הליכוד נבחר אם 32 מנדטים לעמות זאת העבודה אם 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליכוד נבחר אם 32 מנדטים לעמות זאת העבודה אם 19

ScreaMan

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שנים רבות הראו שהמדגמים האלו מייצגיים מאוד! כמובן שיש סטייה של כ5 מנדטים לכל כיוון בכל מפלגה אבל עדיין זה הרושם הכללי

תחליט... סטייה של 5 מנדטים לכל כיוון לכל מפלגה זה מאוד לא מייצג. זה גם מה שידענו עד עכשיו בסקרים שהיו. רק ההבדלים בין הערוצים השונים מראים כמה בלבול יש וכמה כדאי לחכות למחר בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זוכר את טאבה ? מי זוכר את השוק שעשו קברניטי השלום המזויפים שלנו?

ביילין, אהוד ברק, בן עמי, יוסי שריד , ועוד יועצי אחיטופל אחרים - כל השותפים בשיחות טאבה - כולם בחוץ.

אהוד ברק:"מחנה השלום צריך לרדת לעם ולהסביר לו שרק ערפאת אחראי לשפיכות הדמים הזו, הוא ולא אנחנו".

העם בחר באלימות נגד אלימות. חיסול נגד טבח.

מה שלא עוזר בדרכי שלום, יגיע בדרכי מלחמה - זו דרך הטבע.

כל מעידה וכל שבירה תוביל לאסון. רק בכוח נוכל לנצח את אויבינו.

וכל מי שחושב אחרת, חיי במציאות "יתר נאורות" המובילה לאסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יוצא מהנושא המקורי של הדיון הזה אבל לפי דעתי אתה טועה. כל המלחמות במשך ההסטוריה הראו שהתוקף של תוצאותיהם שווה למקסימום 30 שנה. תסתכל על ארה"ב ויפן, גרמניה והעולם, צרפת ואנגליה כולן היו בקרבות ענקיים ובסופו של דבר הכל נשכח וכולם חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יוצא מהנושא המקורי של הדיון הזה אבל לפי דעתי אתה טועה. כל המלחמות במשך ההסטוריה הראו שהתוקף של תוצאותיהם שווה למקסימום 30 שנה. תסתכל על ארה"ב ויפן, גרמניה והעולם, צרפת ואנגליה כולן היו בקרבות ענקיים ובסופו של דבר הכל נשכח וכולם חברים

אופס . אתה צודק.

רק שכחת איך בדיוק "גברו" או "לחמו" האמריקאים נגד היפנים.

ושכחת איך גרמניה הובסה בעזרת הרוסים בחזית המזרחית ובעלות הברית ממערב(זה היה כואב קשה ואכזרי במיוחד בחזית הרוסית - סטלינגרד).

את מלחמת 100 השנים בין אנגליה לצרפת אני לא בדיוק זוכר.

הבעיה שאנחנו יותר מידי מנסים להראות "נאורות" יתר והתייפיפות יתר.

במזרח התיכון חייבים לחשוף שיניים, את היונה הלבנה נשאיר בכלוב, עד שהאוייבים "ירגישו" כי הם מוכנים לשבת למשא ומתן.

בלי טרור נגד ילדים ונשים, בלי טבח של אזרחים ,בלי קנאות - ושיכירו בקיומינו.

העם בחר רוב ימני- איפה בדיוק מר"ץ? היכן אדריכלי קמפ דייויד האחרון? כולם נזרקו החוצה !

העם רוצה להחזיר מלחמה.

ומלחמה זה לא מילה גסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר טוב לא יצא מהבחירות האלו (אולי אלו שקיבלו יום שבתון) חוץ מבזבוז עצום של כסף מדינה. חבל שלא השקיעו את הכסף הזה באלו שבאמת צריכים אותו. אני מקווה שהממשלה הזו תשכיל לעשות דברים טובים בכסף של משלם המיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומלחמה זה לא מילה גסה.

מלחמה זו לא מילה גסה... אבל שאל את אלה שרוצים מלחמה אם הם יודעים/ זוכרים מה זה מלחמה באמת. כלכלת בשפל מטורף, כזה שלא היה כבר הרבה שנים במדינה. כל אלה שמדברים על מלחמה ילכו גם להלחם? מדברים על מלחמה מצד אחד ובוכים שאין להם עבודה וכסף מצד שני - ולא מבינים שזה לא הולך ביחד. הכלכלה שלנו לא מתקרבת להיות כלכלת ארה"ב שיכולה להרשות לעצמה להלחם בכל החזיתות ולהשאיר את הבית שלם. האינתיפאדה הזאת הרסה לנו את הכלכלה לחלוטין. ובוא נדבר על ההשלכות היותר כואבות של מלחמה. על הרוגים, פצועים, אנשים שצריך לשקם, חיילים שלא יחזרו לעולם הביתה. כמה אנשים שהצביעו לחירות או מפלגות ימניות קיצוניות אחרות היו חושבים שוב על ההצבעה שלהם אם היו נזכרים שהבנים שלהם בני ה-19 הם אלה שנלחמים בחזית?

אין לי כוח להגרר לוויכוחים פוליטיים ולכן אני אפסיק להגיב לת'רד הזה. אני מציע שהוא יינעל - פשוט כדי לא לגרום לריבים והתכתשויות שלדעתי ממש בקרוב יתחילו פה. העם (ובכללו אני) אמר את דברו היום כמו שהעם אמר את דברו לפני שנתיים. אני מאמין בדרך של השמאל, אבל מקווה ששרון יעשה את העבודה טוב - בדרכו שלו ומאחל לו בהצלחה. בסופו של דבר, לכולם יש מטרה אחת.

עריכה: עכשיו ראיתי את התגובה של מווריק...

שום דבר טוב לא יצא מהבחירות האלו (אולי אלו שקיבלו יום שבתון) חוץ מבזבוז עצום של כסף מדינה. חבל שלא השקיעו את הכסף הזה באלו שבאמת צריכים אותו. אני מקווה שהממשלה הזו תשכיל לעשות דברים טובים בכסף של משלם המיסים.

צודק בהחלט. השמאל כבר מדבר על הבחירות הבאות שיבואו בקרוב מאוד, וזה מגעיל. נראה שבשנים האחרונות האופוזיציה שכחה את מטרתה בכנסת ושמה לנגד עיניה מטרה אחת בלבד: בחירות. כולם בטוחים שבבחירות הקרובות הם יקבלו יותר מנדטים וכוח ולכן הם דוחפים לבחירות כל הזמן. הם שוכחים כמה רעבים הם היו יכולים להאכיל בכסף שמוציאים על מערכת בחירות אחת. על אף היותי שמאלן מובהק, אני מקווה שהממשלה שתקום בקרוב לא תיפול - אלא תעשה ככל יכולתה להגיע להסדר עם הפלשתינאים. אני לא רוצה לבחור שוב בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אנשים שהצביעו לחירות או מפלגות ימניות קיצוניות אחרות היו חושבים שוב על ההצבעה שלהם אם היו נזכרים שהבנים שלהם בני ה-19 הם אלה שנלחמים בחזית?

וכמה מהם היו חושבים שוב על ההצבעה שלהם אם הם היו נזכרים בילדים, נשים וטף שמתפוצצים לנו ברחובות?!

כולנו רוצים שלום, אבל באיזה מחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירכם, רמון, דליה, ובורג אחראים לבחירות המיותרות האילו.

החלישו את כוחה של מפלגת העבודה וחבל.

מי שעשה את המהומות בסוף הולך הביתה בבושת פנים.

רק חבל שהוא לקח עימו את האנשים הטובים ממפלגת העבודה.

פרס, וילנאי, אהוד יתום (ואני בטוח שחכתי עוד כמה) - הם הקבוצה הנבחרת במפלגת העבודה ששוה להחזיקם בממשלת אחדות לאומי.

כל השאר - ממש מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...