הליכוד נבחר אם 32 מנדטים לעמות זאת העבודה אם 19 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליכוד נבחר אם 32 מנדטים לעמות זאת העבודה אם 19

ScreaMan

Recommended Posts

אני גם ממש לא יודע מה האידיוטים האלה בעבודה חושבים לעצמם, אם הם יפילו את הממשלה שתקום אז הם יקבלו יותר מנדטים? מצחיקים אלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל דאגה עוד חצי שנה בבחירות לראשות העבודה הם יעיפו את מצנע בחזרה לחיפו :lol: ואז תהיה ממשלת אחדות יציבה ולא נתצטרך שוב ללכת לקלפי אחרי שנה וחצי. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בוא נחזור לנושא המרכזי של ההודעה הזאתי זה שהוא הליכוד כבר לא לפי המידגם אלא לפי התוצאות האמיתיות אם 37 מנדטים והעבודה אם 18 שינוי 15 שס 13 או 11 לא זוכר בדיוק האיחוד הלואמי 7 מרץ 5 מנדטים וכ'ו

]פרטי נוספים בכתבה הבאה:

http://news.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&id=342446&path=22

יש שם עוד על כוונת שרון ללכת למימשלת אחדות(טיפש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש טעית בתוצאות

הליכוד באמת 37 אבל העבודה 19, מרצ 6, שס 11 ושינוי 15

התוצאות משקפות את הטימטום של העם... אין מה לעשות, ההתלהמות (ימין) וההסתה (שינוי) עובדות הכי טוב מול המונים בורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש טעית בתוצאות

הליכוד באמת 37 אבל העבודה 19, מרצ 6, שס 11 ושינוי 15

התוצאות משקפות את הטימטום של העם... אין מה לעשות, ההתלהמות (ימין) וההסתה (שינוי) עובדות הכי טוב מול המונים בורים

לא יודע אם לצחוק או לבכות (עלייך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין לי שום בעייה עם ימניים, לפחות לא ימניים שהגיעו למסקנות שלהם אחרי שהם שקלו את המצב כמו שצריך (ולא "נולדו ליכוד").

שינוי היא הצבעת מחאה בלי שום משמעות. ניצול של שנאה של החילונים נגד החרדים והכפייה הדתית כשהיא עטופה בכיסוי אינטיליגנטי, אני לא מופתע שהרבה צעירים נהרו למפלגה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין לי שום בעייה עם ימניים, לפחות לא ימניים שהגיעו למסקנות שלהם אחרי שהם שקלו את המצב כמו שצריך (ולא "נולדו ליכוד").

שינוי היא הצבעת מחאה בלי שום משמעות. ניצול של שנאה של החילונים נגד החרדים והכפייה הדתית כשהיא עטופה בכיסוי אינטיליגנטי, אני לא מופתע שהרבה צעירים נהרו למפלגה הזאת.

מה לעזעזל רע בשינוי תגיד לי? אתה רוצה שהחרדים ימשיכו לעשוק לך את הכיס והאשכים? אם כן, אתה מוזמן לעבור לאירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזעזל רע בשינוי תגיד לי? אתה רוצה שהחרדים ימשיכו לעשוק לך את הכיס והאשכים? אם כן, אתה מוזמן לעבור לאירן.

I rest my case

שים לב לניסוח שלך. לא "המפלגות החרדיות" כמו שטומי לפיד וידידיו אוהבים לנסח, אלא "החרדים".

אני מאמין שאדם באמונתו יחיה, אבל אני לא מרגיש שהחרדים "עושקים" אותי. מדינת היא עדיין מדינה יהודית וצריך לשמור על הסכם הסטטוס קוו שנחתם בין החילונים לדתיים עם קום המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I rest my case

שים לב לניסוח שלך. לא "המפלגות החרדיות" כמו שטומי לפיד וידידיו אוהבים לנסח, אלא "החרדים".

אני מאמין שאדם באמונתו יחיה, אבל אני לא מרגיש שהחרדים "עושקים" אותי. מדינת היא עדיין מדינה יהודית וצריך לשמור על הסכם הסטטוס קוו שנחתם בין החילונים לדתיים עם קום המדינה.

לא מרגיש שעושקים אותך? כנראה יש לך בעיה ענקית מאוד בראיה/שמיעה/עצבים/כל דבר אחר.

הגיע הזמן שתנקה את הענים, החרדים (כן, החרדים, המפלגות זה רק הכלי שלהם!!!) עושקים אותי, אותך, את השכן שלך ואת הכלבה של החברים שלך מאילת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים עושקים את כל המדינה, הם חובקים חלק גדול מהמצב הכלכלי. 10% מהתפוקה החקלאית והמיובאת נהרסת כדי שאלוהים לא יכעס במקום להאכיל עניים. עסקים נסגרים בגלל שאין להם את הכסף לשמור על הסכם כשרות. ועוד ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעייה והבריאות שלי בסדר גמור, תודה :)

אולי תסביר לי איך הם בדיוק עושקים אותנו?

הם לא עושים צבא?

ראשי הצבא בעצמם אומרים שגיוס חרדים זאת לא אופצייה כלכלית, הם צריכים יותר מדי שירותים. תפילה לפחות שלוש פעמים ביום, אוכל כשר למהדרין, חגים, הפרדה מוחלטת בין גברים לנשים וכו'. הרבה יותר זול לגייס מילואים.

הלימודים שלהם בישיבה עולים הרבה למדינה?

נכון, אבל מה שלא מזכירים זה שהסיבסוד של המדינה לסטודנטים (גם הומני) כפולה מהעלות של תלמיד ישיבה (כן, כולל המשכורת).

הדבר היחיד שאני באמת לא מסכים איתו זה חוק משפחות ברוכות ילדים, שאותו צריך לבטל כי הוא מעודד חרדים לא לעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים עושקים את כל המדינה, הם חובקים חלק גדול מהמצב הכלכלי. 10% מהתפוקה החקלאית והמיובאת נהרסת כדי שאלוהים לא יכעס במקום להאכיל עניים. עסקים נסגרים בגלל שאין להם את הכסף לשמור על הסכם כשרות. ועוד ועוד...

אין שום קשר

הדברים האלה נעשים מתוך שיקול כלכלי נטו. הם לא מחויבים לא לקבל הכשר ולא להפריש מעשר. דרך אגב, המעשר לרוב עובר באמת לעניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...