הליכוד נבחר אם 32 מנדטים לעמות זאת העבודה אם 19 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליכוד נבחר אם 32 מנדטים לעמות זאת העבודה אם 19

ScreaMan

Recommended Posts

וגם החרדים החרדים בכלל לא עושים דברים שכתובים בתורה אלא דברים שהתאימו להם כאשר משלמים עליהם.

בתקופת בית שני היהודים עבדו בחקלאות וגם למדו תורה, למה היום כבר לא נאה להם לעבוד אלא רק לקרוא כל הזמן ? חוק המשפחות ברוכות הילדים גם מעודד אותם לא לעבוד.

החרדים גם לא מכירים במדינת , לא סוגרים בתי ספר ביום העצמאות, לא עומדים דום בצפירות, למה שהם יקבלו פרסים על הדברים הללו ?

האנשים שהחיים על חשבון המדינה הם בעיקר מה שנקרא "דתיים לאומיים".

חרדים שלא מכירים במדינה ובמוסדות שלה גם לא מקבילם ממנה כסף.

בכלל, כל העיניין הזה של "חיים על חשבון המדינה"... כמה מכם בדקו איזה אחוז מהדתיים בארץ לא עובדים אלא חיים "על חשבון המדינה"?

אני מכיר אישית לפחות שלושה דתיים /דתיים חרדים שעובדים , עובדים כל יום ועובדים קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Annatar עדיין לא קלטת שה-1.5 מילארד האלו הן רק ממשרד הדתות, משרד אשר כמעט כל מטרתו הוא לשרת את החרדים!

מה שאמרתי יש עוד הרבה הקצבות לחרדים אשר לא נמצאות במשרד הדתות, והסכום הכולל של ההקצבות האלה מגיע ל-20 מילארד!

ולשינוי יש הרבה יותר מאשר שנאה לדתיים... אין לי כח לפרט, אם תרצה תכנס לאתר שלהם ותקרא את המצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה כמה נתונים (לקוח מתקציב המדינה לשנת 2003):

נתחיל ממשרד החינוך, שמקצה למעיין החינוך התורני מעל ל 180,000,000 שקל בשנה.

ישנם עוד כמה סעיפים בתקציב משרד החינוך שקשורים לחינוך תורני, אבל כיוון שהם מתנדנדים יותר לכיוון החינוך הדתי אז אני מסכים איתם.

עכשיו נסתכל על תקציב משרד הדתות (1.54 מיליארד שקל):

116,000,000 שקל לבתי הדין הרבניים; 148,000,000 שקל למועצות הדתיות; 168,000,000 שקל לישיבות הגבוהות; 99,600,000 שקל לישיבות קטנות; 45,800,000 שקל לישיבות ההסדר; 11,900,000 למכונים תורניים.

זוהי כמובן רשימה חלקית ביותר, את הרשימה המלאה תוכל למצוא באתר משרד האוצר.

תוספת:

משרד הדתות מספק גם הבטחת הכנסה למי ש'תורתו אומנותו', בשנת 2002 ניתנו מדי חודש 10,000 מענקים שכאלו.

גודלו של כל מענק שכזה הוא בין 2,000 ל 3,000 ש"ח (עד כמה שאני יודע זה נקבע עפ"י שכר המינימום במשק).

תעשה חישוב כמה זה יוצא:

20,000,000 - מדי חודש.

אוקיי... אז עכשיו יש את הסכומים המדוייקים

עכשיו תשאלו את עצמכם את השאלה הבאה: האם בשביל 1.5 מליארד שקל בשנה (אחוז מתקציב המדינה) שווה שתהייה מפלגה של 15 מנדטים בכנסת? אני לא חושב ככה.

ואל תשלו את עצמכם, הם לא יהיו מסוגלים לעשות שום דבר ממה שהם הבטיחו לעשות. הם הרי לא ייכנסו לממשלה, והכוח שלהם בכנסת ייסתר ע"י השילוב בין הליכוד לבין ש"ס.

הגעתי למסקנה שאתה האיש האחרון שצריך להכנס לפוליטיקה.

תגיד לי, עוד לא קלטת שה-1.5 מיליארד האלה יכולים לשמש לדברים נורמאלים שיכולים להוציא את המדינה קצת מהזבל?!

למשל בניית מפעלים ומקומות עבודה, האכלת ילדים רעבים, המון דברים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד מעניין שיש את ה 1.5 מיליארד שהולכים כמעט כולם לחרדים - שלא עובדים, לא משלמים מסים ולא תורמים לחברה, אבל מצד שני בתי תמחוי, מקלטים לנוער במצוקה ולנשים מוכות נסגרים על ימין ועל שמאל כי אין כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו המשרד הזה לא דואג רק לחרדים

הוא דואג לצרכי הדת של כל מדינת (יהודים, מוסלמים, דרוזים וכו').

זה אחד מהשירותים שצריכים במדינת , אחרי הכל אנחנו מדינה יהודית. זה סכום מבוטל ביחס לדברים אחרים, ותאמינו לי יש _המון_ מאיפה לקצץ, ואפשר להתחיל עם תקציב הביטחון, אחרי שנפרד מהפלשתינאים ולא נצטרך להחזיק כל כך הרבה אנשים בצבא.

_זאת_ הבעייה של הכלכלה שלנו, ולא שיפוצים קוסמטיים פשוטים וזעירים כמו שמציעה שינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

תגיד Annatar איפה אתה חי? לקצץ מתקציב הבטחון?

רעיון מעולה! אולי בכלל נוריד את תקציב הבטחון, נבטל את הצבא ונסמוך על האו"ם, אירופה וארה"ב שיגנו עלינו?!

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו המשרד הזה לא דואג רק לחרדים

זה אחד מהשירותים שצריכים במדינת , אחרי הכל אנחנו מדינה יהודית. זה סכום מבוטל ביחס לדברים אחרים, ותאמינו לי יש _המון_ מאיפה לקצץ, ואפשר להתחיל עם תקציב הביטחון, אחרי שנפרד מהפלשתינאים ולא נצטרך להחזיק כל כך הרבה אנשים בצבא.

_זאת_ הבעייה של הכלכלה שלנו, ולא שיפוצים קוסמטיים פשוטים וזעירים כמו שמציעה שינוי

אוי אוי אוי.. אתה פשוט חי באשליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, רק שכחת לציין (או שלא ידעת) שמתוך תקציב של 1.54 מיליארד ש"ח, רק 30,500,000 ש"ח הולכים למגזרים שאינם יהודים (קראים, נוצרים, דרוזים, מוסלמים ושומרונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Annatar השטויות שאתה פולט פשוט כאבות לי בעיניים!

אני תמיד אומר: אם אין לך מה להגיד עדיף לשתוק ותמיד לזכור ששתיקה שווה זהב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הנה כמה נתונים (לקוח מתקציב המדינה לשנת 2003):

נתחיל ממשרד החינוך, שמקצה למעיין החינוך התורני מעל ל 180,000,000 שקל בשנה.

ישנם עוד כמה סעיפים בתקציב משרד החינוך שקשורים לחינוך תורני, אבל כיוון שהם מתנדנדים יותר לכיוון החינוך הדתי אז אני מסכים איתם.

עכשיו נסתכל על תקציב משרד הדתות (1.54 מיליארד שקל):

116,000,000 שקל לבתי הדין הרבניים; 148,000,000 שקל למועצות הדתיות; 168,000,000 שקל לישיבות הגבוהות; 99,600,000 שקל לישיבות קטנות; 45,800,000 שקל לישיבות ההסדר; 11,900,000 למכונים תורניים.

זוהי כמובן רשימה חלקית ביותר, את הרשימה המלאה תוכל למצוא באתר משרד האוצר.

תוספת:

משרד הדתות מספק גם הבטחת הכנסה למי ש'תורתו אומנותו', בשנת 2002 ניתנו מדי חודש 10,000 מענקים שכאלו.

גודלו של כל מענק שכזה הוא בין 2,000 ל 3,000 ש"ח (עד כמה שאני יודע זה נקבע עפ"י שכר המינימום במשק).

תעשה חישוב כמה זה יוצא:

20,000,000 - מדי חודש.

חוצפנים לגמרי הדתיים האלה אם כל הכסף שהם מקבלים אפשר לפתור חצי מי בעיות ההבטלה בארץ

1.5 מילארדדד זה המומן כסף מערכת החינוך מקבל בהרבה פחות!!!

הם פשוט מגזימים וטוב מאוד ששינוי עלו אם כל המנדטים שלהם כי עכשיו לא יהיה לדתיים האלה כל כך הרבה תקציב לביזבוז עצמי

ואני יכול להגיד לכם בבואדאות שהרבה מאוד כסף מפה הולך לכיס הפרטי שלהם!!

(למשל אריה דרעי)

זהו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משרד החינוך קיבל השנה תקציב של 24,6 מיליארד שקל, לא הייתי קורא לזה פחות.

מה שכן, גם מפה נוגסים החרדים (מעיין החינוך התורני, פעולות תרבות תורנית...).

מי כל התקציב שמישרד החינוך קיבל יותר מי חצי הולך לחרידים הקולינאמלים האלה שיושבים שישביות האלה ולא עושים כלום חוץ מי להיתפלל לאחד שלא קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...