול הצבעה.

Tomerb1

Recommended Posts

בדיחה לא שלי... אבל קרעה אותי :)

לפני חצי שנה, אח שלי נוסע בנתיבי איילון, השעה 1 וחצי אחרי חצות, אחי נוסע על 130 קמ"ש, לפתע ניידת שעמדה בשוליים דולקת אחריו ומבקשת ממנו לעצור, הממזר נותן גז, 130, 140, 150 קמ"ש, והשוטר אחריו, אחי כבר מגיע ל 180 קמ"ש, השוטר לא מוותר וממשיך לדלוק אחריו, אחי מרגיש שהוא הולך לאבד את הרשיון, ואולי גם את החופש, ומחליט לעצור בצד, השוטר ניגש אליו, מבקש רשיונות, ושואל אם הוא מבין את חומרות העבירה, גם נסע על 180 קמ"ש, וגם בריחה משוטר, אחי מתנצל, כמעט בוכה לשוטר ואומר לו שיש סיבה והגיון מאחורי המעשה המוזר, השוטר הרומני אומר לו, אם תצליח לשכנע אותי שיש לך סיבה מוצדקת לעבירת התנועה החמורה, אני משחרר אותך ללא דו"ח,,,,,,

אחי אומר לו, אני נשויי 24 שנים לאשתי זנ'ט,

לפני שבועיים אשתי ברחה מהבית, ועברה לגור אצל שוטר גרוש מגבעתיים, הייתי בטוח שזה אתה, ואתה רוצה להחזיר לי אותה !!!! השוטר היה בהלם, החזיר לו את הרשיונות ושלח אותו לדרכו,,,, אמיתי לחלוטין.

נלקח מפה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3401247,00.html תגובה 57...

יאללה תנו לו להשתתף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מצטער אבל אני חייב עוד אחת

איש אחד שיש לו לאדה (רכב) נתקע באמצע שום מקום

הוא עוצר מישהו עם SLR (רכב)שיש לה נגרר ומבקש עזרה

במפתיע מסכים האיש לעזור לו והם מסכמים שאם יקרה משהו לאיש שבלאדה הוא יהבהב ויצפצף ושלא יעברו את ה80 קמ"ש

אוקיי הם נוסעים ... אחרי כמה דקות עוברת מרצדס SLK (רכב)ב180 קמ"ש לידו והאיש בעל הSLR בא ללחוץ על הגז אבל נזכר באיש מאחור שבלאדה

אוקיי ממשיכים לנסוע .... פיתאום עוברת M6 (רכב)לידו ב220 קמ"ש והאיש בלי להסס מפציץ בגז מגיע אליו ב250 קמ"ש ושניהם מאיצים ל300

האיש בלאדה מצפצף ומהבהב בלי סוף

פיתאום הם עוברים ליד ניידת

בדו"ח חיפוש אחר העבריינים היה רשום 3 נהגים נוסעים ב300 קמ"ש מרצדס,BMW, ולאדה שמצפצפת ומהבהבת שיתנו לה לעבור ...

חמוד לא ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים גם אותי..

איזה רב אחד רוצה לראות כמה הבנות שלו שובבות וכמה הן משתרללות

אז הוא קרא לשלושת הבנות שלו.

הוא קרא לבת הבכורה ואמר לה להיכנס איתו לחדר. איך שהיא נכנסת הוא מוריד את המכנסיים ושואל אותה "את יודעת מה זה?"

אז הבת אומרת לו "כן בטח, זה זין", הרב מטיס לה סטירה ומעיף אותה מהבית.

לאחר מכן הוא קורא לבת האמצעית. מוריד את המכנסיים ושואל אותה "את יודעת מה זה?" , וגם הבת הזאת עונה "בטח, זה זין"

גם לה מעיף הרב כאפה ומעיף אותה מהבית

אח"כ הוא קורא לבת הכי קטנה שלו, מוריד את המכנסיים ואומר לה "את יודעת מה זה?"

אז היא אומרת "לא". אז הרב אומר לה "תדעי בתי, זה זין"

אז הבת הצעירה מתפוצצת מצחוק "פחחח, זה זין זה?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, יש כאן אחלה בדיחות!

X_Dror : חזק!

lonbenon: וואי, קרעת אותי מצחוק!!! בנתיים אתה המוביל לדעתי...

SerpentMage: גם חזק, אבל כבר קראתי את זה בת'רד הבדיחות הכי גרועות...

postup: אתה בטוח שלא העתקת את הבדיחה ממני באחד הת'רדים על הבדיחה הכי גרועה או משהו כזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לבכות מרוב צחוק שקראתי את הבדיחה הזאת:

שני חברים מביטים בכלב שמלקק לעצמו תביצים

אחד מהם מתפעל ואומר: הלוואי ויכלתי לעשות את זה

השני משיב: וואלה? אני הייתי מעדיף ללטף אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלח שחזר הביתה לאחר שהיה בים במשך שישה חודשים מספר לחברו: אל תשאל איזה פדיחה. ביליתי עם אשתי לילה סוער ואחר כך נרדמנו שנינו. בבוקר כשרק פקחתי את עיני שכחתי שאני נמצא בבית ומתוך הרגל... הוצאתי מהארנק שטר של 100 דולר ונתתי לה. אומר החבר: לא נורא, מלח, חצי שנה מחוץ לבית, היא בטח תבין ותסלח... עונה המלח: לא זו הבעיה !!! מה שמשגע אותי שאשתי החצי רדומה... לקחה את השטר של 100 דולר... ובעיניים עצומות... הושיטה לי עודף של 20 דולר מתוך השידה שליד המיטה !!!!!!!!!!!!!!!!!! :kopfpatsch:

הינה עוד בדיחה, אבל היא מחוץ לתחרות, סתם לקטע....

יהודי בריטי ורוסי ערכו ביניהם תחרות בעלת שלושה שלבים, בשלב הראשון הם צריכים לשתות 15 בקבוקי וודקה, בשלב השני הם צריכים להכנס לכלוב של אריה וללחוץ לו יד, ובשלב השלישי מי שמצליח להגיע לשם מגיע לזונה, היהודי מגיע מתחיל לשתות כולו מסטול נכנס לכלוב של האריה שומעים שאגה והוא בורח, הבריטי התחיל לשתות כולו מסטול נכנס לכלוב של האריה ובורח, הרוסי שותה לו בכיף, נכנס לכלוב של האריה שומעים שאגות ואז הרוסי שואל: "איפה זונה ללחוץ יד?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן דיברו בתראד בפורום על הקאסמים בשדרות אז למה לא ליצחוק על זה בכל זואת עדיף למות עם חיוך

יום ראשון נפל קאסם

יום שני נפל קאסם

יום שלישי נפל קאסם

יום רבעי נפל קאסם

יום חמי..

לילה טוב, בדיחה עצובה, ואל תגידו לא יפה וכוליי אני גר בשדרות וחלס נימעס לי להיות בדיכאון מי זה שנופלים קאסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש אחד חלם :sleep: שהוא אוכל מרשמלו ענאקייייי :funn:

בבוקר הוא לא מצא תכרית שלו :puke:

:lol:

חחח זה הכי הצחיק אותי.. כל השאר לא ממש בגלל שהם מוכרות!

כמו כן דיברו בתראד בפורום על הקאסמים בשדרות אז למה לא ליצחוק על זה בכל זואת עדיף למות עם חיוך

יום ראשון נפל קאסם

יום שני נפל קאסם

יום שלישי נפל קאסם

יום רבעי נפל קאסם

יום חמי..

לילה טוב, בדיחה עצובה, ואל תגידו לא יפה וכוליי אני גר בשדרות וחלס נימעס לי להיות בדיכאון מי זה שנופלים קאסמים.

חחחח הבדיחה לא משו.. זה אתה שהצחקת אותי!!! בוקר טוב לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש אחד שיש לו לאדה (רכב) נתקע באמצע שום מקום

הוא עוצר מישהו עם SLR (רכב)שיש לה נגרר ומבקש עזרה

במפתיע מסכים האיש לעזור לו והם מסכמים שאם יקרה משהו לאיש שבלאדה הוא יהבהב ויצפצף ושלא יעברו את ה80 קמ"ש

אוקיי הם נוסעים ... אחרי כמה דקות עוברת מרצדס SLK (רכב)ב180 קמ"ש לידו והאיש בעל הSLR בא ללחוץ על הגז אבל נזכר באיש מאחור שבלאדה

אוקיי ממשיכים לנסוע .... פיתאום עוברת M6 (רכב)לידו ב220 קמ"ש והאיש בלי להסס מפציץ בגז מגיע אליו ב250 קמ"ש ושניהם מאיצים ל300

האיש בלאדה מצפצף ומהבהב בלי סוף

פיתאום הם עוברים ליד ניידת

בדו"ח חיפוש אחר העבריינים היה רשום 3 נהגים נוסעים ב300 קמ"ש מרצדס,BMW, ולאדה שמצפצפת ומהבהבת שיתנו לה לעבור ...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסי ואמריקאי יושבים במסעדה

האמריקאי שואל את הרוסי "תגיד לי משהו, איך זה שאנחנו האמריקאים תורמים כסף לכל העולם, מפיצים דמוקרטיה ואת החיים הטובים...וכולם שונאים אותנו? ואיך זה שאתם הרוסים מנהלים משטרה חשאית, מסכסכים בין מדינות ומחסלים מתנגדי משטר...וכולם מעריצים אתכם?"

הרוסי משיב "אענה לך בצורה פשוטה - רואה את הכלב שם בפינה? תנסה להאכיל אותו רוטב טבסקו"

האמריקאי מרים גבה בתמהון אבל מחליט ללכת על זה. הוא טובל כפית בטבסקו ומגיש אותה לפה של הכלב, ברגע שהכלב מריח את הרוטב החריף הוא נרתע בגועל ואז מתנפל על האמריקאי ונושך אותו. האמריקאי חוזר לשולחן כולו מתוסכל ואז הרוסי קם ואומר לו "זוז הצידה NOOB", לוקח את אותה כפית ומורח אותה על התחת של הכלב. באותו רגע הכלב נכנס לאמוק, מתחיל להתרוצץ ברחבי המסעדה, מתנגש בקירות וקופץ על שולחנות. בסופו של דבר הוא נעצר ומלקק את הרוטב מהתחת שלו.

הרוסי חוזר לשולחן בחיוך ואומר לאמריקאי "אתה רואה, זה לא היחס שאנחנו מעניקים לעולם, זה המקומות אליהם אנחנו בוחרים להתייחס"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכבת נוסעת בשקט ובשלווה ביער.

פתאום היא עפה מהמסילה ומתרסקת.

נוסע אחד שניצל זוחל בין ההריסות זוחל זוחל עד שהוא מגיע לנהג הקטר.

הוא שואל אותו: מה קרה? למה הרכבת עפה מהמסילה?

הנהג אומר לו: הייתה חתולה על המסילה.

הנוסע שואל: אז לא יכלת להרוג אותה?

הנהג אומר: ניסיתי אבל היא ברחה הצידה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...