Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה מסחטת כסף בזה שאין LAN? זה רק מונע מאנשים לשחק מולטי עם עותק פרוץ.... כמובן שהפיראטים יתלוננו שזה מסחטת כסף כי הם לא רוצים לשלם אגורה גם על משחק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מסחטת כסף בזה שאין LAN? זה רק מונע מאנשים לשחק מולטי עם עותק פרוץ.... כמובן שהפיראטים יתלוננו שזה מסחטת כסף כי הם לא רוצים לשלם אגורה גם על משחק טוב

מסכים לחלוטין :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לחרטט, אתם יודעים טוב מאד שעם התשתיות בארץ לשחק הכל דרך battle.net זה חרא. שיחקתי סטארקרפט מלא בלאן, עם עותקים חוקיים לגמרי. עד היום אנחנו משחקים את זה לפעמים - ניסיתי דרך האינטרנט וזה עובד על הפנים. אולי לבד מהבית זה יכול לעבוד טוב, אבל כשכמה חברה נפגשים במקום אחד אז חיבור רגיל לאינטרנט לא יכול להחזיק משחק סטארקרפט של 4-5 אנשים. זה גם מגוחך שהוא יעבור דרך השרתים שלהם כשכל מי שמשחק נמצא באותו חדר.

כל החברות האלה לא מבינות דבר אחד - מי שרוצה לשלם משלם, ומי שלא לא. אנשים שלא רוצים לשלם ישחקו במשחק בכל מקרה, ולא משנה כמה הגנות ישימו.

אני הייתי בטוח ב-100% שאני קונה, לפחות את הראשון - כנראה גם את שני הבאים. עכשיו אני כבר בכלל לא בטוח. ככל שמנסים לסבך לי את החיים אני פחות מעוניין, מאד פשוט.

בכל מקרה, למי שכן רוצה שיהיה לאן, יש עצומה, נאספו כבר יותר מ-13000 חתימות ביומיים:

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?LANSC2

לא מאמין שייצא מזה משהו, אבל זה בטח לא יכול להזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הוא P2P, כלומר אחרי ההזדהות מול שרת החברה- הקישורית תעשה בתוך הרשת.

אם התכוונת שחלק בלאן וחלק באינטרנט, אז מן הסתם זה יעבוד חרא.

אם הכתוונת שהיום אתה משחק סטארקראפט 1 באינטרנט וזה חרא- ובכן הקוד של סטארקראפט 1 בן מיליון, מן הסתם הוא יהיה חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הוא P2P, כלומר אחרי ההזדהות מול שרת החברה- הקישורית תעשה בתוך הרשת.

אם התכוונת שחלק בלאן וחלק באינטרנט, אז מן הסתם זה יעבוד חרא.

אם הכתוונת שהיום אתה משחק סטארקראפט 1 באינטרנט וזה חרא- ובכן הקוד רשת של סטארקראפט 1 בן מיליון, מן הסתם הוא יהיה חרא.

אני אשמח לראות את המקור של המידע הזה. כי זה לא מה שהם אמרו בראיון. הם אמרו שאין LAN ושהמולטיפלייר אפשרי אך ורק דרך Battle.Net.

אם בפועל תהיה הזדהות ראשונית בלבד והמשחק עצמנו יהיה לוקאלי לגמרי אז אין לי שום תלונות. כן, קצת יותר כאב ראש, אבל לא משהו נורא.

זה גם לא להיט - כל מחשב ברשת צריך גישה עצמאית לאינטרנט, וכשיש לך מחשבים עם ויסטה, XP, win7 או אפילו זה לא כזה פשוט לתפעול. לפעמים בלתי אפשרי. אבל נגיד ועברנו את זה...

מה שכן, נראה לי שברגע שנדרשת רק הזדהות ראשונית זה בדיחה לפרוץ את זה, ואז הם לא מרוויחים כלום. בקיצור, אני אחכה לראות מה בדיוק יהיה, ואז אחליט אם אני קונה או שאני מוותר על זה ושומר את הכסף לאיזה משחק שלא יסבך לי את החיים סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99 אחוז מהמשחקים ה p2p. נראה לך שהם יחזיקו שרת שיחזיק את המאה אלף פלוס שחקנים בכל איזור בחינם?

וברור שיפרצו את זה מהר. אין דבר חסין. בדיוק כמו שיש שרתי battle.net פרוצים ושרתי WOW פרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש להם ממש בעיית תקציב להחזיק שרתים למאות אלפי אנשים

השרתים של WOW מחזיקים עשרות מליונים..

בכל מקרה, NJMAN

TeaTime התכוון ש SC1 הוא P2P - כלומר גם כשאתה מתחבר לשרתים של battlenet המשחק עצמו הוא P2P.

מה שמעורר שאלה בקשר למה שאתה כתבת קודם - "משחקים online איטיים"-

- זה הגיוני רק אם אתה משחק עם שחקנים בארה"ב למשל (latency גבוהה לישראל)

משחקים אונליין ב battlenet מול שחקן ישראלי - אף פעם לא היו לי איטיים.

LAN או (כלומר LAN וירטואלי על גבי האינטרנט, כמו האמאצ'י)

או battlenet - כל עוד אף אחד לא השאיר את ה utorrent שלו דולק בטעות - כמעט אין הבדל במהירות המשחק וב latency.

נ.ב. אם אתם עדיין משחקים מדי פעם ב-SC1 כמו שכתבת - אנחנו התחלנו לשחק השבוע - לינק בחתימה, אתם מוזמנים להצטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים און ליין איטיים - כן, גם מול ישראלים. אבל מן הסתם לא התכוונתי למשחקים בלאן דרך battle.net - את זה אף פעם לא ניסיתי (אין שום סיבה כ"כ לנסות..).

בכל מקרה, כמו שאמרתי קודם, אם רק ההזדהות היא און ליין וכל השאר מנוהל לוקאלית אז אין בעיה :)

זה לא אידיאלי, אבל זה הופך מ'זוועה' ל'קצת מציק'. אני מוכן לסבול 'קצת מציק'.

למרות שתכלס אנחנו בד"כ משחקים עם איזה switch ישן אבל סוס - עובד חלק, הרבה יותר טוב מכל ראוטר ב-200 שקל שיש בשוק... אבל מה, לאינטרנט הוא לא מתחבר מן הסתם. אז נצטרך למצוא איזה פתרון. אבל כנראה שיהיה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לחרטט, אתם יודעים טוב מאד שעם התשתיות בארץ לשחק הכל דרך battle.net זה חרא. שיחקתי סטארקרפט מלא בלאן, עם עותקים חוקיים לגמרי. עד היום אנחנו משחקים את זה לפעמים - ניסיתי דרך האינטרנט וזה עובד על הפנים. אולי לבד מהבית זה יכול לעבוד טוב, אבל כשכמה חברה נפגשים במקום אחד אז חיבור רגיל לאינטרנט לא יכול להחזיק משחק סטארקרפט של 4-5 אנשים. זה גם מגוחך שהוא יעבור דרך השרתים שלהם כשכל מי שמשחק נמצא באותו חדר.

כל החברות האלה לא מבינות דבר אחד - מי שרוצה לשלם משלם, ומי שלא לא. אנשים שלא רוצים לשלם ישחקו במשחק בכל מקרה, ולא משנה כמה הגנות ישימו.

אני הייתי בטוח ב-100% שאני קונה, לפחות את הראשון - כנראה גם את שני הבאים. עכשיו אני כבר בכלל לא בטוח. ככל שמנסים לסבך לי את החיים אני פחות מעוניין, מאד פשוט.

בכל מקרה, למי שכן רוצה שיהיה לאן, יש עצומה, נאספו כבר יותר מ-13000 חתימות ביומיים:

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?LANSC2

לא מאמין שייצא מזה משהו, אבל זה בטח לא יכול להזיק.

אנשים רוצים כי הם רוצים לבוא ולחשק בחדרי מחשבים, כאשר אחד מביא עותק פרוץ של STARCRAFT PORTABLE וכולם משחקים

מלבד זאת שיחקתי מספיק בBATTLE NET ב SC כדי להגיד לך שגם עם חיבור הישן שלי זה עבד.

מעבר לזה נראה לי שגם היום ב SC הישן והטוב ה BATTLENET משמש רק ל MATCH MAKING והמשחק עצמו לא עובר דרך השרתים.

הבעיה היחידה תיהיה רק אם אתה תרצה לשחק באוניברסיטה או כל מקום אחר שאתה מאחורי FW.

אבל אם זה מה שיגרום לך לא לקנות את המשחק, אל תקנה אל תעשה טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרתים של WOW עולים כסף...

שרותי הBN החדשים לפחות אלו של D3 יעלו כסף לדברים מעבר לבסיס, כבר דובר שבSC2 BN יהיה "Barraks" ששומר על הפורפיל ומאפשר קוסטומיזציה של השחקן, אתה רוצה לשמור יותר מפרופיל 1 או כמה שייתנו בחינם תשלם, דבר דומה יהיה כנראה עם D3 שמה השמועות אפילו מדברות על stash גדול יותר תמורת כסף. לD2 היו שרתים יעודיים, אין סיבה למה פה לא יהיה במיוחד במצבי Ranked, לא יאפשרו P2P נטו בשביל למנוע רמאות זה יעבוד דרך שרת מרכזי כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...